מחשבפלצת למשחקים ב 2560x1440 על הגדרות גבוהות לBF4 וGTA - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבפלצת למשחקים ב 2560x1440 על הגדרות גבוהות לBF4 וGTA

Sting

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גיל, היום זה כבר לא צחוק לצערי.

יש כבר כמה משחקים שנושקים ל-2GB ברזולוציות גבוהות, זאת גם אחת הסיבות שישנו מעבר ל-DX11.2 ול-12 (טוב, זה וXBOX1).

כך או כך, עדיין לדעתי GTX780 אינו כרטיס משתלם, גם אם יהיה לו 20 ג'יגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמא שלך לא נכונה, כי במקרה שלה הליבה הגראפית מגבילה הרבה יותר מאשר מהזיכרון (יותר נכון הזיכרון לא מגביל בכלל).

השוואה נכונה זה בין GTX780 עם חצי ג'יגה לבין GTX760 עם 2 ג'יגה. על רזולוציות FHD ומעלה אני יכול להגיד לך בוודאות שהכרטיס יקרטע בצורה קשה, בעד 760 אולי יריץ על פריימרייט נמוך יותר, אבל בצורה די יציבה.

היה לי גם בעבר GTX260 עם 896 מגה . בחלק מהמשחקים הוא פשוט נחנק בגלל טקסטורות גבוהות (ב-afterburner ה-mem usage לקצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי להביא השוואה של רזולוציה כמו של המסך שהבחור רוצה לרכוש אבל הנה :

1920X1080 ב-BF3 ברשת עם 64 שחקנים:

W7qE71V.jpg

התוצאה היא לשני כרטיסים יחד, הגעתי עם 1650MB ניצול לכרטיס.

הנה הרזולוציה של 3 המסכים שלי יחד 5760X1080, זה כבר סיפור אחר:

7bqXSU0.jpg

זאת אומרת ניצול של 2500MB לכל כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מובן מה הקטע של , למה הם לא יכולים לייצר GTX760 ו GTX770 עם 3 ג'יגה זיכרון? ומה זאת הקפיצה המוזרה הזאת ל 4 ג'יגה עם GTX770? סתם מייקר את הכרטיס והזיכרון הזה אף פעם לא ינוצל.

טוב נו ברור שזה היה מחושב מצד כדי ש GTX780 ימכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיבכתם אותי שוב, חשבתי כבר לסגור על של 760 אבל עכשיו אני לא יודע כבר מה לעשות, אם אני אשקיע כל כך הרבה כסף ובסוף זה יקרטע אז :mad0233:

לא יכול להיות שאתם מגזימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nvidia הייתה צריכה לעשות את כל כרטיסי High End שלה 384bit ו 3 ג'יגה זיכרון. GTX760 ו GTX770 זה מיחזור של הסדרה הקודמת רק עם קלוקים יותר גבוהים.

טוב זה כבר גולש מנושא הדיון אז נעזוב את זה.

Sting

הייתה לי דילמה גם ללכת על GTX760 ב SLI אבל אחרי שקראתי ביקורת על המערך הזה ירדתי מזה מהר.

http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_760_sli_review,1.html

העדפתי לשלם עוד קצת על GTX780 ולהיות בטוח שהכל יעבוד מושלם.

אני משחק עם GTX780 על רזולוציה 2560X1440 והכל רץ חלק ללא שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX670 בכלל לא פונקציה לרזולוציה הזאת, 4 ג'יגה לא יעזרו פה. GTX670 עם 4 ג'יגה יגמגם בדיוק כמו GTX760 עם 2 ג'יגה.

SLI של שניים כאלה יעלה 3600, שזה כבר יקר יותר בכמעט 400 שקל מ GTX780, תוסיף לזה וספק יותר יקר וזה כבר גולש מהתקציב של פותח הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...