מתלבט לאיזה מעבד/תושבת לשדרג - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לאיזה מעבד/תושבת לשדרג

Mike_Shinoda

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח מצטער שאני משגע אותך אני די מבולבל.

מצד אחד אני מבין שלכאורה אין טעם לקנות מפרט מבוסס האסוול.

מצד שני התקציב מאפשר.

כלומר פחות או יותר באותו המחיר (קצת פחות או קצת יותר תלוי בלוח בעיקר) אני יכול לקבל מפרט מבוסס האסוול.

האם בכל זאת לא שווה ללכת על מפרט מבוסס האסוול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

קודם כל אם אתה מעדיף לדבר באמצעי תקשורת אחר זה אפשרי.

בכל אופן אם אתה מעדיף להמשיך את זה בדיון הזה אז נעשה את זה פשוט:

המעבד יהיה ככל הנראה לאור ההמלצות שלכם או אינטל 3470 או אינטל 4430 (אלא אם תגיד לי שעדיף ללכת על 4570)

השאלה היא עכשיו איזה לוח?

ראיתי שאתה ממליץ מ- TMS אז אשמח אם תמליץ לי על לוח של או בתקציב של עד 700 ש"ח.

עדיפות ללוח ATX עם 4 סלוטים של ראם (לא יודע אם יש בכל לוח בגודל הזה שהוא עם 2 בלבד אבל בכל אופן שיהיה)

כמה שיותר חיבורי SATA3 ו/או SATA2 וכמה שיותר חיבורי USB3 ו/או USB2.

אם תוכל להמליץ לי אחד ואחד ראש בראש שיהיו שווים ולומר לי איזה יותר שווה אני אשמח.

כמובן שלא חייב ללכת על המקסימום של התקציב ללוח אם אין צורך מבחינת עלות/תעולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למעבדים, כמו שאמרתי ה - 3470 מהיר מה - 4430 (וגם עולה פחות בחנויות אחרות מאשר TMS).

על לוחות ל - S1155 המלצתי כבר, לוח מקביל שיתאים ל - 4430 זה הלוח הזה למשל - https://www.tms.co.il/product/12636, יקר יותר מלוחות ה - Z68/P67 המומלצים (ועדיין מעט פחות טוב כמו שזה נראה). http://www.gigabyte.com/products/comparison/list.aspx?ck=2&pids=4570,3979,3815

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מה שאתה אומר זה שמפרט שמבוסס על 3470 עם GA-Z68XP-UD3P או GA-P67X-UD3-B3

עדיף על מפרט שמבוסס על 4430 עם GA-Z87P-D3

נכון?

(אגב, המפרט שמבוסס האסוול לכאורה פחות טוב מבחינת התדר והיכולות של הלוח אך מבחינת מחיר הוא יוצא מעט יותר זול, לכן אם בכל זאת יש סיבה ללכת עליו זה לגמרי אופציה מן הסתם מבחינה כלכלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יוצא יותר זול אם המעבדים עולים אותו הדבר והלוח יותר יקר ?

אגב יש גם את ה - 3330 שהוא שקול ל - 4430 ועולה 100 ש"ח פחות ככה שזה גם אופציה משתלמת למדי.

בחנויות אחרות אגב ה - 3470 עולה כמו ה - 3330 ב - TMS, למשל - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=826531

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט שמבוסס על 3470 עם GA-Z68XP-UD3P יוצא ב-83 ש"ח יותר יקר מאשר מפרט שמבוסס על 4430 עם GA-Z87P-D3 (הלוח הזה יותר זול)

אם אחליף מ-3470 אז זה בערך אז ההפרש יקטן כי ההפרש בין 3470 ל-3330 במקום שאני קונה הוא 63 ש"ח.

מה שכן, ראיתי שה-3330 הוא בתדר 2.8 ג'יגה הרץ,לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ראיתי הרגע. תודה לך!

אני אבדוק עם היבואן שלי מחר אם גם הם מארגנים כזה. אם לא אני אקנה ישירות מ- TMS (אירוני)

בכל מקרה, במחיר הזה אתה אומר שעדיף לי ללכת על מפרט שמבוסס על 3330 או 3470 ולא על מפרט מבוסס 4430 נכון?

אם כן אז על אילו מבין המעבדים היית הולך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן המחירים של המעבדים והלוחות:

Intel 3330 Tray - 804

Intel 3470 Tray - 866

Intel 4430 Tray 863

GA-Z68XP-UD3P - 634

GA-Z87P-D3 - 555

המחירים הינם בשקלים בתשלום באשראי וכוללים מע"מ. (למקרה שאתה הולך להשוות את זה עם מקום אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...