|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

עם iqpc דיברתי, הם רק קונים את הכונן(evo) ב820 בערך.

הטענה הזאת מגוחכת מצדם, כי אין מצב שהם קונים בכמעט אותו מחיר כמו שאני יכול להזמין מאמזון כולל משלוח עד הבית...

מכיוון שהכוננים האלה מאד אמינים , אין מצב שאני קונה יותר יקר מהמחיר באמזון , במיוחד שיום שישי השחור לא כזה רחוק וssd זה אחד הדברים שתמיד יש עליהם ביום הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אאל"ט בכל פעם שהיתה קניה קבוצתית של כונני הדבר נעשה כסוג של קידום המוצר ע"י יבואן/נציגות היצרן, בשילוב עם פרסום באתר ואולי גם פרסום נרחב יותר.

זאת הדרך הכי טובה למכור את הקניה הקבוצתית לגורמים המעוניינים.

הייתי פונה לסמסונג עצמם, ובמקביל ליבואן הכי גדול שלהם בארץ(לכונני כמובן), ומנסה לשווק להם קמפיין פרסומי לEVO, הכולל בין השאר פרסום בHWZONE, ומבצע מיוחד לחברי האתר המורכב מהעילית של אנשי המחשבים בארץ המהווים קהל יעד מעולה לקידום המוצר לכלל האוכלוסיה.

אולי מישהו מHWZONE עצמו יקח על עצמו לנסות לארגן את העניין?.., שאם ישוווק נכון יועיל גם לאתר וגם לחברי האתר.

כפי שאני רואה את זה אנחנו זקוקים למישהו מצוות האתר שיקדם את המכירה הזאת אל מול היבואן וסמסונג.

במיוחד עכשיו באוקטובר זה יכול לתפוס טוב מאוד.

אני לא יכול להתחייב על פרסומים באתר /פיסבוק בלי יכולת לבצע את זה בפועל.

הטענה הזאת מגוחכת מצדם, כי אין מצב שהם קונים בכמעט אותו מחיר כמו שאני יכול להזמין מאמזון כולל משלוח עד הבית...

מכיוון שהכוננים האלה מאד אמינים , אין מצב שאני קונה יותר יקר מהמחיר באמזון , במיוחד שיום שישי השחור לא כזה רחוק וssd זה אחד הדברים שתמיד יש עליהם ביום הזה...

זאת ה"בעיה" עם חנות קטנות שלא מיבאות בעצמן את החלקים. הם קונים מהיבואן שלא כמו ksp ודומיהם, בגלל זה מתווסף גם עניין האחריות - למרות שהכונן נחשב אמין הייתי מעוניין שתהיה לי אחריות מסודרת על כונן ששילמתי עליו 700 שקל.

אני באמת לא מבין למה לא מוסיפים לקניה דיסקים של 120 ג'יגה ואפילו של 60, ומגדילים כך את הביקוש.

אני לפחות מאוד מעוניין.

אם היינו מוסיפים 120 ו-60 ג'יגה הקנייה הייתה מתפזרת כמו קניות אחרות (זאת דעתי) שלא יצאו לפועל.

מה גם שרוב הקניות הקודמות בעיקר התרכזו בדגם של ה120 ולפי דעתי זה דיי קטן במיוחד במיוחד שהמטרה שלו היא בשביל הלפטופ שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא כל כך הבנתי למה, בסופו של דבר זה מה שהם אמרו לי .

לפי דעתי כל עוד אין להם הפסד כספי מהסיפור הזה יש להם רק מה להרוויח- כלכלית ותודעתית.

בכל מקרה זאת החלטה שלהם , כרגע אנחנו בודקים אופציות אחרות ונעדכן בהמשך.

ושוב,

אם מישהו מצוות הפורום מוכן להרים את הכפפה זה יהיה מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובת אופ-טופיק-

נראה לי שפשוט הפחד משתק אותם וגורם להם להיות מהוססים ..

1.ולא רק להם ..

2.ולא רק בתחום המחשבים , בהתחלה היה רמי לוי , אח"כ הסלולר , הקוטג , ועכשיו הקפה ..

3.דוגמא מהחיים : קמתי מאוחר בשבת ולא היה לי אוכל במקרר , אז ירדתי לפיצרייה הקרובה וקניתי סלט עם טונה וביצה ..

שעלותו היא 32 ש"ח ... (פאקינג 32 ש"ח למלפפון וחצי , עגבנייה , קצת טונה וביצה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר הסבר למה TMS לא מוכנים להציע ראשונים אם אפחד לא מציע ?

הם ירוויחו בכל מקרה לא ?

לדעתי:

-KSP הרבה פעמים מנסים לפגוע בקבוצתיות פה.

-למכור ברווח נמוך יותר לא שווה להם אם הם מתחרים בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי:

-למכור ברווח נמוך יותר לא שווה להם אם הם מתחרים בעצמם.

לא נכון. אני בטוח שרוב המשתמשים כאן יקנו את הכונן רק בגלל הקניה הקבוצתית (במידה ותצא לפועל).

זה או למכור ל-X אנשים ברווח נמוך יותר, או לא למכור בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...