שינוי דרמטי: טלוויזיה שלא מחוברת לממיר אינה מחויבת עוד באגרה - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי דרמטי: טלוויזיה שלא מחוברת לממיר אינה מחויבת עוד באגרה

ssib

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שכחתי אפס (בין 50~70 הערכה יותר טובה אולי).

זה לא עולה כמעט כלום, אז למה לא... שיהיה. זה לא מזיק.

זה גם כולל גם את כל החבילות מאירופה והאיזור שלנו, אם לא הבנתם. לא מדובר בלווין FTA.

תתחילו להתעניין בלווין ו- card sharing והתמיהה תעלם.

לדוגמא, אם רציתי עכשיו יכולתי להזרים לך את כל התוכן הזה ללא תשלום כלל. אז אתם מבינים מאיפה זה בא...

עיקר הקושי הוא בלמצוא ולפתח את הקשרים הנכונים, כי בדומה לשיתוף קבצים, מדובר כאן בשיתוף ואמון בין אנשים.

יאלה, קיבלתם טיז'ר חח. ;)

מי שרוצה מידע נוסף שיחפש בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדרך כלל הולך, או שהם גונבים ממני או שאני גונב מהם, אז בהינתן האופציה, אני יותר נוטה לאפשרות ב'.

לא ממש הבנת את הקונספט, האלגנטיות ואת יתרונותיו, אבל אכן מדובר בפיראטיות (את זה הבנת).

בהצלחה עם השכנים חח. :Recovered_Gif_905:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש אבסורד התמחור של ויס.

הם לוקחים סכום כלשהוא על חבילת בסיס עם שני ממירים, ואז על כל ממיר נוסף לאותו "לקוח" הם לוקחים 5 שקל.

בעיקרון כל בניין יכול "להתאגד" והוועד יזמין כבלים ל"בניין" כ"לקוח" ואז כל הדיירים יקבלו ממיר בעלות הפרוסה למספר הדיירים של חבילת הבסיס + 5 שקל לכל דייר.

תכלס מה מונע מהם לעשות זאת באופן חוקי לגמרי?

אצלי בבניין מכיוון שהכל יחידות דיור של בעל המבנה שגם גר באחד היחידות, זה בדיוק מה שקורה.

לא מצחיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדרך כלל הולך, או שהם גונבים ממני או שאני גונב מהם, אז בהינתן האופציה, אני יותר נוטה לאפשרות ב'.

לא ממש הבנת את הקונספט, האלגנטיות ואת יתרונותיו, אבל אכן מדובר בפיראטיות (את זה הבנת).

בהצלחה עם השכנים חח. :Recovered_Gif_905:

אני מכיר את מה שאתה מדבר עליו מצויין.

מדובר על שיתוף של מנוי אחד ע"י מספר בתים, זה לא משנה איך תקרא לזה. מדובר בגניבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא "הרבה", אבל אתה צודק שזה קיים במקומות מסויימים. רק שזה לא קשור למה שהוא מדבר עליו, שזה לחלוטין לא חוקי.

באמת שאין לי מושג בכמה ישובים עשו זאת.

לגבי המקרה שלו, אפשר לראות מהדוגמה שהבאתי המדגימה את החיסכון העצום בעלויות לבניין שמתארגן, ששיתוף פעולה יכול להיות מאוד משתלם, ואם עושים זאת הצורך בגניבה מהשכנים כלל אינו נחוץ כדי "להתחמק" מתשלום גבוה על בכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם לא מבינים זה, שאין צורך בשכנים, או בקירבה גיאוגרפית כלשהי, ואף לא בממיר רשמי כלשהו.

כל היופי שבדבר, שכל מה שצריך זה כרטיס חוקי אחד בתוקף, בשביל לספק שירותי בחינם לקהילה שלמה.

וזה גם לא דבר שקל לאיתור בכלל, בניגוד לקומבינה שאתם מציעים.

חילוק ממירים זאת טקטיקה שגויה ומסורבלת מאוד, בהיקף מצומצם, ושנידונה להיכשל.

והוט דווקא כן מציעים הצעה שפויה וחוקית, במחיר דומה למה שאני משלם, עבור כל שירותי הטלוויזיה שלהם, כך שיש גם את זה...

אישית, אני שונא את השכנים שלי, לא סומך עליהם ולא רוצה כל קשר אליהם, כך שלא הייתי משתף איתם פעולה.

ו-ART אתה די בקלות יכול לשנרר מהוט איזה 5 ממירים, לפני שתצטרך להוסיף כסף.

אם תתאמץ, תוכל אפילו לקבל מתוכם איזה 2~3 מקליטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה לא מבין שיש פה אנשים שפשוט לא רוצים לגנוב...

זה לא קשור לכמה צריך לשלם, למי לשלם או אפילו אם זה חוקי או לא חוקי.

זו גניבה לכל דבר ועניין ואני לא רואה שום סיבה להתגאות בזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, קהילה של טיפשים יש בארץ.

אנשים משתפים מידע שעשוי להיות לתועלתם, והם תופסים מזה כהשתחצות ונהיים לי חסודים במיוחד.

אם כך, אני כבר אשמור את המידע לעצמי.

את הדם והיזע כבר הזעתי. אני לא צריך לקחת עלי סיכונים מיותרים בשביל כפויי טובה מעצבנים שמצקצקים לעברי בלשונם.

מדינה תחת עם גישה תחת.

לא יודע בשביל מי אני טורח בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אף אחד כאן לא מוריד דברים בצורה לא חוקית מהאינטרנט.

היה פעם דיון על זה שהורדה מהאינטרנט זה לא גניבה אלא הפרת זכויות יוצרים לא יודע עד כמה זה נכון מבחינה חוקית (אני אישית לא מאמין בזה).

אני יכול רק לדבר על עצמי ואני לא שומר משהו אלא אם כן, אני כן קונה אותו וגם את זה אני עושה בגלל שאין בארץ שירותי תוכן נורמליים.

ועדיין איך שלא תסתכל על זה, עדיין יש הבדל בין תוכן לא חוקי על המחשב לבין "לשונרר" ממירים מהוט או לשתף את כל השכונה בחיבור פיראטי.

גם מבחינה חוקית, בארץ לא עוקפים ואין גם עונש פלילי או אחר על הורדת קבצים למשתמש הביתי (למעט תוכנות) לבין גניבת שידורי טלוויזיה אשר יש בגינה עונש מעשי (קנס כספי לכל הפחות)

נאט, מה קשור לקהילה תגיד לי, זה בדיוק אותו הדבר בדיון על צהל שהשתתפ בו. אם אף אחד לא ישרת, אם אף אחד לא ישכור את שירותם של ויס, אנחנו כקולקטיב נפגע. אתה מתגאה בזה שאתה עלוקה על גבם של אחרים *בדיוק* כמו החרדים שאתה כל כך לא אוהב.

עצ העובדה שאתה נהנה משירותי תוכן גנובים זה בגלל שהבעיה לא מספיק נפוצה כדי שהוט ויס ינסו למגר אותה

אני לא כפוי טובה ולא מתחסד, *לי* אין צורך בטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...