דרוש מפרט כולל ציוד הקפי בין 6K ל- 8K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט כולל ציוד הקפי בין 6K ל- 8K

Rami0786

Recommended Posts

חוץ ממקלדת ועכבר ורמקולים שמתי לו את כול החלקים הכי טובים מהסדרה החדשה במחרים הכי טובים ואפילו מסך 24 איכותי של דלל

הוא קונה פעם אחת ויש לו שקט ל 3 4 שנים לא צריך לשדרג מה שיעלה לו יותר יקר וסתם כאב ראש עם הוא ייקח את הדור הקודם

אז בהפרש הוא יוכל לקנות רק עכבר ומקלדת אז עם זה משתלם לו שיעשה את זה וזהו ומדפסת אין סיכויי

להשים לא במפרט שלי ובטח שלא במפרט שלך אלה עם הוא חוסך עוד על החלקים וזה כבר יותר מדיי לרדת ולבתר

על כרטיס יקר ועל OC וזה כבר לא משתלם בעניי כי כבר היום המשחקים כבדים והוא בטח לא ירצה עוד שנה לשדרג כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא עושה או יש לו לא צריך לעניין אף אחד. גם לא אותך. גם המפרט שלי מבוזבז לגמרי אז מה זה אומר?

שאני צריך להמליץ לאחרים על מפרטים כאלו?

צריך לדעת לעשות את ההפרדה הזו. עם הכסף שלי אני עושה מה שאני רוצה, עם הכסף של אחרים אני ממש לא

מתנהג באותה הצורה. עזוב את זה שמדובר אצל רובנו כתחביב ושלא כמו עידן שפותח את המארז ומתעסק עם

המחשב כנראה בערך 3 פעמים ביום, ממהיר\בוחן\מצלם\משווה ומה לא, ומרבית האנשים המזדמנים פה סה"כ

מעוניינים במערכת משתלמת שתעמוד בדרישות שלהם, אם אפשר לחסוך להם הרבה כסף בדרך למה לעזעזל

לא לעשות את זה? בשורה התחתונה המפרט שלך לא שונה ממפרט של איזה איש מכירות עם אינטרס שמזיל ריר

על סכומים כאלו ורק יחפש איך למלא את התקציב עם רכיבים מיותרים ויקרים, איכותיים ככל שיהיו זה לא משנה.

חוץ מזה, שמתבקש במפורש לחסוך עד 2K, ואפשר לעשות זאת בקלי קלות במקרה הזה, אין לך

שום זכות לזרוק כסף של אנשים לחינם, וזה בדיוק מה שעשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אני יגיד שרשמתי שזה המפרט הכי טוב בתקציב שלו שלא יצטרך לשדרג אתו כי כבר היום המשחקים לא יעבדו לו טוב

ואז פה הוא לא חסך כלום זה יעלה לו יותר יקר לשדרג עוד שנה אפילו פחות ושהוא יגיד לכם למה המחשב החדש שקניתי בהמלצה שלכם לא יכול להריץ לי משחקים טוב אז מה תגידו לו

ועם כבר לחסוך אפשר גם לקנות מחשב בינוני ב זה מספיק לרוב האנשים

אבל זה כבר מחשב גבולי למי שרוצה משחקים או שישלם קצת יותר או שיתפשר באיכות

או שיעבור לקונסולה וגם יתפשר על האיכות והרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה מקשיב לעצמך? אפשר לחשוב כאילו בנית איזה מפרט על..

הרכיבים שמשפיעים על הביצועים בין המפרט שנתת לבין המפרט השני כמעט זהים לחלוטין, ההבדלים הם בכרטיס

שבגרסת ה-4GB, מה שברזולוציה הזו ישפיע בצורה זניחה על הביצועים אם בכלל. שאר הרכיבים סתם יקרים בצורה טיפשית

ולא מחייבת וממש לא יאפשרו שידרוג כזה או אחר שלא יתאפשר במערכת השניה.

דווקא מהירות העבודה היום יומית הבסיסית נפגעה במפרט שלך בהיעדר SSD בניגוד למפרט השני.

אני לא יודע איפה אתה חיי, אבל היום מערכת גיימינג נטו ב- זו מערכת חזקה, לא בינונית ולא נעליים, ובשיקול של

עלות\ביצועים עדיפה פי אלף מהמערכת הטיפשית שבנית.

חבל על כל מילה נוספת כי זה פוגע גם בשירשור של פותח הדיון, וגם כי כנראה שאתה תמשיך בעקשנות ללכת עם

הראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שעידן בנה מצויין ונותן מקסימום ביצועים במחיר משתלם.

סוכריות, המפרט שבנית הוא בזבזני ולא נותן ערך מוסף מהסיבות הבאות:

1. הספק של 550W אמור להספיק לכל כרטיס מסך בודד שיש כיום.

2. אין סיבה ללכת על קשיח 1TB של caviar black כאשר אפשר להשיג 2TB ברמה גבוהה ובאותו מחיר.

3. כרטיס מסך עם 4GB זיכרון? לא שווה את התוספת לרזולוציית 1080P ולמשחקים של היום.

4. אם השקט היה ברמה 7 לפחות, הייתי מסכים שכדאי אולי לקחת קירור אחר. אבל בהיעדר דרישה כזו - הקירור של מספיק טוב.

אני מסכים עם Roy.T שזה שאנחנו בפורום קצת יותר שאפתני חומרה/enthusiast, זה לא אומר שאנחנו צריכים להמליץ לאנשים לשרוף כספים על רכיבים שלא נותנים ערך מוסף לביצועים.

לסיכום, פותח הדיון - אני ממליץ ללכת על המפרט שעידן בנה לך. לא תצטער!

עריכה: שימו לב שמחיר המפרט שבעמוד הראשון הספיק לרדת קצת הודות לירידה במחיר של gtx 770 מ-2009 ל₪1970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ושנתי את המפרט כי הוא לא יצא טוב אז תקנתי גם בהודעה הראשונה וגם פה מצטער עם עשתי קצת בלגן בגלל העריכה בכרום סדרתי עכשווי זה יצאה יותר נורמלי

lrg19072.jpg

דגם מחשב: Desktop Intel® i5 3570 3.4Ghz - GMR VALUE

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i5 4670 Haswell 3.4Ghz 6MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus B85M-E LGA1150, Intel B85, DDR3 1600 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill 2x4GB DDR3 1600Mhz Ares Dual Channel CL9-9-9

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX770 4GB GDDR5 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue 1TB Sata III WD10EZEX

כונני SSD: כונן Samsung 840 Pro Series 2.5'' 128GB SSD SATA III 1

צורבי DVD: צורב LG DVD±RW GH24NS x24 Black SATA OEM

כרטיסי קול: On Board 7.1 Channel Audio

ציוד רשתות: On Board 10/100/1000

ספקי כוח: ספק כח Corsair VS550

מארזים: מארז Antec GX700 Original Rugged Case No PSU

מסכים: מסך מחשב Dell UltraSharp U2412M 24'' With LED IPS 1

מחיר החבילה: 7398 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

רק שנתי את הספק והוספתי וספק מקווה שלה היה יותר בלגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...