מחשב וותיק נדלק וישר נכבה - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב וותיק נדלק וישר נכבה

jaxx

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב שזאת הבעיה.

ההודעה לגבי הOC מוצגת בכל פעם שהלוח לא עושה הדלקה תקינה(מה שקרה בגלל כל הצרות שהיו קודם, ולא בגלל הOC עצמו).

אחרי שההודעה מוצגת הלוח בכל מקרה אמור לעבוד על הגדרות DEFAULT.

אם נכנסים לביוס ההגדרות הקודמות עדיין יופיעו, ויהיה ניתן לחזור אליהן ע"י שמירה ויציאה.

השאלה הגדולה כרגע היא למה המחשב נכבה אחרי כמה שניות.

קודם זה קרה בגלל הטמפרטורה.

עכשיו זה או טמפרטורה(בגלל משהו לא טוב בסיטואציה עם הקירור), או שכל האירועים האחרונים דחפו אותו מעבר לסף וגרמו לו נזק(בהתחשב בזה שהספק גרוע זה היה כמעט צפוי לקרות במוקדם או במאוחר), או אולי רכיב אחר נדפק(למרות שזה פחות סביר מהאפשרויות האחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ננסה לשלול את האפשרות של הטמפרטורה.

יש אפשרות מיד שהמחשב עולה לבדוק שם טמפרטורות בביוס או למדוד זאת בדרך אחרת?

האפשרות שהספק התפגר בעקבות האירועים האחרונים היא לא בלתי סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים, נסה לאפס הגדרות ואת המצב למצב ידוע, אם משום מה המעבד מתוכנת לתדר או מתח גבוה מאד זה עלול לגרום לזה.

כמו כן אם אכן הסיבה היא טמפ', אז אחרי המתנה של שעה נניח המעבד יהיה קר ויקח יותר זמן להגיע לטמפ' ניתוק.

כאשר רק עשית ריסטרט המעבד נשאר ב 90 מעלות ומיד שתדליק הוא "ירתח".

נצל הזדמנות כאשר הוא קר ונסה להגיע ב לבדיקת הטמפ' שלו. אם הוא הגורם אזי תראה את זה עולה וכבה "און ליין".

אם זה יקרה - הקירור לא מורכב טוב - בסבירות גבוהה, אחרת - סבירות נמוכה יותר, עלול להיות נזק ללוח.

אם הטמפ' לא עולה והמחשב עדיין כבה, משהו אחר עושה זאת וצריך לשלול רכיבים אחרים.

עוד טיפ, רק זהירות! (90 מעלות זה רותח) אם המעבד אכן חם, נסה לגעת, אם אפשר, בזמן ההפעלה בחלק התחתון של גוף הקירור וחוש אם הוא חם, נסה לגעת גם במעבד (אני יודע שזה קשה, אולי מאחורי הלוח) וראה כמה הוא חם. אם המעבד חם והגוף קר, בטוח אין מגע טוב והקירור לא מקרר. אם שניהם רותחים והמאוורר לא מצליח לקרר, כנראה שצריך להחליף מעבד. 2 dou טוב בהרבה עולה ביד 2 200 שח.

אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם, עדכון:

1. החלפתי ספק.

2. הוצאתי את הסוללה מלוח האם.

הצלחתי להפעיל את המחשב ולהיכנב להגדרות בביוס על מנת לבדוק את הטמפרטורה, כתוב שהיא 95.

אני בטוח שהרכבתי את גוף הקירור כמו שצריך. למקרה שלו האם צריך למרוח שוב משחה או שמה שיש שם (מרחתי לפני יומיים) צריכה להספיק ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה למשוך את הגוף קירור קצת בכוח לראות שהוא באמת תפוס... כמו שאמרתי די מסובך להרכיב את המקורי של אם לא מכירים איך זה הולך.

אם הוא תפוס טוב ושמת משחה והכל , זה פשוט מזייף טמפרטורה , תנסה להכנס ממש מהר לביוס ולבטל את הTHERMAL PROTECTION או ללכת לאן שכתוב הטמפ' ולבטל את הMONITORING לCPU ... ואחר כך אם זה יצליח תבדוק טמפ' בווינדוס כמו שצריך, לכל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפת ספק בלי להתייעץ איתנו? אני מקווה שזה לא עוד ספק גנרי.

בכל אופן, עכשיו אנחנו יודעים בוודאות שהבעיה קשורה לטמפרטורה (או לאופן הקריאה שלה).

כדאי שפותח הדיון יבדוק טוב-טוב שהקירור יושב כמו שצריך לפני שהוא מבטל את ההגנות על הטמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז יש הפעלה תקינה. רק שעכשיו יש לי בעיה בחלונות . בשנייה שהמערכת עולה זה עושה איתחל מחדש של המחשב. יש לי דיסק ואני מגיע ל recovery רק שאני לא בטוח מה עושים שם, יש המון אפשרויות בחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, איפה ההסבר?

מה בדיוק היתה הבעיה?

הקירור לא הורכב טוב?

לגבי הוינדוס אני מניח שהגדרות הביוס התאפסו.

נסה לבטל IDE EMULATION אם הוא מופעל ולהעביר לAHCI, או להפעיל אותו אם ACHI מוגדר במקומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...