|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

מסכים איתך, רוב החברים כאן לא יקנו את הכונן במחיר הרגיל.

ולגבי ksp הם תמיד עושים את זה, בפועל אולי הם הם מרוויחים כמה לקוחות אבל בפועל הם יורים ברגל של עצמם.

אני אישית יודע שהם האלטרנטיבה האחרונה שלי לקנות משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מצליח להבין כמה דברים :

1. אם העלות רכישה מחו"ל כולל משלוח היא משהו כמו 845 - 820 ש"ח , וIQPC אמרו שהם קונים ב 820 ש"ח , איך אתם מצפים שמחיר היעד יהיה 720 ש"ח . אני חושב שהמחיר היעד הוא לא ראלי .

זה קרוב ל 100 ש"ח פחות מהמחיר בחו"ל , אולי מחיר היעד נמוך מידי וזה מה שמרתיע את החנויות .

2. מאיפה אתם יודעים מאיפה כל חנות קונה ? יכול להיות ש IQPC או זיגזג או RSM או שאר החנויות רוכשות את הכונן הזה ישירות מחו"ל ? איך קבעתם שרק KSP ו IVORY ו TMS מיבאים את הכונן הזה לבד ?

למה לשלול ישר את החנויות המומלצות באתר ? או שאולי יש כאן ניסיון לקדם את 3 החנויות הללו ?

3. לפי דעתי אין עניין ל KSP או איבורי להשתתף בהצעה מחיר לכונן כי הם במילא יורידו מחיר למחיר של שקל פחות ממה שהיה במחיר הסופי ואז הרכישה הקבוצתית יורדת מערכה .

איזה התחיבות אנחנו יכולים לתת למי שזכה ? הרי מי שגר ליד KSP לא יחכה ל TMS שישלחו לו פשוט ילך לשם ויחסוך עוד שקל ברכישה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלות הרכישה מחו"ל כולל משלוח ומסים מגיע לבערך 780-800 ש"ח למוצר בודד ללקוח רגיל.

המחרי הסיטונאי בארה"ב הוא 660 ש"ח.

החברות הגדולות שמזמינות כמויות משלמות פחות מהמחיר הסיטונאי בארה"ב, כלומר לא יותר מ-600 ש"ח ככל הנראה.

כך שאם מקבלים הצעה של 700-720 ש"ח החברות עדיין עושות רווח (קטן יותר אמנם) ומוכרות במכה אחת מעל 20 יחידות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרוג אותי אני לא יודע מאיפה אתה מביא את הנתונים האלו ?

לפי הדברים שלך הם קונים ב 600 ש"ח ומוכרים ב 720 , זה רווח של 20 אחוז - משיחה שהייתה לי עם כל מני חנויות מחשבים הם עובדים בתחום ברווחיות של 10 אחוז . כך שקשה להאמין לי שהמספרים האלו נכונים.

אשמח לקישור וסימוכין

עלות הרכישה מחו"ל כולל משלוח ומסים מגיע לבערך 780-800 ש"ח למוצר בודד ללקוח רגיל.

המחרי הסיטונאי בארה"ב הוא 660 ש"ח.

החברות הגדולות שמזמינות כמויות משלמות פחות מהמחיר הסיטונאי בארה"ב, כלומר לא יותר מ-600 ש"ח ככל הנראה.

כך שאם מקבלים הצעה של 700-720 ש"ח החברות עדיין עושות רווח (קטן יותר אמנם) ומוכרות במכה אחת מעל 20 יחידות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחיר הסיטונאי בארה"ב, כנס לכל חנות מחשבים ותראה.

בלי מבצעים ובלי טובות מחירו של הכונן הוא 180 דולר, כאשר לפי השער היציג כרגע מדובר ב 638 ש"ח.

כאשר כמובן ניתן למצוא פה ושם מבצעים כאשר מחפשים ולרכוש אותו אפילו בפחות.

תוסיף לזה את המשלוח לארץ (19 דולר במבצע של מאסטופ) ואת עלות המע"מ ותקבל מחיר סופי של 800 ש"ח. (בלי מבצעים)

לפי מה שאתה טוען (רווח של 10%), אזי מחיר הרכישה של החברות הוא מעל 800 ש"ח.

כלומר לך יותר זול לייבא עצמאית מחו"ל, מאשר לחברה לייבא בכמות גדולה.

תגיד לי אתה עד כמה זה נשמע לך הגיוני...

עריכה:

חיפוש זריז עכשיו של 5 דקות ומצאתי דיל ב-164 דולר, כך שלמעשה אתה אומר שלי יותר זול להזמין לבד מאשר לחברה המייבאת/ קונה מהיבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...