הוספת ראוטר להוטבוקס - מה אני מפספס? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת ראוטר להוטבוקס - מה אני מפספס?

djelectric

Recommended Posts

שלום חברים.

יש לי ראוטר שאני מעוניין להוסיף להוטבוקס. במצב רגיל חיבור של הראוטר כבר יביא להפעלה תקינה... הבעיה היא שזה לא קורה. אני מקבל Limited access כנראה כתוצאה מחוסר שחרור IP לראוטר. קווית הכל עובד מההוטבוקס למחשב.

בעיה יותר גדולה היא שמילא הייתי יכול להכנס להגדרות ההוטבוקס ולשנות דברים אבל זה כל מה שאני רואה:

http://i.imgur.com/ViNWOAv.png

פשוט נטול אפשרויות. מה אני מפספס כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היציאה הנפרדת המיועדת לכניסה ממודם כמובן. הגעתי למסקנה אחרי בדיקות שהמודם לא מפריש יותר IP אלא רק אחד. שני מחשבים מחוברים יוצרים קונפליקט.

אתקשר להוט שיפתחו לי יותר כתובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוטבוקס לא מחלק אפילו 2. גם אם הראוטר לא מחובר ורק 2 מחשבים בקווי אל המודם. יש קונפליטק ורק אחד יקבל IP וחיבור

ברור, כי הם רוצים לגבות ממך עוד 10 ש"ח בחודש על ה"פיצ'ר" של ביתית.

זאת הגבלה מכוונת ולדעתי הם לא יפתחו לך אותה ככה סתם...

מה הבעיה לחבר את הראוטר בלעדית למודם ולחבר את כל המחשבים אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מחבר את הראוטר אל המודם ומוציא ממנו 2 חיבורים אני עדיין מקבל בעיות. למעשה, הראוטר לא מצליח אפילו להוציא קווים עובדים. חוטים או אלחוטיים.

כן, ניסיתי עם 2 ראוטרים שונים, חדשים.

כן, ניסיתי עם עוד מחשבים ומכשירים.

ממתין להוט ש-אולי- יחזרו אלי בטווח 3 שעות מעת הפניה. משהו שלא קרה פעמים רבות.

אגב, בעבר כן היו מחוברים מספר מכשירים למודם הזה והכל עבד בהרמוניה עד שיום בהיר אחד זה פשוט הפסיק לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לקנות ראוטר פרטי משלך, ולא להסתמך(ולשלם) על שימוש במודם ראוטר משולב.

אאל"ט היום יש ראוטרים ממש נחמדים במחיר סביר עם פונקציות שפעם היו קיימות רק בראוטרים יקרים מאוד(כמו לחבר בUSB ולהגדיר כונן לראוטר).

ממילא אתה משלם על השימוש בהוטבוקס(או כל פיתרון מקביל אחר של בזק) כל חודש, אז למה לא להשקיע את זה במשהו יותר טוב, ששייך לך, ללא הגבלת פונקציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות להגדיר את ההוטבוקס, העלתי תמונה ממחישה. אמרו לי - רוצה יותר מאייפי אחד? שלם לנו 10 שקל בחודש

עוד הם אמרו שהכל תקין ולא אכפת להם ששום ראוטר לא עובד על זה, זה לא שלהם חלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...