זקוק לשיפור מפרט לגיימינג ואוברקלוקינג כ2200~ השקעה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לשיפור מפרט לגיימינג ואוברקלוקינג כ2200~ השקעה

EryX

Recommended Posts

המחשב לא מצליח לסחוב לא רק בגלל המעבד, אלא גם בגלל כרטיס המסך. לכן אמליץ בחום לרכוש אחד חדש.

המחשב נתקע זו הכוונה לא בגלל הכרטיס מסך אלה בגלל המעבד שלי...להריץ פיירפוקס זה סיפור בימים חמים שכאלו כי המעבד מגיע לי ל50 מעלות וכל שנייה נתקע רק מלהריץ פיירפוקס...שלא נדבר על משחקים שדווקא בהם יש לי FPS סביר בהחלט ואפילו גבוהה על הגדרות טובות

ככה שאני רואה את המעבד כחולשה הכי חזקה כרגע של המחשב שלי(כמובן שכל החלקים של המחשב שלי ישנים אולי חוץ מהכרטיס מסך שהוא בן שנה-שני וחצי והספק כוח שהוא גם בן שנה בערך~ למרות שהוא עדיין ספק מצויין לימינו)

בכל מקרה לאן חשבת לרדת עם הלוח אם? הוא כבר עולה 300 ש"ח איך עוד אפשר להוריד אותו? אני לא חושב שיש אפשרות לקנות GTX 760 זה יצא יותר מ3000 ש"ח.... גם אם אני ימכור את הכרטיס מסך שלי ב400 ש"ח זה יצא לי מינימום 3200 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד http://www.tms.co.il/product/12849

ולוח http://www.tms.co.il/product/12844

והנה לך 200 ש"ח פחות

GTX760 עם קירור מפוח יהיה אפילו זול יותר http://www.tms.co.il/product/12857

שים לב שזה בקניית מחשב חדש בלבד אני קונה חלקים לא מחשב חדש ככה שהמחירים האלה לא רלוונטים בשבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מול החנות

במידה וכן , ביחד עם הקשיח, ומארז מהמפרט של רוי - יוצא בדיוק 3000 ש"ח

אני יבדוק

השאלה אבל על מה אני מוותר כשאני קונה כל כך זול? 230 ש"ח ללוח אם זה ממש ממש ממש זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש "רק" שני סלוטים לראם (תאכלס אתה לא צריך יותר מזה)

פחות יציאות סאטא מהלוח (אבל מספיק לשימושים שלך)

פחות הרחבות PCI (אבל עדיין יש למקרה הצורך)

לא תומך ב CF או (ממילא אתה לא מתכנן, וגם בעתיד זה לא ישתלם)

אין תמיכה מובנית ברייד (לא נראה לי רלוונטי)

כרטיס קול פשוט (אם אין לך מערכת סראונד זה לא רלוונטי)

הרשימה יכולה להמשך אבל אתה מבין את הפואנטה..... יש שם את כל מה שאתה צריך

בלוחות יקרים יש המון פיצ'רים שהמשתמש הממוצע בחיים לא יגיע אליהם, ולא יהיה לו מושג על קיומם. יש דברים אחרים שעדיף להשקיע בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש "רק" שני סלוטים לראם (תאכלס אתה לא צריך יותר מזה)

פחות יציאות סאטא מהלוח (אבל מספיק לשימושים שלך)

פחות הרחבות PCI (אבל עדיין יש למקרה הצורך)

לא תומך ב CF או (ממילא אתה לא מתכנן, וגם בעתיד זה לא ישתלם)

אין תמיכה מובנית ברייד (לא נראה לי רלוונטי)

כרטיס קול פשוט (אם אין לך מערכת סראונד זה לא רלוונטי)

הרשימה יכולה להמשך אבל אתה מבין את הפואנטה..... יש שם את כל מה שאתה צריך

בלוחות יקרים יש המון פיצ'רים שהמשתמש הממוצע בחיים לא יגיע אליהם, ולא יהיה לו מושג על קיומם. יש דברים אחרים שעדיף להשקיע בהם

בקיצור אני יעבוד ישיג עוד כסף יקנה מחשב יותר נורמאלי ממה שהצעתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה נורמלי בשבילך? לוח שתומך בצורה טובה במערך כרטיסים עולה 750 שקלים. אין הגיון לקנות לוח כזה

ללא שילוב מיידי של שני כרטיסים. בנוסף ישנה תמיכה של 7.1 ערוצים בלוח והוא מספק איכות טובה למדי.

למרבית האנשים זה מספיק.

גם אם היה לך תקציב כפול זה עדיין לא היה משנה את בחירת הלוח, אתה רוצה לוח מפוצ'ר יותר שנותן קצת מהכל

לך על הלוח שהצעתי במפרט. בכל מקרה סביר שגם הלוח הבסיסי ביותר יספק אותך.

לוח צריך להתאים לצרכים ושימושים שלך ולא מעבר, כי אין לזה סוף. זה שלוח יהיה גדוש בפיצ'רים שאין לך שימוש

בהם לא יתן לך כלום מעבר לביזבוז כסף מיותר.

תשקיע את הכסף במה שחשוב, שזה מה שיביא לרמת ביצועים גבוהה ככל האפשר במסגרת התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה נורמלי בשבילך? לוח שתומך בצורה טובה במערך כרטיסים עולה 750 שקלים. אין הגיון לקנות לוח כזה

ללא שילוב מיידי של שני כרטיסים. בנוסף ישנה תמיכה של 7.1 ערוצים בלוח והוא מספק איכות טובה למדי.

למרבית האנשים זה מספיק.

גם אם היה לך תקציב כפול זה עדיין לא היה משנה את בחירת הלוח, אתה רוצה לוח מפוצ'ר יותר שנותן קצת מהכל

לך על הלוח שהצעתי במפרט. בכל מקרה סביר שגם הלוח הבסיסי ביותר יספק אותך.

לוח צריך להתאים לצרכים ושימושים שלך ולא מעבר, כי אין לזה סוף. זה שלוח יהיה גדוש בפיצ'רים שאין לך שימוש

בהם לא יתן לך כלום מעבר לביזבוז כסף מיותר.

תשקיע את הכסף במה שחשוב, שזה מה שיביא לרמת ביצועים גבוהה ככל האפשר במסגרת התקציב.

שאלה

איך הלוח הזה ביחס למה שהבאת לי?

GIGABYTE GA-Z68A-D3H-B3

והמעבד הזה ביחס למה שהבאת לי?:

I5 3570K

בתוספת mugan 3/4 או אחר אולי של noc

זה תוספת של 350 ש"ח ואני מקבל את האפשרות לבצע OC למעבד כמו שרציתי ואני מקבל מעבד יותר טוב למולטי טאסקינג כבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...