תחרות זהה את לוח האם - בחסות MSI - הזוכה! - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות זהה את לוח האם - בחסות MSI - הזוכה!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משעשע (או שלא) שברגע שמשהו נעשה קשה יותר אנשים מתחילים להתלונן כל שניה, תופעה ידועה בפורום.

למרות שהיו אנשים שתפסו את אותם דקויות המבדילות בין הלוחות, הוחלט לתת נקודות גם לאנשים שענו על הלוחות האחרים. זה היה חד פעמי כמובן, ואני רוצה להדגיש שלפני שאתם עונים, לחשוב. כלומר, לא להעתיק, לא לרשום 2 תשובות ובטח שלא להוסיף עוד תיאור "חוכמה" מצידכם ככה שבפועל אתם יורים לעצמכם ברגל. בתחרויות הבאות אנו לא נעלים עין, אלא פשוט נפסול את אותם משתמשים מאותה תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שתוהה - כן, התמונה שהעלתי היא חידת זיהוי לוח האם. אני מקווה שלא תהיה קשה לרבים כי לרבים היא תהווה מפתח לכניסה להגרלת חמוד. כן יואב, זה אמנם לא השם המלא אבל זה יתקבל כי אין גרסה נטולת גיימינג.

וכן, יש סיבה שזה עלה בפורמט ZIP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שתוהה - כן, התמונה שהעלתי היא חידת זיהוי לוח האם. אני מקווה שלא תהיה קשה לרבים כי לרבים היא תהווה מפתח לכניסה להגרלת חמוד. כן יואב, זה אמנם לא השם המלא אבל זה יתקבל כי אין גרסה נטולת גיימינג.

וכן, יש סיבה שזה עלה בפורמט ZIP.

זאת אומרת:

שהתמונה של ה ERROR היא הנכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זאת חידה הרבה יותר קשה מסתם לזהות לוח לפי רכיבים...

הצלחתי "לפצח" 2 או 3 רמזים, אבל זה לא מספיק כדי לאתר לוח ספציפי.

טוב, בטח לא נקבל תשובה על זה, אבל כמה רמזים יש בסה"כ והאם יש צורך לעלות על כולם כדי להגיע לתשובה חד משמעית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...