עזרה בקניית כרטיס מסך חדש - תקציב 2000 ש"ח +- - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית כרטיס מסך חדש - תקציב 2000 ש"ח +-

winnerm

Recommended Posts

לקראת מבול המשחקים החדשים , החלטתי להתחזק בכרטיס מסך חדש .

קודם כל אגיד שמבין גדול אני לא , אז תהיו עדינים איתי :)

אשמח לדעת האם תקציב של 2000 ש"ח יספיק כדי לקנות כרטיס מסך מספיק טוב? , שאוכל לשחק בהגדרות גבוהות את המשחקים החדשים שצפויים לצאת ? , אני מדבר על BTF4 , V וכו'...

לגבי מפרט המחשב שלי : אני כרגע לא בארץ , אני מקווה לתת כמה שיותר פרטים על המחשב שלי , ממה שאני זוכר.

לוח האם שלי הוא :

GA-H67M-D2-B3 Gigabyte

מעבד I7 , לא זוכר איזה דור , אבל לא מהחדשים ביותר.

16GB RAM

SSD של 256 GB וגם HDD של 1TB

ספק כח - אני לא זוכר , אבל אני יודע שצריך להחליף אותו , אז נעשה זאת לאחר שאבחר כרטיס מסך .

מארז - גם נחליף אם יהיה צורך

נכון לעכשיו אין לי כרטיס מסך , רק את הכרטיס שעל הלוח

אשמח לשמוע המלצות :)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אומר לך את האפשרויות שיש לך באיזור המחיר שהצבת אבל בשביל המלצה יותר טובה צריך פרטים קצת יותר מדוייקים.

יש לך את הGTX760 ב1300~ כרטיס מסך מצויין, יריץ לך הכל מצויין ללא פשרות חוץ ממשחקים בודדים שבהם תצטרך להתפשר בכמה פילטרים או לרדת קצת באיכות אבל חווית גיימינג טובה תהיה לך ללא ספק.

יש לך אפשרות נוספת והיא כבר יותר יקרה ופחות משתלמת, GTX770, טוב יותר מהכרטיס שציינתי למעלה בכ20% אולי קצת יותר ואולי קצת פחות, ההבדל לא כזה משמעותי, ברוב המשחקים הם יציגו ביצועים דומים כמובן שיהיה יתרון קל ל770 אבל לא הפרש ששווה השקעה של יותר מ30% מחיר לתוספת ביצועים זניחה.

כמובן שבשניהם תהנה מביצועים מרשימים למדי.

אם תחליט ללכת על הדגם היותר זול תוכל לחסוך את הכסף לשדרוג עתידי או לשדרג דבר אחר במערכת כתאוות נפשך.

תחליט מה אתה רוצה לעשות כי זה הכסף שלך בסופו של דבר.

אני ממליץ לך לשמוע חוות דעת נוספות לפני שתחליט לקנות.

יום טוב וחג שמח:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה :)

GTX760 זה הסדרה , אשמח לדעת איזה יצרן מומלץ ? , EVGA/GIGABYTE/ASUS וכו'...

התכנון לקנות בארה"ב .

אבל בשביל שיהיה סדר בתקציב , אני מבקש שהמחיר שלו בישראל לא יעבור את ה2000 ש"ח , למרות שכאן בארה"ב הוא כנראה יעלה פחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה שלי - קח כרטיס עם יותר מ-3GB, ממליץ לך HD 7970 או R7950 ויש לך את HD 7990 שעולה רק 2,100 שקל, למרות שזה גם צורך ספק איכותי שלדעתי לפחות 800W, מאחר וזה שני 7970.

או שתחכה כמה ימים עד שיצאו הכרטיסים החדשים של או לפחות פרטים רשמיים עליהם.

ואני ממליץ לך מאוד לקחת כרטיס עם יותר מ-3GB, אני לפני שנתיים כמעט קניתי GTX 560TI שאז הריץ כל משחק ושרציתי לעשות אמרו לי שזה יותר מידי ועכשיו אני נחנק במשחקים כמו BF3 או קרייסיס 3, שים לב שמתחילים לצוץ משחקים שדורשים יותר מ-3GB כמו קרייסיס 3 או BF4 שבדרישות הרשמיות אמרו שצריך 3GB בכרטיס מסך ואתה לא רוצה למצוא את עצמך עוד שנה או שנה וחצי עם כרטיס של 2GB במשחקים שדרושים 4GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בתגובה אחת....

HD7990 לא עולה 2100 ש"ח (אלא כפול מזה), ולא דורש ספק של 800W (הכרטיס צורך גג 350W) ולא יוצאים כרטיסים חדשים של עוד "כמה ימים" (אלא אולי יחשפו בקרוב פרטים ראשונים עליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בתגובה אחת....

HD7990 לא עולה 2100 ש"ח (אלא כפול מזה), ולא דורש ספק של 800W (הכרטיס צורך גג 350W) ולא יוצאים כרטיסים חדשים של עוד "כמה ימים" (אלא אולי יחשפו בקרוב פרטים ראשונים עליהם).

הורידו אותו ל-600 דולר, לא? זה 2,100 שקל והוא בארה"ב, אני מאמין שזה התעדכן שם (גם אם פה הוא עדיין עולה 4,400).

אני שאלתי על לקנות 7990 בארה"ב וזה מה שענה לי מישהו מכאן:

"דבר ראשון, תצטרך חזק הרבה יותר, הייתי לוקח 850W, עידן הצליח להגיע לתצרוכת של יותר מ-900W עם שני 7970 מומהרים, ו-7990 הוא שני 7970 מודבקים על אותו לוח מודפס."

אני רק כתבתי מה שאמר לי כאן בחור מאוד אמין.

ולא הייתי כלכך בטוח בנוגע לכרטיסים לכן אמרתי שאולי יצאו פרטים, תודה על התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני HD7970 ממוהרים זה יותר מ - HD7990 מבחינת צריכת חשמל, וראיתי שהוא פרסם צריכת שיא של כ - 585W...(ממש לא 900W+)

http://hwzone.co.il/community/threads/532423-GTX-660-OC-GIGABYTE-SLI/page4?p=4784008&viewfull=1#post4784008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני HD7970 ממוהרים זה יותר מ - HD7990 מבחינת צריכת חשמל, וראיתי שהוא פרסם צריכת שיא של כ - 585W...(ממש לא 900W+)

http://hwzone.co.il/community/threads/532423-GTX-660-OC-GIGABYTE-SLI/page4?p=4784008&viewfull=1#post4784008

אז כנראה שהידע היה קצת מוטעה חח

תודה על התיקון (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לכולכם :)

בהחלט עזרתם לי מאוד להתפקס על כמה דגמים.

אבל כמו שרשמתי , אינני יודע מי החברה המומלצת ?

GTX760 של איזה יצרן הוא המומלץ ביותר?

HD 7970 של איזה יצרן הוא המומלץ ביותר?

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...