שינוי דרמטי: טלוויזיה שלא מחוברת לממיר אינה מחויבת עוד באגרה - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי דרמטי: טלוויזיה שלא מחוברת לממיר אינה מחויבת עוד באגרה

ssib

Recommended Posts

לא מפריע לך לראות סדרות ותוכניות ללא כתוביות, סדרות ילדים במקום לחפש, ערוצי ספורט, ערוצי מדע?

מי צריך לחפש את זה כל היום כשאני יכול לרוץ עם השלט קדימה בחיפוש, לשים הקלטה ולראות אחר כך?

טלטקסט:

http://lmgtfy.com/?q=%D7%98%D7%9C%D7%98%D7%A7%D7%A1%D7%98

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט מאוד: מה שמשדרים בטלוויזיה זה זבל (לפחות בהוט, אני יודע שביס יש תוכניות יותר טובות). לפני כמה חודשים החלטנו שנתנתק מהכבלים כי הבנו שאנחנו כל פעם מדליקים את הטלוויזיה, עוברים על כל הערוצים, רואים שאין שום דבר לראות ואז מכבים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלוויזיה יכולה לעשות את זה!?! להקליט תוכנית מההתחלה כשהיא כבר באמצע?

אני יודע לא רע את כל השפות בהן אני רואה סדרות. הכתוביות שאני משתמש בהן הן תמיד כתוביות בשפת המקור.

בעקרון, אני מראש רואה תכנים אשר אני קונה/משכיר ואלה מגיעים עם כתוביות ובזמן שאני עושה קידוד מחדש לקובץ, אני משמר את הכתוביות.

בנוגע לדברים שאני לא בטוח בהם אני פשוט מוריד ריפים ובמידה ואין להם כתוביות מראש, מוסיף בעצמי. עניין של כמה שניות במידה ואני נופל ישירות על כתוביות שמתאימות לקובץ או עניין של כמה דקות עד שאני מוצא כתוביות מתאימות / מתאים בעצמי את הכתוביות על פי תוכנות יעודיות.

בנוגע לחיפוש, אני לא מחפש. כל פעם שאני פוגש סידרה/ סרט מעניין (בין אם זה בעיתון/ או סתם מהמלצה של חבר) אני מוסיף את הקישור לסרט לתיקיה מיוחדת בפייבוריטס וכשיש זמן מוריד/ קונה. תאמין לי שתוך כמה חודשים יהיה לך מספיק דברים ברשימת הלראות מאשר מקום להוריד/ זמן לצפות.

במקרה הכי גרוע, תמיד אפשר לעשות חיפוש מתקדם לפי שנים ב-IMDB ולסנן על פי ציונים, כך אתה גם בטוח שלא מפספס שום דבר שווה צפיה

המינוס הגדול זה תוכניות ספורט ואת אלה אפשר לחפש ולראות אונליין .(אני מאמין שיש אתרים מיוחדים שמשדרים כל הזמן, אני לא מכיר כאלה) או פשוט להוריד לאחר מכן ולראות. גם כך לא באמת יש לי זמן לצפות בספורט ואם אני כן רוצה לצפות/ תמיד אפשר לשרוץ אצל ההורים.

זה עדיף על לקנות שתוך מספר שנים תתיישן, להכניס עוד מוצר הביתה אשר יכול להתקלקל, לשלם בחודש כמאתיים שקלים אקסטרה ( זה ההבדל בין דופל לטריפל, לא? אני לא בטוח בזה) וגם מעבר לכך, אני פשוט לא רואה צורך בטלוויזיה.

גם בימים "הכייפיים"שהאחיינים באים למצוץ ממני את החיים, הם מסתדרים מצוין עם מחשב+אינטרנט (איין שלי בן שלוש יודע לקפוץ על פרסומות ביו טויוב ולהפעיל במחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם 200₪ בחודש על YES(אשתי עובדת YES), אין מה להשוות את ליס, לא מבחינת תכנים, סדרות, איכות תמונה, ממשק, שירות לקוחות ובקיצור שום דבר.

יש סדרות ממש טובות ומובילות בחו״ל, יש בעברית למשל את ניו יורק שאשתי רואה, שידוך משמיים, שטיסל, YES דוקו, ערוצי ילדים בעברית ועוד כמה פלוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תענה לאותה השאלה - מה הטלוויזיה נותנת לך שהאינטרנט לא נותן? (ובכמה סדרות אתה צופה בכל תקופה נתונה, כדי להצדיק תשלום של מאות שקלים לחודש?)

חדשות יומיות ב-PUSH.

לא תמיד אני נכנס לאתרי חדשות (YNET וכו') באופן יומי, לפעמים אפילו יכולים לעבור שבועות שלמים בלי שאני אבקר במעוז השמאל הזה. טלווזיה שפתוחה על ערוץ 10 ברקע בשעות הערב מספקת לי עדכונים שוטפים על מה שקורה בארץ/עולם.

ושוב - אני יודע שהכל זמין באינטרנט - הדגש והנקודה המרכזית פה היא על נושא ה"דחיפה" של המידע. אני לא נכנס באופן יזום לקרוא חדשות, אני מפעיל את הטלוויזיה ברקע בזמן שאני גולש בפייסבוק או קורא בפורומים, לדוגמה.

צפיה בסדרות/סרטים דרך הטלוויזיה? מזעזע. לא רק מבחינת המחירים האסטרונומיים של מאות שקלים בחודש אלא גם ובעיקר בגלל האיכות הנמוכה ועוד יותר בגלל הגמישות הנמוכה (למה הם צריכים לקבוע לי מתי לראות כל פרק?) - להוציא סדרות ספציפיות שקיימות ב-VOD.

כל הסדרות שאני צופה בהן מגיעות כמובן מהאינטרנט.

את הטלוויזיה שלי אני צורך בחינם דרך עידן+ (אגב, אפשר לצפות בכל ערוצי עידן+ גם דרך האינטרנט בסטרימינג 24/7).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון דרך כאן? :

http://idanplus.tv/livet/

כי זה לא כזה בר צפייה..

אם לא אז תוכל בבקשה להסביר?

אני לא מכיר את הדף הנ"ל (הוא נראה רחוק מלהיות בעל איזשהו קשר רישמי לעידן+), אני מתכוון דרך תוסף ב-XBMC:

http://www.hometheater.co.il/vt185672.XBMC-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99-%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%95.html

אני אישית משתמש פשוט במקלט שקניתי באיביי באיזה 10$, כי זה נותן לי את כל האפשרויות הנוספות של הקלטה, עצירה וכו'.

אבל כאמור אפשר גם בסטרימינג מהאינטרנט בלי שום מקלט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר להוט, יס ולווין ומשלם באזור ה-50 ש"ח בחודש.

הבעיה היא יותר שאני לא צופה ממש בטלוויזיה עדיין...

ערוצי דוקו וחדשות זה כמעט הדבר היחיד שאני צופה שם על עיוור ברצף.

טלטקסט זה לא דבר שעבר מהעולם, והוא נפוץ בלווין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...