היזהרו מהמציאון של KSP! - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היזהרו מהמציאון של KSP!

sabosal

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי המציאון, לא יודע עם זה צוין כאן, אבל שמתי לב שחלק מהמוצרים שם בעים בלי אחריות או אחריות לא מלאה, זאת אומרת במקום אחריות של שנה יש לך אחריות של חודש.

ולגבי KSP בכללי תמיד חשבתי שהם חנות טובה אחרי שגיליתי אותם לפני מספר שנים בגלל המחירים שלהם. לפני כמה חודשים בן דוד שלי קנה מקלדת של רייזר, העניין הוא שיש לה שתי וריאציות, אית שבאה עם האותיות שעל המקשים בצבע לבן, והשניה בצבע שחור(המקשים הם שחורים גם כן). המוכר נתן לבן דוד שלי את הגרסא עם הסור השחור בלי לידעה אותו, למי שלא יודע להקליד בלי להסתקל זאת בעיה גדולה, זה כמובן ניפתר בסטיקרים למקשים, אך כשרצינו להחליף אותה הם לא הסכימו כי נעשה בא שימוש. המקרה הזה השאיר לי טעם רע, אם כי בטח אחזור לקנות שם כי זה זול וקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן דוד שלך ביקש במפורש את הגירסה הלבנה, או שאף אחד לא ציין את זה והמוכר פשוט נתן אקראית מקלדת מהדגם שהיה לו הכי קרוב במדף ואתה החלטת להתלונן בדיעבד?

אף אחד לא ציין את זה שהוא רצה את הגרסא הלבנה מכיוון שלמדנו רק אחרי זה שיש שני גרסאות. וזה בסדר שהמוכר נתן אחת אקראית, אם כי בוא תסכים איתי זה טעות מצידו. אני לא מתלונן, ספרתי על מקרה שלא אהבתי, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא ציין את זה שהוא רצה את הגרסא הלבנה מכיוון שלמדנו רק אחרי זה שיש שני גרסאות. וזה בסדר שהמוכר נתן אחת אקראית, אם כי בוא תסכים איתי זה טעות מצידו. אני לא מתלונן, ספרתי על מקרה שלא אהבתי, זה הכל.

מצטער, לא מסכים איתך שזאת טעות מצידו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...