הוכרזו iPhone 5S ו 5C - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרזו iPhone 5S ו 5C

Ido.G

Recommended Posts

לעניות דעתך.

הקביעות המוחלטות האלה, כשמשתמש יחיד בדק ומצא וזהו, הן לא לעניין, נסו להמנע מזה. במיוחד כשהעניין אינו חד משמעי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת הייתה הקצנה (שאגב קיימת, כמו שאתה רואה בכל מיני מקומות, גם מכובדים מאד) לאנטי הקיים ולעדריות החדשה של משתמשי האנדרואיד, שמבחינתם כל משתמש הוא טיפש שאוהב שמחליטים בשבילו, מבלי להבין שבסה"כ מדובר באלטרנטיבה ל....... פאקינג פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק בישראל, באירופה (שבסופו של דבר זהו שוק סלולארי גדול יותר מארה"ב), ה5S יקר ביותר מ50% מהGalaxy S4.

אגב אני כן הייתי מעדיף את ה5S על פני האנדרוידים למינהם, אבל לא במחירים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התארד - וואו איזה מגניב אתה ! אתה שונא את ואת מה שהם מייצגים אני בטוח שאתה מגניב מאוד - אפשר להיות כמוך בבקשה !! אבל בבקשה. או אולי לפחות חבר שלך ?? ...

תמשיך לעבוד בשביל שהטלפון שלך יעבוד ולא יתקע כל דקה בערך ותמשיך לזרוק סיסמאות טכניות כדי שבסוך הטלפון שלך ימשיך להתקע. תמשיך להנות מהחופש המתיש שאנדרויד היקר שלך נותן לך וכמובן מאיכות האפלקציות שיש במארקט. ותמשיך להתנגח בתפוח כל היום, תמשיך לזלזל ולזרום עם הזרם המגניב ששונא את וממש ממש מבין במחשבים.. תהיה זומבי אבל אל תהיה כבש( אפל).

תשמע חמוד .3 שנים בחברת ושנה וחצי מנהל מוקד טכני פרונטלי, הצוות שלי מכניס יותר מ 30 מכשירים לתיקון ביום ואני עם "מעט" רקע טכני,

היו לי N95 ( מעולה ) אחר כך עברתי לאייפון 3 --> אחר כך לאייפון 4 ---> אחר כך לגאלקסי 3 (מכרתי אותו לאחר שנה)---> וכמובן שחזרתי לאייפון 5 ...

לאחי יש את הגאלקסי 4 ולחבר טוב שלי יש את ONE - ובלי שום קשר יוצא לי להתקל בעוד "כמה" אנדרודים ביום.

לכל אנדרויד מכנה משותף - מפרטים טכנים מפוצצים ( והכי חשוב המגה פיקסל כמובן ) מעבדים מתומנים מרובעים ומה לא.. וכמובן מערכת ההפעלה הטובה ביותר שניתן למצוא - ישנה רק בעיה אחת. מבחן המציאות - ופה הן נופלות בגדול ! המכשרים פשוט לא נותנים לך חווית שימוש אופטימלית - נתקע - מרסט את עצמו - סוללה נגמרת מהר, סוללות מתקלקלות על ימין ועל שמאל . להחליף מסך שבור לגאלקסי 4 1000 שח( לא בחברה ) , המרקט מפוצץ תוכנות זדוניות . אין בקרה על כלום - מיליון באגים. המכשיר איטי ועוד פעם נהיה איטי איטי איטי לאחר שימוש של שבוע.. ואז מגלים שכל הבעיות הללו בגלל שהמשתמש לא ממש מבין איך להשתמש במכשיר שלו, ואז מאשימים את המשתמש . אהה ולא לשכח להוריד אנטי וירוס למכשיר! אהה ותוכנה מיוחדת שחוסכת לך סוללה על חשבון הביצועים. וכמובן יודעת עלייך הכל, כל הזמן, היא אפילו מתי אתה מחרבן ומשתין . אהההההה והיא מוכרת את המידע הזה לחברות צד שלישי כדי שימכרו לך עוד חרא שאתה לא צריך.... ואתה ממשיך להנגח בתפוח כי התפוח אשם כי הוא זבל כי המוצרים שלהם לא נותנים לך חופש.. אהה כי זה מגניב וואו כמה שזה מגניב ..

אבל ואללה יאמר לזכות האנדרויד שהוא נותן לך חופש - חופש בחירה, לבחור איזה זבל להוריד כדי שיעמיס על המכשיר שלך עוד קצת וכדי שתתחיל לעבוד בשבילו,

*אני רוצה מכשיר שיעבוד בשבילי ולא אצטרך לעבוד בשבילו ולתחזק אותו "נכון" - שיתן לי סה"כ חווית שימוש חלקה ואינטויטבית

*ואני מעדיף גן סגור ומטופח מאשר גן ציבורי ונטוש!

