מיסים על יבוא מחשב נייד בקנייה דרך האינטרנט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיסים על יבוא מחשב נייד בקנייה דרך האינטרנט

Daniel Dareman

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מעוניין לקנות בחו"ל ויש לי כבר דגם ששמתי עליו עין. (msi gt60 2od-026us, אם מעניין אתכם לדעת)

למעשה, הפער היחיד שנשאר לי לסגור הוא עניין המיסים שאצטרך לשלם בארץ על המחשב. אני יודע שבעיקרון אין מכס על אלא מע"מ בלבד של 18%. מה שאני מנסה להבין הוא האם, בהנחה שאני קונה מחשב שעולה 2000$ ומשלוח 170$ האם המחיר הסופי שאשלם (כולל מיסים בארץ) יהיה 2560.6$ או שיש עוד "מיסי שקר" שיכריחו אותי לשלם (כמו "עמלת שחרור מהמכס", "עמלת אזרח ישראל", "עמלת אינטרנט", "עמלת פראיירים" וכד').

מדובר בסופו של דבר במחיר לא זול ואני לא רוצה להזמין מחשב ואז לשבור את התקציב רק בגלל שהאתר של רשות המסים על הפנים ואין שם מידע על כלום.

תודה רבה.

נ.ב. קראתי את המדריך באתר, אבל הוא מעודכן לשנת 2008 ולא כתוב שם כלום על עמלות וכד', אז החלטתי לשאול בכל זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי חליפה באינטרנט שעלתה 120 פאונד (לדעתי אז 1 פאונד = 6-6.5). בארץ גבו ממני מע"מ ועוד 2 עמלות שסך הכל גרמו לחליפה לעלות כמעט 900-950 שקל.

לא מאמין שהמחיר יקפוץ לך מעבר לזה.

המשלוח די קריטי פה כי USPS למשל מאוד לא מומלצים והם הכי זולים או בין הזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם נסכם את זה:

בהנחה שאני קונה מחשב שעולה 2050, ומשלם עוד 165 על המשלוח, עלי להוסיף עוד 18% וסה"כ 2613.7. בהמרה לשקלים זה יוצא 9404.88.

אני יכול להניח שהמחיר לא יעבור את ה-10000, כולל עמלות שקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העמלות לא קשורות לחברה המשלחת במחשבים , זה לא מוצר שהמכס לא יבדוק טוב טוב.

מרגע שהמחשב הגיע לישראל הוא בידי המכס ושם יהיו הפתעות קטנות של כמה מאות שקלים.

חד וחלק לא נכון. המכס יגבה 18% וזהו. FEDEX,UPS,EMS וחברותיהן גובות עמלות שקר כאלו ואחרות על שחרור מוצר מהמכס. במשלוח דרך USPS אין את העמלות הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XOTIC provides International Shipping via UPS and USPS. UPS is our recommended option for International Customers. USPS provides slower transit times and if the package is lost or damaged the USPS claim process can take much more time then UPS.

הם, Gentech ונדמה לי Powernotebooks באותה דעה.

בכל מקרה, צור קשר גם עם רשות המיסים שאחראית על המכס וגם עם החברה שתעשה את המשלוח.

תכלס, אתה הולך פה על מחשב מאוד מאוד יקר ואני בכלל לא בטוח אם לא עדיף לך לוותר על אלף שקל ולקנות אותו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימת אפשרות להגיד לfedex שאני לא רוצה שהם ישחררו בשבילי ולחסוך את העמלה שלהם? אני גם ככה לא חושב שהם יביאו אותו אלי עד הבית (אני גר מחוץ לקו הירוק..)

ובאמת העדפתי לקנות בארץ, אבל אין את המחשב הזה כאן.. (היה לאייבורי ואזל להם מהמלאי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תחכה לאחד מהשניים:

1. המחשב יימכר בישראל.

2. מישהו שמספיק קרוב אליך נוסע לארה"ב להביא לך את המחשב.

במקרה הראשון אתה מרוויח יותר שנים של אחריות ובמקרה השני אתה מרוויח מחיר זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משקיע כמחצית מהסכום עכשיו ומחצית מהסכום עוד 2-3 שנים (+ תוספת במכירת המחשב שירכש), מחשבים ניידים לא נועדו למשחקים וה"שחיקה" גבוהה בתחום.

לקנות למשחקים ב-10,000 ש"ח זה בזבוז לדעתי.

just my 2 cents

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...