שינוי דרמטי: טלוויזיה שלא מחוברת לממיר אינה מחויבת עוד באגרה - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי דרמטי: טלוויזיה שלא מחוברת לממיר אינה מחויבת עוד באגרה

ssib

Recommended Posts

נו בחייך, עזוב את העונש רגע, בתכלס אין הבדל גדול בצד "הצרכן". בשני המקרים נצרך תוכן שלא שולם עליו. אם סדרה מסוימת מוקרנת ב yes, מה ההבדל אם צופים בה דרך yes לא חוקי שמשודר ב streaming באינטרנט או דרך הורדה ישירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרתי לך. in long run רוב התוכן שאני מוריד, אני גם קונה אז אני כן משלם

ההבדל הוא כזה

להוט ויס יש תשתית אשר עולה כסף לתחזק ולהפעיל. מישהו אמור לשלם על זה, לא? כולם יגנבו, אין מי שיממן. אף אחת מהחברות הללו לא תפעל עם רווח קטן, זה לא משתלם להם. סדרות המקור הישראליות יעלמו או יחזרו עשרים שנה אחורה, כיף?

עזוב את זה, נגיד ותמיד יהיה קהל שמשלם בגל שהוא מפחד או לא יודע איך לגנוב, הוא ישלם הרבה יותר וגם החברות עצמן יאלצו לבטל מקומות עבודה וזה פוגע במשק. לא מספיק שיש לך שר אוצר בבון, אתה גם ממשיך להרוס את המשק מבפנים

ברגע שיש קהל שמעדיף לצפות בדרכים אחרות, דרך האינטרנט ועזוב אם זה חוקי למהדרין או יותר אפור, החברות תרצנה לזכות בקהל אז הן ימשכו לפתח את השירותים שהן מציעות.

והדבר הבסיסי ביותר: יש לך סידרה שאתה רוצה לראות. יש לך מגוון אופציות של לצפות בה, אף אחד לא מפריע לך לבחור באופציה אחרת אבל אתה בוחר להשתמש בשירות שאתה לא משלם עליו אז אתה גם מפר את זכויות היוצרים של יוצרי הסידרה וגם גונב ממפעילת השירות וזה כבבר לא תחום אפור, זה פשע.

מה ההבדל בין זה לבין להכנס לחנות ולגנוב מוצרים? אתה יכול לצאת עם עגלת מוצרים שמה ולא לשלם. כמה החנות תפסיד עלייך בתאכלס? גרושים.

למה צריך לעבוד? אפשר לגנוב כסף מאחרים?

בישראל, אלא אם כן אתה נתפס בשעת הפריצה, סביר להניח שלא יקרה לך כלום אם תפרוץ לבתים של אחרים ותצליח לחמוק, לא יתפסו אותך וגם אם יתפסו? העונ, אם יהיה, יהיה מזערי. אז יאללה בוא נפרוץ

אני לא תומך בהורדת קבצים לא חוקיים מהאינטרנט אבל גם אני וגם החוק רואה הבדל ברור בין זה לבין גניבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותה מידה אפשר להגיד שלהפיק את הסידרה ש HBO הפיקה עולה הרבה כסף. ואם כולם יורידו, אז לא יפיקו סדרות איכותיות וזה יפגע באלו שמשלמים על הסדרות בצורה עקיפה. (לדוגמה, לקוחות ויס)

לא יודע. נראה לי שאתם עושים הפרדה בין המקרים משיקולים שלא קשורים לטיעון של גניבה. אולי כי היא שוק קטן הפגיע הרבה יותר להשפעות כאלו, ולכן נוגע ישירות אלינו. זו סיבה לגיטימית להתנגד לכך, אבל לא קשורה לטיעון. כי באותה מידה אפשר להגיד שזה כמעט בסדר להיכנס לחנות בניו יורק ולגנוב, אבל זו גניבה חסרת מוסר לעשות זאת בת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מצדיק הורדות לא חוקיות? הדבר היחידי שאמרתי שבמקרה שלנו, אין אללטרנטיבות טובות כגון נטפליקס אז אני נאלץ להוריד ולאחר מכן אני קונה את התוכן בצורות דיסקים או דרך שירותים אחרים כאשר אני נמצא בחול..

ושוב אתה לא גונב דיסק, אתה גונב רעיון. אתה מפר זכויות יוצר וזה שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל דיון פה עתידו תמיד להסתיים כדיון נוסף ברשימת הדיונים הפלצנים והחופרים?

לא נמאס לכם אף פעם להיות משעממים וצפויים כל כך? :sleep:

מה יקרה לחברות האלה והפקות המקור שלהם, זה בתחתית רשימת דאגות היום-יום שלי.

לאף אחד לא אכפת מה אתה קונה, ומה אתה לא ולמה, symbore. אתה מצטדק לחינם.