אנשים צריכים טלפון אינטוטיבי וקל לשימוש ( LESS IS MORE ) .. מבחינה עסקית זה עובד וזאת עובדה. קורא טביעות אצבע ? מי צריך את זה .?? היה כבר אנדרויד כזה עם טביעות אצבע אבל מה לעשות שזה לא הלך להם .. מעניין לכמה אנדרוידים יהיו טביעות אצבע בעוד שנה וחצי מהיום כדי שעוד פעם יגידו שקורא טביעות האצבעות של הגלקסי 6 בעל רזולציית סריקה גבוהה יותר ומהירה יותר .. אבל כולם ישכחו מי קבע את הסטנדרט בשוק ...

תהיה בריא ואל תקנה תחכה לגאלקסי 5 שמעתי שיהיה לו 64 ביט ו8 ליבות מפלצתיות ומלצמה 18 מגה פיקסל ! מה יהיה לך לעשות עם הטלפון אני לא יודע ..תחשוב על זה אולי עדיף שתשקיע את הכסף בפלייסטיישן 4 או אקסבוקס אחד ..

יום טוב לכל אוהבי האנדרויד ואפל גם יחד :)

אם בא לכם להתעמק קצת - http://www.anandtech.com/show/7335/the-iphone-5s-review/2

"unfollow"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל ממשכים להוציא את אתו המוצר רק בשנויי עצובי או איזה גימיק טיפשי ולהצדיק את המכיר היקר

למכשיר בינוני- על ידי שווק

יקר פסיכולוגי אגרסיבי מלוכלך ולהאשים את כול העולם ולקחת אותם למשפט ולהגיד שכולם חיקוי

של המכשירים של בעוד מהעתיקה מחברות המתחרים של אנדרואיד

כך נראית המערכת הפעלה החדשה שלהם העתק עם עיצוב וצבעים נוראיים ואל ידי שווק כוחני ודורסני היא גורמת על ידי הפחדה של אנשים לקנות את המוצרים שלה כך עושים אנשים שמונעים על ידי פחד וטרור לעשות לצערי יש הרבה מאוד כאלה כי יש רק חברה אחת

ולנו ניתן הזכות לבחור מה מתאים לנו במחיר שמתאים לנו בגלל התחרות יש הרבה מוצרים טובים שמשתפרים מתחדשים וגם נמכרים היום יותר זול ויותר טובים

אפל היא חבורה של בריונים לא נחמדים שלקחים דמי חסות יקרים מאוד על חומרה תוכנה זה עולה הרבה כסף

לא אצלי אני בחרתי בחופש להחליט מה אני רוצה ולא מה רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התארד - וואו איזה מגניב אתה ! אתה שונא את אפל ואת מה שהם מייצגים אני בטוח שאתה מגניב מאוד - אפשר להיות כמוך בבקשה !! אבל בבקשה. או אולי לפחות חבר שלך ?? ...

לא.

תמשיך לעבוד בשביל שהטלפון שלך יעבוד ולא יתקע כל דקה בערך ותמשיך לזרוק סיסמאות טכניות כדי שבסוך הטלפון שלך ימשיך להתקע. תמשיך להנות מהחופש המתיש שאנדרויד היקר שלך נותן לך וכמובן מאיכות האפלקציות שיש במארקט. ותמשיך להתנגח בתפוח כל היום, תמשיך לזלזל ולזרום עם הזרם המגניב ששונא את אפל וממש ממש מבין במחשבים.. תהיה זומבי אבל אל תהיה כבש( אפל).

אין לי מכשיר מבוסס אנדרואיד והטלפון שלי לא נתקע (אני עובד, אבל בלי קשר). אני בהחלט אמשיך לזלזל במי שקונה טלפון בינוני ב 3,500 פלוס שקלים ובהחלט אבצע את זה בישר שאת עכשיו כשיש לי אישור ממך.

אני שמח גם לגבי שאני ה"זומבי"/"מזלזל"/וכו כשאני פתחתי תרד שמטרתו סיקור (ובנוסף הבעתי את דעתי) ולא ממש הגבתי תגובות משוגעות...

לכל אנדרויד מכנה משותף - מפרטים טכנים מפוצצים ( והכי חשוב המגה פיקסל כמובן ) מעבדים מתומנים מרובעים ומה לא.. וכמובן מערכת ההפעלה הטובה ביותר שניתן למצוא - ישנה רק בעיה אחת. מבחן המציאות - ופה הן נופלות בגדול ! המכשרים פשוט לא נותנים לך חווית שימוש אופטימלית - נתקע - מרסט את עצמו - סוללה נגמרת מהר, סוללות מתקלקלות על ימין ועל שמאל . להחליף מסך שבור לגאלקסי 4 1000 שח( לא בחברה ) , המרקט מפוצץ תוכנות זדוניות . אין בקרה על כלום - מיליון באגים. המכשיר איטי ועוד פעם נהיה איטי איטי איטי לאחר שימוש של שבוע..

