מיסים על יבוא מחשב נייד בקנייה דרך האינטרנט - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיסים על יבוא מחשב נייד בקנייה דרך האינטרנט

Daniel Dareman

Recommended Posts

אני מבין את הטענה שלכם, אבל אני לא הולך להיות במקום קבוע בשנים הקרובות (צהל ואוניברסיטה).

אחרת הייתי קונה מחשב נייח וגומר עניין. הרעיון הוא לקחת מחשב שאני יכול לקחת איתי בכל מקום שבו אהיה.

בכל מקרה, תודה רבה לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב חזק/גדול/כבד - לא ממש נחשב מחשב ל"סטודנט/אוניברסיטה".

תסמוך עלינו שכסטודנט תצטרך שהמחשב יהיה קל משקל ובעל זמן ארוך ועד שתהיה סטודנט יזרמו המון המון מים וטכנולוגיות בתחום עד לכדי שהמחשב שתקנה לא יהיה רלוונטי לשימושים שלך. בין השאר שעם המחשב הזה תצטרך לרדוף אחרי שקעים כל פעם בכיתה (שוב, תלוי מה תבחר ללמוד בעתיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים, וזה למה אני (עדיין) מתלבט בין המחשב שהצגתי לבין ה-ge40 2oc, ששוקל רק 2 ק"ג. (וגם יותר זול בכ-800$)

לא ציינתי את זה כי זה לא היה רלוונטי לשאלה. אבל מה שציינת גורם לי לשקול לחיוב את ה-ge40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.laptopmag.com/reviews/laptops/msi-ge40-2oc-009us%20.aspx

חסרונות:

the unit reached troubling temperatures when gaming. We would also appreciate a full aluminum design (instead of a plastic bottom) and a backlit keyboard

ואין לו כונן אופטי. כן.

אבל - הוא קטן ומתחמם רק בזמן משחק (ולפי הבנתי - כשמשחקים על הגדרות גבוהות). קונים משטח ונגמר הסיפור.

זה שאין לו אור למקלדת באמת לא מפריע לי.

בקיצור יש לי עוד הרבה התלבטויות בנושא, אבל זה לא משנה את העובדה שככל הנראה אני אזמין את המחשב בחו"ל.

אני שוב מודה לכולם על העצות, אין ספק שעזרתם לי מאוד.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך,

הזמנה ב"דואר רגיל" כמו usps תגיע למכס ואתה משלם מיסים לפי החוק, כלומר מע"מ.

בהזמנה בכל השירותים היוקרתיים, UPS DHL FEDEX החבילה תגיע מהר ואולי יותר בביטחה אבל החברות האלה גובות כל מיני עמלות שקשה לצפות אותן בטיפול בחבילה. רק בגלל שהמכס "בדק" במקרה את החבילה שלך תשלם 200 ש"ח בלי קשר למיסים שיגבו ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...