אבל תרגיש חופשי להמשיך, אם זה עושה לך תחושה טובה וחמימית בבטן חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנקודה. בשני המקרים אתה מפר זכויות. (על פי חוק) ולמרות שהחוק הישראלי אולי מבחין בינהם מסיבותיו שלו בפן הפלילי, עקרונית אין הבדל.

חיפשתי אגב ולא מצאתי את החוק שאומר שזו עבירה פלילית. פרט לציטוטים חוזרים ונשנים של אמון הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פלילי כי אתה גונב ציוד ואז החברה יכולה לתבוע אותך. אתה מקבל את העונש על גניבה, בטוח יש על זה משהו

נאט: רק תענה לי על דבר אחד. אם כולם יהיו כמוך ולא יהיו יותר שירותי תוכן לא בישראל ולא בעולם, איך בדיוק תצפה בסרטים שאתה כל כך אוהב אם לא יהיו יותר חברות שתייצרנה אותם? ברור שזה לא יקרה באמת אז אתה נהנה משירותים לא חוקיים. סבבה, אין בעיה עם זה. רק בבקשה תזכור שאתה בדיוק עלוקה כמו החרדים (ואני מזכיר אותם פעם שנייה כי אתה כל כך אבל כל כך שונא אותם)

אני לא מצטדק לחינם, אני מרגיש שאני יותר טוב ממך וזה עושה לי טוב על הלב ואין לי שום בעיה לכתוב על זה בפורומים =P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גונב ציוד ?! קודם כל, אף אחד לא גנב שום ציוד. מה שמישהו עושה זה לשלם על השכרת הציוד, ולהפר זכויות ע"י שידור התמונה על גבי האינטרנט. מה שאתה עושה בתור צופה פיראטי של יס, זה סה"כ לצפות דרך האינטרנט בשידור, לא לשדר ובטח לא לגנוב ציוד.

אם כבר בהורדה זה יותר גרוע. כי בביטורנט לדוגמה, אתה גם משתף תוך כדי. שזה לצורך העניין כמו משדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , כאילו העלאות המחיר מצדם , אינן גנבה .

כאילו תיאומי מחיר וחבילות , אינן גנבה .

כאילו כל התספורות שבעלי החברות הנ"ל ושותפיהם עושים, אינן גנבה .

כאילו , גרימת ייסורים והקזת דם , כשאתה רוצה להתנתק והמשכת חיובים , אינם גניבה .

שנים ע"ג שנים , שהיו להן רווחי ענק , ששולשלו לכיסי בעליהם , והוכנסו לשוק ההון ולמקלטי מס , ע"מ לשמור להגדיל את הרווחים .

ואם אני מוריד שיר מיו-טיוב , מה אני ?

די להתמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דיבר על "לשונרר ציוד" זו גניבה.

אבל חוץ מזה ברגע שאתה משדר לאחרים אתה בעצם מקים תחנה פיראטית אשר משדרת חומרים גנובים ואם אינני טועה, זה אפילו פלילי.

יש פה הפרת זכויות של יוצרי הסידרה, הפרת הסכם עם החברה אשר נותנת את השירות ובמידה ואתה גובה כסף על זה (להתחלק בשווה בין כמה אנשים על השכרת ציוד עדיין נחשב לגביה). אם זה כזה מעניין, אפשר לבדוק בחוק העונשין על מה מדובר. אני חושב שזה קנס פלוס החרמת ציוד ובמידה ומעורב גם כסף אז מאסר בפועל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בבקשה תזכור שאתה בדיוק עלוקה כמו החרדים (ואני מזכיר אותם פעם שנייה כי אתה כל כך אבל כל כך שונא אותם)

אני מבקש להפסיק לציין את האימרה הכוזבת הזאת.

אני לא לב ולא מילפורד (אין לי מושג מאיפה קיבלת את הרעיון).

אין לי שום בעיה עם החרדים, הם אנשים טובים שעושים חכם ויודעים להקל על חייהם שגם ככה לא פשוטים.

אולי זה "אין" כאן להיות נגד החרדים, ולכן רק הנחת בטבעיות, אבל טעיתי איתי בכתובת.

כל מי שדופק את המדינה שיבושם לו, הוא עושה בשכל.

בכיף הייתי גם מסדר לי תשתיות מים, חשמל, טלפון בחינם כמו הערבים.

אולי גם מפקיע עבורי כמה דונמי אדמה טובים מהמדינה, ומתחיל לבנות לי בית לתפארת מדינת ישראל!

אלו יודעים באמת להסתדר היטב... לא סתם אומרים עבודה ערבית חח. :smiley1:

שאר "טענותיך" לא מעניינות אותי מספיק בשביל מתן התייחסות.

הוא דיבר על "לשונרר ציוד" זו גניבה.

דובר על ציוד מושאל בהסכמת החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...