טלפון USB למחשב. מה החומרה/ספק שירות המומלצים? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון USB למחשב. מה החומרה/ספק שירות המומלצים?

ha

Recommended Posts

לאחר וויכוח מרגיז עם HOT החלטתי להתנתק משירותי הטלפון שלהם. למרבה הפליאה(...) כל המתחרים מציעים חבילות דומות ולא כדאיות לי כך שנראה לי כי טלפון המחובר ב למחשב יהיה פיתרון טוב יותר. בגדול, הטלפון משמש לשיחות מקומיות, כמעט ואינו בשימוש (כ 20 דקות לחודש) ומשמש רוב הזמן לשיחות נכנסות כך שאני צריך מספר טלפון "רגיל".

-מה החומרה המומלצת? הייתי מעדיף מתאם בין טלפון רגיל למחשב ולא טלפון יחודי בעל חיבור למחשב.

-לאן להתחבר? היחידי ששמעתי עליו הוא , איך החבילה והשירות שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקייפ לא מספקת מספר נכנס בישראל וגם אם כן זה היה עולה 5 יורו בחודש, דבר עם הספקיות אינטרנט ותבקש טלפון בלי חבילה וככה תשלם רק על המכשיר,

חסרונות הם לא מספקות את הנתונים של הsip ז"א שאתה לא יכול לקנות מכשיר לבד,https://secure.israelnumber.com/heb/ordercc.asp מספקים זה עולה בין 10-15 דולר בחודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מי כן מספק מספר נכנס בישראל?

דבר עם הספקיות ותבקש טלפון בלי חבילה וככה תשלם רק על המכשיר,
מה זאת אומרת? מהבנתי הם מוכנים לספק טלפון ללא חבילה אבל עם תשלום חודשי ועלות שיחות גבוהה במיוחד.

מה בנוגע לחומרה? מוכרים טלפון (יקר) ללא חיבור למחשב, הייתי שמח למתאם בין טלפון רגיל למחשב כך שיהיה ניתן להשתמש בו בכל הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזול ביותר:screwy:

דף הבית > טלפון > מחירוני טלפון > מחירון http://www.hot.net.il/heb/Phone/pricelistphone/pricephone/.aspx

[TABLE]

[TR]

[TD=class: w109, align: right][/TD]

[TD=class: w122][/TD]

[TD=class: w122][/TD]

[TD=class: w82][/TD]

[TD=class: w88][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: w109, align: right]דבר Easy – ללקוחות המנויים על תשתית האינטרנט או על שירותי הטלוויזיה של HOT

[/TD]

[TD=class: w122, align: right]31

[/TD]

[TD=class: w122]22.19 אג'[/TD]

[TD=class: w82]32.27 אג'[/TD]

[TD=class: w88]239

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

אשמח אם תפנה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lol הבאת קישור להוט תנסה אצל ספקיות האינטרנט לא תשתית, 012 בנלאומי נטוויזן אולי עוד מישהו קיבל אישור את ההגדרות הם לא יביאו לך אלה מתאם, תדרוש שהוא יהיה אחרי הראוטר אם הוא לפני חיוג זה עוד מקור לבעיות הם מעדיפים לפני כי ככה יש עדיפות לטלפון אם זה אחרי צריך לדאוג שהראוטר לא יחסום אותו, ניתן גם ראוטר משולב אני לא ממליץ כי צריך לקנות ראוטר מהם, בקיצור תדרוש מתאם שלא מחייג שיהיה אחרי הראוטר בתור תנאי, אם אין לך ראוטר תגיד ואתן אפשרויות התקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזול מהם הוא 012 אבל הם מציעים חיבוריות טלפון מלאה ולא את מה שאני מחפש.

חוצמזה, האותיות הקטנות...

תעריף לדקת שיחה: 20.17 אג'

דמי התקנה: 0-159 ש"ח. יש לקחת בחשבון את עלות הנתב 16 ₪ *36 חודשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא אתרום פתרונות לדיון (אולי) אבל למה לשלם לטלפון קווי אם גם ככה הסלולאר קבוע לידיינו והמחירים זולים מאוד (שיחות ללא הגבלה), אני יודע שקיבעון לעבר הוא משמעותי אבל חוץ מזה מה הסיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- לחסוך קרינה בשיחות, אזניות מורידות בהחלט אבל עדיין המכשיר קרוב יחסית.

- איכות השיחה טובה יותר בקווי, בטח בבזק (POST) אבל גם IP טוב בדרך כלל טוב יחסית לסלולר.

- יש כאלה שדוקא בבית הקליטה הסלולרית לא מבריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מרצוני, אישתי מתעקשת על טלפון קווי אע"פ שיש לנו 4 קווים/מכשירים סלולרים ועוד שניים ברכב...

מה זה SIPME?

https://www.sipme.me לא הבנתי אם ישנו מספר נכנס או לא. באתר התעריף בישראל הוא 10 סנט לדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...