הוכרזו iPhone 5S ו 5C - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרזו iPhone 5S ו 5C

Ido.G

Recommended Posts

וואו, בלי ג'ובס החברה הזאת גמורה...

נראה לי שגם מעריצי אפל (לא השרופים) מבינים שמשהו לא טוב עובר עליה:

מסך 4 אינץ' קטנטן, מכשיר ארוך, דק ולא נוח לאחיזה, רזולוציה מעאפנה, נמוך, בינונית - נו באמת.

אני לא מדבר על מערכת ההפעלה - היא נוחה מאוד בשביל אמא שלי שהיא בת שישים, חחח.

מעניין לדעת כמה המנייה תתרסק בשבועות הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אייפון 5s עם 16 ג'יגה עולה 650 דולר, ותוסיפו 100 דולר על כל הכפלת (עד 64).

אייפון 5c עם 16 ג'יגה עולה 550 דולר, ותוסיפו 100 דולר על כל הכפלת (עד 32).

אז למה לי לעזאזל לקנות את ה-5c? ההפרש קטן, ובטווח הארוך עדיף את ה-5s גם ככה, שיתמך יותר זמן (עוצמתי יותר מה-5c) וגם יבנה מחומרים טובים יותר.

לפחות הטלפון נראה טוב, מה שאני לא יכול להגיד על מערכת ההפעלה החדשה שלהם :x

התמחור בארה"ב עובד עם התחייבות למפעילה, במקרה כזה איפון 5S עולה כפול מהדגם המוזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, בלי ג'ובס החברה הזאת גמורה...

נראה לי שגם מעריצי אפל (לא השרופים) מבינים שמשהו לא טוב עובר עליה:

מסך 4 אינץ' קטנטן, מכשיר ארוך, דק ולא נוח לאחיזה, רזולוציה מעאפנה, נמוך, בינונית - נו באמת.

אני לא מדבר על מערכת ההפעלה - היא נוחה מאוד בשביל אמא שלי שהיא בת שישים, חחח.

מעניין לדעת כמה המנייה תתרסק בשבועות הקרובים.

זה תמיד היה ככה, גם בתקופתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהאייפון 4 יצא הוא בהחלט היה "הכי הכי".

המסך היה מדהים, גם אם לא גדול. החומרה חזקה מאוד לזמנו. כמעט תמיד המעבד הגרפי של האייפון הוא החזק ביותר. כמות הזכרון מעולם לא היתה גדולה במיוחד, אבל אין בזה צורך. בהחלט שמה מספיק. חיישן המצלמה גם כן היה בין הטובים שיש, פרט למכשירי "camera phone". האייפון היה, דאז, "הכי חלק" by far.

היתרון ב"חלקות" הצטמצם ביותר ואף נעלם לחלוטין (כבר באייפון 5 האמת). במכשיר הנוכחי, הכל בינוני לחלוטין, פרט לכוח העיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מכשיר נעל :P

התמחור בארה"ב עובד עם התחייבות למפעילה, במקרה כזה איפון 5S עולה כפול מהדגם המוזל.

אשאל זאת אחרת - למה לא לקנות את ה-5 במקום את ה-5c, שאמור לעלות אותו הדבר?

ואני חושב שעלינו על משהו - לא מוכרים א ה-5 יותר באתר שלהם, הוא פשוט נעלם. כלומר, הם משתמשים באותו PCB ופשוט מוכרים אותו באריזה חדשה, וככה יש להם דרך לחזק את מכירת המכשירים הישנים. תחמנים גדולים, ולא טיפשים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובינתיים חוגגים כל הדרך אל הבנק , על ידי רווח גדול מאד על כל מכשיר...

ה3gs היה הכי טוב בזמנו בלי תחרות , אבל ברגע שהגיע הgs1 האייפון כבר לא היה הכי טוב by far...

המצלמה של ה3gs לא ממש הייתה טובה (3 מגה פיקסל בלי ..)גועל נפש אפילו למכשירים פשוטים בהרבה לאותה תקופה...

אחרי שאתה מתרגל למסך 5 אינץ אתה לא יכול לחזור אחורה...

האמת היא שהדבר היחיד שאפשר לחשוב עליו שחסר במכשיר החדש זה מסך 5 אינץ עם רזולוציה של fhd , וחוץ מזה הכל גימיקים...(תנועות ידיים , עקיבה אחרי העיניים , הקשבה לכל מה שאתה אומר ועוד...).

wifi dual band n 5ghz זה דיי נחמד , אבל לs4 יש כבר ac...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא להרים ויכוח, רק אומר שהמפרט של האייפון 5 הוא מלפני הספירה במונחים של היום אבל אין טלפון שעומד איתו מבחינת חווית משתמש.

אולי היה עדיף ששאר היצרניות יתמקדו יותר בצד התוכנתי מאשר לרדוף אחרי מגהרצים. רק הנקסוסים הנקיים מגוגל מצליחים להתקרב לשם אבל זה עדיין לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...