מתלבט לאיזה מעבד/תושבת לשדרג - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לאיזה מעבד/תושבת לשדרג

Mike_Shinoda

Recommended Posts

טוב, זה מאד תלוי בדגם ובחנות, אבל אבל לפי מה שאני רואה בחנויות באינטרנט, לוחות המבוססים על ה B75 וה H77 נראים לי יותר זולים מלוחות המבוססים על Z68.

השוואה בין התכונות של ערכת השבבים בלבד בין ה Z68, Z77, H77 ו B75:

http://ark.intel.com/compare/64030,64018,64024,52816

ב B75 יש אמנם פחות חיבורי , אבל מתוך ה-12 שיש לו (לעומת 14 באחרים), 4 מהם הם 3.0 לעומת ה Z68 שלא כולל חיבורי 3.0 בכלל. בקשר למספר חיבורי ה SATA 3 - צריך להסתכל בדיאגרמות הבלוקים ובדפי המידע של (זה מה שעשיתי בטבלאות שלי). אבל כמו שכתבתי, התכונות הסופיות של הלוח מאד תלויות ביצרן, שלפעמים מוסיף בקרים משלו ללוח ולפעמים לא מממש את כל החיבורים שערכת השבבים תומכת בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
טוב, זה מאד תלוי בדגם ובחנות, אבל אבל לפי מה שאני רואה בחנויות באינטרנט, לוחות המבוססים על ה B75 וה H77 נראים לי יותר זולים מלוחות המבוססים על Z68.

השוואה בין התכונות של ערכת השבבים בלבד בין ה Z68, Z77, H77 ו B75:

http://ark.intel.com/compare/64030,64018,64024,52816

ב B75 יש אמנם פחות חיבורי , אבל מתוך ה-12 שיש לו (לעומת 14 באחרים), 4 מהם הם 3.0 לעומת ה Z68 שלא כולל חיבורי 3.0 בכלל. בקשר למספר חיבורי ה SATA 3 - צריך להסתכל בדיאגרמות הבלוקים ובדפי המידע של (זה מה שעשיתי בטבלאות שלי). אבל כמו שכתבתי, התכונות הסופיות של הלוח מאד תלויות ביצרן, שלפעמים מוסיף בקרים משלו ללוח ולפעמים לא מממש את כל החיבורים שערכת השבבים תומכת בהם.

כפי שציינת בעצמך.

זה מאד תלוי באיזה לוח מדובר. מה שאתה מדבר זה סוג של כללי אצבע וזה מידע שמוצאים די בקלות באינטרנט.

בסופו של דבר אני לא רואה מנוס מלהסתכל כל פיצ'רים של לוח ספציפי ולבדוק את העלות באותו הזמן ולראות איזה לוח הכי כדאי לאותו משתמש באותה נקודת זמן.

לכן אני לא יודע כמה המידע שאתה מארגן יעזור פה בפורומים אבל אני לא רואה איך זה יזיק.

בכל אופן תודה על האיחולים. אני מרוצה בסה"כ רק שאחד לכמה זמן המחשב שלי קופא.

הוא לא באמת קופא כי דברים ממשיכים לזוז אבל אני לא יכול לעשות כלום חוץ מריסט.

אבל אם למשל נניח הייתי באמצע העתקה היא מימשיכה. אם הייתי באמצע סרט הוא ממשיך לרוץ וכו'

אני די בטוח שזה קשור לעכבר הגוסס שלי (ואולי גם למקלדת)

אבל אני עוד שובר על זה את הראש. זה בא והולך בתזמונים שכרגע נראים רנדומלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...