עזרה בקניית כרטיס מסך חדש - תקציב 2000 ש"ח +- - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית כרטיס מסך חדש - תקציב 2000 ש"ח +-

winnerm

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הצעה שלי - קח כרטיס עם יותר מ-3GB, ממליץ לך HD 7970 או R7950 ויש לך את HD 7990 שעולה רק 2,100 שקל, למרות שזה גם צורך ספק איכותי שלדעתי לפחות 800W, מאחר וזה שני 7970.

או שתחכה כמה ימים עד שיצאו הכרטיסים החדשים של או לפחות פרטים רשמיים עליהם.

ואני ממליץ לך מאוד לקחת כרטיס עם יותר מ-3GB, אני לפני שנתיים כמעט קניתי GTX 560TI שאז הריץ כל משחק ושרציתי לעשות אמרו לי שזה יותר מידי ועכשיו אני נחנק במשחקים כמו BF3 או קרייסיס 3, שים לב שמתחילים לצוץ משחקים שדורשים יותר מ-3GB כמו קרייסיס 3 או BF4 שבדרישות הרשמיות אמרו שצריך 3GB בכרטיס מסך ואתה לא רוצה למצוא את עצמך עוד שנה או שנה וחצי עם כרטיס של 2GB במשחקים שדרושים 4GB.

בנוסף לכל השטויות שרשמת, רק רציתי לדעת למה הוא צריך 3GB? הוא אמר לך על איזה רזולוציה הוא ישחק בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לכל השטויות שרשמת, רק רציתי לדעת למה הוא צריך 3GB? הוא אמר לך על איזה רזולוציה הוא ישחק בכלל?

רוב הסיכויים שהוא ישחק על רזולוציה סטנדרטית, 1920X1080, אם גבוהה יותר אני בטוח שהוא היה מציין.

ואם לא הבנת עד עכשיו גאון, כל הוויכוח של 3GB זה רק לרזולוציה הזאת ולא גבוהה ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Newegg היא חנות וירטואלית...אני זקוק לחנות עם סניף פיזי

בbest buy יש את אותו הכרטיס ב65 דולר יותר

http://m.bestbuy.com/m/e/product/detail.jsp?skuId=1308616696&pid=mp1308616696&pcatId=abcat0507002

האם המחיר הזה בסדר?

למה דווקא את זה ב-440$ ? יש לך שם את הכרטיס ב-400$ של / / , כולם עם מתקדם.

גם עם OC יש שם דגמים ב- 410-420$, טיפה זולים יותר מהג'יגבייט. תעשה חיפוש ל-gtx 770 וסנן לפי מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...