מסך לא מתעורר ממצב שינה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לא מתעורר ממצב שינה

2Fluffy4U

Recommended Posts

אוקיי.. אני לא מצליח להבין מה בדיוק עושה הקלינר הזה או איך פועלים איתו.. אשמח להסבר.

הפעלתי את ה - event viewer ואני יכול למצוא שם המון לוגים של תקלות למינהם.. אבל קשה לי למצוא משהו לגיטימי כי כשזה רושם טעות קריטית kernel power

The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

אבל זה בעייתי כי זה תסמין של "אני מכבה את המחשב" כי הוא תקוע.. אז אני שואל איזה תקלות אני אמור לחפש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלוחצים עליו ומפעילים.. השאלה היא מה זה עושה?.. ואיפה אני רואה בדיוק השלכות של הניקיון הזה.. דרך ה - event viewer זה לא שאני מוציא איזה קובץ HTML כלשהו שאיתו אני עובד, אני פשוט רואה תקלות דרך התוכנה עצמה.. בכל מקרה אני מסתכל על תאריך ה - 15 לספטמבר שם הייתי בחנות והתקלה התרחשה מספר רב של פעמים ואכן יש רישום מרובה של תקלות, אבל כל אלה שבנתיים ראיתי עוסקות בנושא של ריסט מחדש של מחשב ולא של אי כניסה למצב שינה או חוסר יכולת לצאת ממצב שינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם בעיה זהה לשלך,

מצאתי 2 פתרונות (זמניים)

1. תתקין splashtop, בכל פעם שיש לי תקלה אני מתחבר למחשב באמצעות הטאלבט והמסך מתעורר לחיים.

2. חיבור תמידי של מסך נוסף במצב extended, גם פתר לי את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הסיבה שמצוין הדרייבר של רילטק היא כי אני מפעיל ברקע משחק פייסבוק על שמשמיע . כאשר הדפדפן רץ המחשב כן יכבה את המסך אבל לא יכנס למצב שינה בצורה אוטומטית (טיימר) - נוריות ומאווררים פועלים, אבל כן יכנס למצב שינה דרך הגדרה ידנית. כאשר אני סוגר את הדפדפן אני גם לא מקבל את ההודעה ב - powercfg וגם המחשב כן מצליח להיכנס אוטומטית למצב שינה מלא - נוריות ומאוורים מפסיקים. לגבי ה - srvnet, נראה שהוא לא מפריע בשלב זה, אפשר להיכנס ולצאת ממצב שינה גם כשהוא קיים. אני אסיר את הדרייבר של רילטק ואעדכן. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

הדרייבר של רילטק לא עוזר, ניסיתי להסיר אבל מיד עם הפעלה מחדש של המערכת ווינדוס מוריד את הדרייברים בעצמו..

לגבי - srvnet, אני רוצה לנסות לעשות לו powercfg /requestoverride אבל לא נראה שאני מצליח לרשום את הפקודה כמו שצריך אז אשמח לסיוע עם זה. ניסיתי לרשום בדיוק את מה שרשם הבחור כאן: http://social.msdn.microsoft.com/Forums/windowsdesktop/en-US/50e7021f-e0ff-4e7b-99f4-79b7bce97029/windows-7-does-not-go-into-standby-due-to-driver-filesystemsrvnet

אבל זה לא עובד..

בנתיים מה שאני שם לב בהרבה פורומים שחושבים שזה מדובר בעניין של שיתוף ברשת, ושאם אבטל את כל אפשרויות השיתוף זה לכאורה יכול לפתור את הבעיה, אבל אני לא אעשה זאת כרגע כי אני כן מעוניין לשתף את המחשב עם הסטרימר בסלון.. אז אשמח לנסות בנתיים פתרונות אחרים ואשמור את הבדיקה הזאת ליותר מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש בנושא? הבעיה הזאת קוראת גם אצלי - בעיקר אם אני מחליף מסכים - המסך החדש לא מתחיל להציג עד שאני עושה ריסטרט, למרות שכל המערכת ממשיכה לפעול לחילופין גם חיבור המסך הישן חזרה לא עוזר - מרגע ניתוק המסך לא תחזור התצוגה עד ביצוע ריסטרט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

חזרתי מח"ול, בנתיים קיבלתי מהחנות כרטיס מסך חליפי חדש GTX 760. התקנתי אותו ואין בנתיים שום בעיית התעוררות ממצב שינה.

לעומת זאת יש כרגיל את בעיית הכניסה למצב שינה,

כרגע כאשר עובד או משחק כמו FARMVILLE בפייסבוק - מופיע לי ב - powercfg -requests ש:

System:

[DRIVER]:

Realtek High Defintion Audio

an audio stream is currently in use.

אני מנסה לעשות פקודת requestsoverride ורושם בדיוק:

powercfg -requestsoverride DRIVER "Realtek High Definition Audio" SYSTEM

אבל לא נראה שזה משפיע - אני מאמין שאני רושם הכל נכון כי כן מופיע בפקודה היחידה:

powercfg -requestsoverride

שמצוין שהדרייבר מעודכן כאחד שצריך לעקוף אותו. אבל זה לא מונע ממנו להמשיך להופיע כגורם המונע כניסה למצב שינה..

אשמח לסיוע או רעיונות מה אפשר לעשות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...