צריך עזרה בהרכבת מפרט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהרכבת מפרט

bigkatan

Recommended Posts

לאחר מעבר לדירה חדשה אני צריך מחשב חדש. החלטתי שאם כבר אני קונה מחשב אני יאפשר לעצמי לשחק קצת משחקים שאהבתי מאוד לשחק פעם(משחקי אסטרטגיה). אז עיקר הרעיון של המחשב הוא וקצת משחקי כדוגמת starcraft 2.

עיקר השימוש במחשב יהיה הורדה של תכני HD וגלישה באינטרנט וקצת משחקים.

תודה לכל העוזרים!!!

1. מה התקציב המקסימאלי? 4500 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אם אפשר לחסוך תמיד טוב.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא:משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? תכני hd, , משחקים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב: starcraft 2, total war 2 וכאלה...

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920X1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות אני משער.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

מסך 21 אינץ' ומעלה! מקלדת עכבר אלחוטיים עדיף.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? הייתי רוצה מארז קטן כמה שאפשר. אבל אם זה לא אפשרי בתקציב זה לא הדבר החשוב ביותר.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא כרגע אבל אולי אחרי שהוא יתיישן וזה ידרש כדי להריץ משחקים בקטנה.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אני מחדרה הכל אפשרי.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). usb 3

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? quote_icon2.png לא ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלך די גבוה ומשחקים כמו SC2 לא כבדים מדי.

אני ממליץ לך לנסות להסביר קצת יותר את אופי השימוש במחשב מבחינת גיימינג. תוכל לתת עוד דוגמאות למשחקים? אתה מחפש להריץ משחקים חדשים שיַצאו ויֶצאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלך די גבוה ומשחקים כמו SC2 לא כבדים מדי.

אני ממליץ לך לנסות להסביר קצת יותר את אופי השימוש במחשב מבחינת גיימינג. תוכל לתת עוד דוגמאות למשחקים? אתה מחפש להריץ משחקים חדשים שיַצאו ויֶצאו?

אני חייב להיות אמיתי זה המשחק היחיד שעולה לי בראש כרגע. בדרך כלל אם אני רוצה לשחק משחקים כמו , , bf

אני מעדיף את האקסבוקס וכנראה שאני אמשיך להעדיף אותו גם בעתיד.

אז בגלל שאני צריך מחשב בכללי חשבתי שיהיה נחמד אם תהיה לו את היכולת להריץ משחקי אסטרטגיה שלא שיחקתי הרבה זמן ואני מאוד אוהב: starcraft 2, total war , wow וכאלה. אשמח אם נוכל לכוון למשחקים האלה, אם אתם חושבים שההכרזות הקרובות לדוגמא של c&c תצריך כרטיס מסך קצת יותר חזק אולי כדי לשקול את זה. לפי ההצעות הכספיות נחליט אם שווה להשקיע.

תודה על העזרה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דוגמה למחשב חדש שיריץ לך כל משחק אסטרטגיה בצורה מעולה. כולל מעבד מרובע ליבות, 8GB זיכרון ומסך איכותי. השארתי 250 ש"ח לטובת מקלדת ועכבר:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪888

קירור למעבד:

Intel Original LGA1155-1150 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪43

לוח אם:

MSI B75MA-E33 for 1155 Sata3/Usb 3.0 - בקניית מחשב חדש בלבד!

כמות: 1 - מחיר: ₪239

מארז:

בנאדל מארז TMS S1 מתקדם וספק כח Seasonic 430W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪450

זיכרון:

Crucial 8GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪358

כרטיס מסך:

Sparkle GTX660 2GB OC DUAL-FAN GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪870

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪458

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪107

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

כמות: 1 - מחיר: ₪853

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4266

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4181 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/4mns2e1x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה total war ii rome

זה משחק מאוד טובעני גם למעבד וגם לכרטיס מסך

תודה על התגובה של המפרט נראה ממש טוב.

לגבי התגובה שהמשחק תובעני... אתה חושב שמפרט כזה לא יעמוד בדרישות?(הייתי בטוח שעצם לקיחה של i5 תסגור את הפינה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר במשחק יוצא דופן עם אופטימיזציות גרועות. תוכל להריץ אותו מצוין על הגדרות בינוניות. אפילו GTX680 מתקשה איתו.

אוקיי, מלבדו יש עוד דברים כאלה שצריך לקחת בחשבון? אולי לשדרג את הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לך כרטיס מסך די חזר שאמור להתמודד יפה עם משחקים כאלה גם בשנתיים-שלוש הקרובות (גם אם לא על ההגדרות הכי גבוהות).

במקרה הצורך אתה יכול לשדרג כרטיס מסך בעתיד.

אוקיי נשמע סבבה, תודה על העזרה.

עכשיו השאלה האחרונה שלי היא בגלל שנשאר עוד תקציב הייתי רוצה להקטין את המארז כמה שאני יכול, כלומר גם במחיר של הקטנת הלוח אם (שבטח יהיה יקר יותר) וכמובן הקטנת המארז. עד כמה קטן אפשר להגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמיים הם הגבול, תלוי בתקציב. בתקציב מוגבל יהיה קשה למצוא קטנטנים שיכילו כרטיס מסך חזק בגודל מלא.

תוכל למשל לקחת את המארז הזה ולהכניס את ה-GTX660 אם תוותר על כלוב הקשיחים (תוכל לשים קשיח אחד):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון מה שמקשה על הקטנת גודל המארז הוא הכרטיס מסך. ישנם כרטיסים שהם קטנים יותר וחזקים באותה מידה?

איזה דברים אני צריך לקחת בחשבון כאשר אני מקטין את המארז חוץ מגודל הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח בגודל מתאים - אם זה ATX מלא, מיקרו או מיני.

בכל מקרה כרטיס המסך הוא האויב העיקרי בהקטנת המחשב.

אוקיי, אז איזה המלצות יש לך (אתה היחיד שממש איתי בדיון הזה חחחח) למארז קטן יותר ומן הסתם ללוח אם קטן יותר?

אגב איזה גודל ספק אני צריך למערכת כזאת? (אם אני מנסה לחפש מארז לבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...