רוצה לשדרג את המחשב - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשדרג את המחשב

helo

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

wow לא יכלת למצוא ספק יותר שנוי במחלוקת?

אני אישית חיפשתי הרבה זמן ביקורות על הספק הזה ולא מצאתי, חלק בפורום אומרים שהוא ג'נרי וחלק שהוא סביר, לinwin יש גם ספקים טובים וגם לא, תשאל בפורום ספקי כח עם התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה פנימית כולל נתונים של רכיבים שעל צלעות הקירור וקבלים תעזור קצת יותר. אל תשאיר את הספק בחשמל ואל תיגע בכלום בפנים כשאתה פותח אותו כדי לצלם.....

טוב את זה אין מצב שאני עושה,לא מוכן להסתכן בהתחשמלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרום את הזבל הזה למיחזור מתכות ותקנה ספק כח סביר.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תוכל להמליץ לי?

ולמה הוא זבל?

וכמה עולה מה שתמליץ?

מה מצאתי ולא ידעתי?!!?!?

זה יהיה טוב מספיק?1383837_671712016180298_182078289_n.jpg?oh=1a65217004679d20027203b5a8498ac4&oe=52678B8B&__gda__=1382546410_03bd85193d3fcda2fb852a3180412883

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם הרבה יותר מידי יוצאים על הספק של Power Man - כמה דגמים אחרים של אותם Power Man יוצרי על ידי FSP. אלה לא בדיוק ספקים גנרים, כמובן שהאיכות יכולה להשתנות לפי ה OEM אבל אני לא מצפה שהספקים יהיו גנריים לגמרי

אבל אם הספק לא עבד בתנאים טובים יכול להידפק בו איזה שהוא קבל ואז יש בעיה שהספק לא תקין ולא שהוא לא איכותי

אל תסתכל בכיוון של cidev, הם בקושי מחזיקים את המאוורר של עצמם.....

התחשמלות : אתה אוכל הרבה (כפי שהיצרן התכוון אם כל האזהרות שכתובות על הספק). הספק לא בחשמל, ספקים בנויים לפרוק את המתח שטעון בהם תוך כמה דקות מרגע שניתקו אותם מהחשמל, אם למה שהוא לא נפרק ועדיין יש שם קבל גדול טעון, אתה צריך לגעת במקומות מאוד ספציפיים כדיי לקבל מכה ממנו (לא סתם לפתוח את המכסה), ולסיכום, גם יצא לי לחטוף את זה כמה פעמים ואני עדיין כאן. תוציא אותו מהחשמל, אל תיגע ברכיבים הפנימיים, ואתה לא תתחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם הרבה יותר מידי יוצאים על הספק של Power Man - כמה דגמים אחרים של אותם Power Man יוצרי על ידי FSP. אלה לא בדיוק ספקים גנרים, כמובן שהאיכות יכולה להשתנות לפי ה OEM אבל אני לא מצפה שהספקים יהיו גנריים לגמרי

אבל אם הספק לא עבד בתנאים טובים יכול להידפק בו איזה שהוא קבל ואז יש בעיה שהספק לא תקין ולא שהוא לא איכותי

אל תסתכל בכיוון של cidev, הם בקושי מחזיקים את המאוורר של עצמם.....

התחשמלות : אתה אוכל הרבה (כפי שהיצרן התכוון אם כל האזהרות שכתובות על הספק). הספק לא בחשמל, ספקים בנויים לפרוק את המתח שטעון בהם תוך כמה דקות מרגע שניתקו אותם מהחשמל, אם למה שהוא לא נפרק ועדיין יש שם קבל גדול טעון, אתה צריך לגעת במקומות מאוד ספציפיים כדיי לקבל מכה ממנו (לא סתם לפתוח את המכסה), ולסיכום, גם יצא לי לחטוף את זה כמה פעמים ואני עדיין כאן. תוציא אותו מהחשמל, אל תיגע ברכיבים הפנימיים, ואתה לא תתחשמל

אי אפשר למנוע את הסיבוך הזה?אני רק רוצה כרטיס מסך חדש למה זה ככ מסובך? מה הבעיה ספק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...