כרטיס מסך עד 1600 ש"ח - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך עד 1600 ש"ח

Shoshan01

Recommended Posts

הנה כמה בדיקות שביצעתי כרגע לצורך עניין הכרטיס:

בדיקה בסינגל של BF3 רזולוציה 1920X1080, כמות בשימוש 1419MB:

b8zxI1U.png

בדיקה בסינגל של BF3 רזולוציה של

5760x1080, כמות בשימוש 2600MB:

GMpT94f.png

בדיקה במולטי של המשחק, 64 שחקנים במסך הכי כבד לדעתי GULF OF OMAN, רזולוציה של 1920, כמות בשימוש 1750MB:

8dUZK87.png

בדיקה במולטי של המשחק, 64 שחקנים באותו מסך, רזולוציה של 5760X1080, כמות זיכרון בשימוש 2706:

aGXcxjQ.png

יכול להיות שיש מפות כבדות יותר במולטי ואני טועה, בכל אופן זה קרוב לקצה ויותר מאשר סינגל.

עם בניינים קורסים והמון פריטים ושחקנים, אני לא הייתי הולך על כרטיס עם 2GB זיכרון במחשבה לעתיד(BF4).

לא שBF4 הוא המשחק היחיד ולא שבשבילו קונים כרטיס אבל זו המחשה לאן פנינו מועדות.

שלא נדבר על מערך כרטיסים של 2GB, לדעתי זו טעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה7950 באמת עדיף, עם OC תוכל לקבל ביצועים טובים יותר , תקבל איתו גם חבילת משחקים בנוסף.

הבעיה היחידה שהוא צורך יותר חשמל, אם יש לך ספק מתאים זה לא צריך לעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ההודעה האחרונה שלי (כשעתיים וחצי) אני משחק כבר במס' מפות של 64. על הדרך עוקב אחר ניצול ועדיין לא הצלחתי לגעת ב-1700mb עם gtx680. ככה שאם צריך יותר מ-2GB ב-1920x1080, זה בטח לא ב-BF3. עוד שבוע BF4 נראה מה קורה שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ultra על 4xAA. בלי FXAA ובלי Motion Blur (שאיתם זה מבחינתי ירידה באיכות, אבל לא שהם "צורכים" בכל אופן)

חבל שטוחנים פה בפורום כל הזמן על היתרון הטכני היחידי של הרדאונים (3GB), תוך כדי התעלמות מוחלטת מהיתרונות של הג'יפורסים, כאילו שחסרים כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ultra על 4xAA. בלי FXAA ובלי Motion Blur (שאיתם זה מבחינתי ירידה באיכות, אבל לא שהם "צורכים" בכל אופן)

חבל שטוחנים פה בפורום כל הזמן על היתרון הטכני היחידי של הרדאונים (3GB), תוך כדי התעלמות מוחלטת מהיתרונות של הג'יפורסים, כאילו שחסרים כאלו...

מלבד זה שהם צורכים פחות חשמל (וגם, רק אם אתה ממהיר את סדרת 7000) - איזה יתרונות יש להם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק Advanced PhysX יש לך כבר בהרבה יותר משחקים מאשר בכאלה שיודעים לנצל מעל 2GB ב-1080p (אם בכלל).

וכשיהיו כאלו בעתיד, יהיו גם עוד פיזיקס ושאר טכנולוגיות בלעדיות (כרגע TXAA) או שמטיבות עם חומרה ירוקה, כרגיל וכצפוי.

רדאונים לא "ממקסמים" הגדרות גראפיות במשחקים כאלה.

תמיכת 3D טובה יותר. דריבר יותר פונקציונאלי בהקשר של הגדרות חיצוניות כמו AA / FXAA / Ambient Occlusion / Vsync / Prerendered Frames ו-Frame Limiter. רזולוציות Custom (כולל downsampling ו- OC לקצבי רענון), ניהול פרופילים ושאר פיצ'עפקס, שגם אם חלקם מצויים בדריבר רדאון הם לא תמיד עובדים כראוי, ובהרבה מקרים צריך להשתמש בתוכנות צד שלישי.

CUDA לאפליקציות, Experience לעדכוני דריבר והגדרת משחקים אוטומטית בהתאם למע' (לא כולם מבינים בזה), אוטוטו יוצא ShadowPlay להקלטות ממשחקים ללא נפילת ביצועים מורגשת.

2D/3D Surround ללא קריעות, שאשכרה עובד ברז' מעל 1440p. יותר כח בטסלציה כבדה. תשמע אני יכול להמשיך. לא כיף לי לחזור על המנטרה הזאת, ובסדר שלא כל אחד צריך את זה או את ההוא, אבל רוצה להבהיר שבסופו של יום יש תמורה. 3GB זה נחמד במחשבה קדימה, אבל אני בספק שלכרטיס כמו gtx760 או 7950 יהיה מספיק מיץ לדחוף הגדרות מקסימאליות בקצב פריימים גבוה כשדרישה ל 3GB ב-1080p תהפוך מקובלת בקרב המפתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...