• זהו לא ממש מכנה משותף של כל מכשירי האנדרואיד, יש לא מעט מכשירים זולים עם מפרטים חלשים למדי. ליתר דיוק, יש הרבה יותר מכשירים כאלה.
  • אין יותר מדי מכשירי אנדרואיד עם "הרבה מגה פיקסל", זו דווקא נחלת המכשירים של נוקיה עם סימביאן/WP (ועכשיו גם סוני).
  • נתקע/מרסט/סוללה.... אם תדבר עם מכשיר מסויים, יהיה על מה לדבר. אני די בספק שיש לך מסקנות לגבי אלפי המכשירים מבוססי האנדרואיד שקיימים. אבל כן, בין כל אלפי המכשירים האלו, יש גם כאלה שהם לא מוצלחים כל כך. אשמח להתדיין איתך על מכשירים אלו, אבל לא כל כך הבנתי מה הקשר לנושא השרשור - ההכרזה של המכשירים החדשים של אפל.
  • לא יודע לגבי סוללות שמתקלקלות על ימין ועל שמאל - אבל לפחות ברוב מכשירי האנדרואיד אפשר להחליף את הסוללה (ואת אלה שבהם אי אפשר - תמצא אותי תוקף לא פחות מאשר את מכשיריה של אפל).
  • וכמה עולה להחליף מסך של אייפון 5, לדוגמה? (מסך נחות משמעותית משל ה SGS4)
  • לא יודע מה זה "מפוצץ תוכנות זדוניות" - בכל פעם שהורדתי להורים שלי דברים מהמרקט הכל היה בסדר.
  • שוב - מכשיר איטי? יש אלפי מכשירים. על איזה אתה מדבר?

כמובן גוגל יודעת עלייך הכל, כל הזמן, היא אפילו מתי אתה מחרבן ומשתין . אהההההה והיא מוכרת את המידע הזה לחברות צד שלישי כדי שימכרו לך עוד חרא שאתה לא צריך.... ואתה ממשיך להנגח בתפוח כי התפוח אשם כי הוא זבל כי המוצרים שלהם לא נותנים לך חופש.. אהה כי זה מגניב וואו כמה שזה מגניב ..

• איבוד הפרטיות היא בהחלט נקודה לדיון. אבל שוב, זה לא קשור לדיון הזה.
  • המוצרים של "התפוח" הם לא זבל. יש להם הרבה חוזקות. וגם חסרונות.
  • לא הבנתי מה הקשר בין פרטיות או חוסר פרטיות לכך שאני לא יכול להשתמש במכשיר כהתקן , לדוגמה.

אנשים צריכים טלפון אינטוטיבי וקל לשימוש ( LESS IS MORE ) .. מבחינה עסקית זה עובד וזאת עובדה.

מסכים. אבל אנשים גם צריכים אשכרה להיות מסוגלים לעשות דברים עם הטלפון שלהם - מכשיר שבימינו לו כוח עיבור לא מבוטל.

דרך אגב, גם LESS מסך זה MORE? כי כשאני מסתכל האייפון 5 נהיה לי כאב ראש מכמה שהכל שם קטן.

תהיה בריא ואל תקנה תחכה לגאלקסי 5 שמעתי שיהיה לו 64 ביט ו8 ליבות מפלצתיות ומלצמה 18 מגה פיקסל ! מה יהיה לך לעשות עם הטלפון אני לא יודע ...

• תודה. תהיה בריא גם אתה.
  • אני לא אחכה לגלקסי 5 כי אני גם לא אוהב במיוחד את סידרת הגלקסי וגם לא אקנה מכשיר שעולה אלפי שקלים. תודה על ההצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. אבל אנשים גם צריכים אשכרה להיות מסוגלים לעשות דברים עם הטלפון שלהם - מכשיר שבימינו לו כוח עיבור לא מבוטל.

דרך אגב, גם LESS מסך זה MORE? כי כשאני מסתכל האייפון 5 נהיה לי כאב ראש מכמה שהכל שם קטן.

איזה דברים אנשים לא יכולים לעשות עם המכשיר?

• תודה. תהיה בריא גם אתה.
  • אני לא אחכה לגלקסי 5 כי אני גם לא אוהב במיוחד את סידרת הגלקסי וגם לא אקנה מכשיר שעולה אלפי שקלים. תודה על ההצעה.

מסכים איתך גם אני לא אוהב את הגלקסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• לנגן קבצי מדיה שלא הומרו לפורמטים שאפל החליטו עליהם.
  • לנגן קבצי מדיה מתיקיה שבא להם לאחסן בה את הקבצים ולא החליטה עליה.
  • לנגן קבצי מדיה מכרטיס חיצוני שעלה גרושים, במקום להוסיף עוד מאות שקלים בשביל כמה GB נוספים.
  • לקבל תוכן "חי" מחוץ לאפליקציה (widgets/tiles)
  • להשתמש במכשיר כ DOK
  • Smart Dialing

אני מעריך שיש עוד מליון דברים, אין לי ממש חשק לחשוב עכשיו על עוד.

דרך אגב, אתמול ראיתי אצל החברה שלי את iOS7. אני חייב לציין שעשו שם עבודה לא רעה בכלל. ה"מגש" התחתון שהם עשו בשביל גישה למוזיקה/הגדרות מערכת מעולה ומגדיל את השימושיות במערכת בהרבה (כמובן שבאנדרואיד כבר יש את זה). העיצוב החדש מרענן - לדעתי מוצלח מהקודם שכבר היה מאוד מיושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...