מחשבפלצת למשחקים ב 2560x1440 על הגדרות גבוהות לBF4 וGTA - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבפלצת למשחקים ב 2560x1440 על הגדרות גבוהות לBF4 וGTA

Sting

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבאנצ'ים במשחקים זה נראה טוב. אם תחליט ללכת על של GTX760 לך על המפרט הראשון של עידן. הייתי רק ממליץ להוסיף עוד 2-3 מאווררים ל Define R4. הוא בא עם 2 ולא בטוח אם 2 מאווררים יצליחו להתמודד עם החום שיווצר במארז משני הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם מערכי כרטיסים שהאידיאלי להם הוא מארז עם מאוורר או שניים על הדלת שיורים אוויר טרי עליהם ישירות ובמיוחד על האיזור שבין הכרטיסים.

לR4 אין מאווררים בדלת ואני מקווה שהוא יתמודד עם פליטת החום כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתקין על R4 מאוורר על הדלת יש שם מקום יעודי בשבילו.

עידן אתה חושב שמאוורר אחד שמוציא אוויר מאחורה יצליח להתמודד עם מעבד ושני כרטיסים כאלה? ישנה אפשרות להתקין מאוורר למעלה במארז שיוציא אוויר חם למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תודה רבה לכל מי שעזר! :xyxthumbs:

הלכתי בסוף על , לגבי המארז... לאחר הניסיון העכשווי שלי עם מארז TT שהוא לא קטן אך צפוף מאוד עם המון HD ומאווררים העדפתי

ללכת על מארז מרווח יותר XL R2 ולא לשבור אצבעות בכל פעם שאני רוצה להחליף משהו.

לגבי המאווררים, יש לי כאן 2 מאווררי 120mm חדשים... כאשר המחשב יגיע אני אבדוק מה הכי נכון לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חבר'ה, אני מרגיש שוב כמו ילד קטן שמחכה למחשב החדש בחופש הגדול (רק שבלי חופש רק עובד כפליים).

ואם ביקשתם אז גם נצלם כמה כשיגיע.

לוח Gigabyte GA-Z87X-D3H

ספק Seasonic X-750 750W 80+ Gold RETAIL (בחרתי בהתחלה במשהו יותר זול אבל מכיוון שהוא לא במלאי שדרגו אותו לזה בהנחה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אף פעם לא יגמר... לחכות שיצא... ואז לחכות שיצא כרטיס מסך תומך.. ואז לחכות שיגיע לארץ.. ואז לחכות שירד המחיר למחיר שפוי יותר.. ואז לחכות שיצאו משחקים תומכים... אני כבר יותר משנתיים מתכננן לקנות מחשב חדש, ועד שיש לי סוף סוף תקציב ראוי וזה קורה ואז אתה מגיע, תודה בכל אופן על הידיעה המשמחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...