בשקט יחסי וכמעט ללא התנגדות עבר לו "חוק הרעש" - כמה זמן עד שהוא ינוצל לרעה לדעתכם? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשקט יחסי וכמעט ללא התנגדות עבר לו "חוק הרעש" - כמה זמן עד שהוא ינוצל לרעה לדעתכם?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם בסביון עושים ארועים בחצר של הבית , ועושים הרבה רעש ומשמיעים מוסיקה.

העובדה היא שרוב האנשים בארץ שומעים שאתה קורא לה "מזרחית" , ונדיר שתראה אירוע שלא משמיעים בו כזאת.

ג'אז , ים תיכונית ופופ הם סוגי המוזיקה הנפוצים ביותר בארץ , ובמיוחד בארועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. החוק הנוכחי רק נותן אמצעי נוסף (ואפקטיבי) לאכוף את החוק הקיים - זה שאוסר להרעיש בין 14 ל-16, ואחרי 23.

ב. אין לך שום זכות לשמוע באיזה "ווליום ארור" שתרצה גם טרם החוק (וטוב שכך).

אתה בטוח ?

ועדיין , לפרוץ לבית ע"ס מוסיקה רועשת בלבד , זה מוגזם , זה איבוד פרופורציות ואובדן זכות הפרט ..

אני רוצה לראות את השוטר שישתמש בחוק הזה . המשטרה בטח תחייב אישור קצין מרחבי או משהו בסגנון ..

לתת לשוטר סיור פשוט , את הזכות לפרוץ לבית ע"ס רעש זה מוגזם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שמבינים רק כח ורק כך זה יעבוד.

עצם העובדה שיצא החוק והם ידעו עליו, יגרום להם לחשוב פעמיים.

הבעיה תתחיל כאשר שוטר סיור יצטרך להכנס לבית עם טיפוסים מפוקפקים ולהגיד להם תנמיכו.

אם למשל היושבים בבית לא שומעים את הדפיקות והשוטר מוריד להם את השלטר באמצע הקריוקי, יש מצב שהוא צריך לברוח? חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח ?

ועדיין , לפרוץ לבית ע"ס מוסיקה רועשת בלבד , זה מוגזם , זה איבוד פרופורציות ואובדן זכות הפרט ..

אני רוצה לראות את השוטר שישתמש בחוק הזה . המשטרה בטח תחייב אישור קצין מרחבי או משהו בסגנון ..

לתת לשוטר סיור פשוט , את הזכות לפרוץ לבית ע"ס רעש זה מוגזם .

אני קראתי את הצעת החוק. אתה?

עד החוק הנוכחי, לא ניתן היה לאכוף עבירת רעש. חוצפן כמוך יכול היה להדליק ב"ווליום ארור" כרצונו ב-3 בלילה, ולמשטרה לא הייתה שום יכולת פרקטית לפעול בעניין.

אם תקרא את החוק תגלה שהסמכות לפרוץ לבית היא לא אוטומטית, אלא אם אתה מסרב לאפשר לשוטר להכנס לאחר שהציג את עצמו, והכניסה לבית הכרחית להפסקת הרעש.

אם היה פתרון אחר - אני בעד. הבעיה שאני לא רואה כזה.

אגב, כשאתה הולך ברחוב, לשוטר סיור פשוט יש סמכות לעכב אותך לחקירה בתחנת משטרה, על הרבה פחות ממוזיקה בפול ווליום שבוקעת מהבית שלך באמצע הלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קראת את החוק ואתה מדייק , אני רואה כאן פרצה עצומה .

למה לפרוץ שאפשר להוריד את השאלטר ?? (רוב המפסקים בחוץ )

שוטר סיור מתלהם יפרוץ --> אזרח תמים ונאיבי יתבע את המשטרה --> המשטרה תפסיק אכיפה / תחליש אותה --> חזרנו לנקודת ההתחלה .

לפחות תודה לאל , שהמחוקקים שאוהבים דיקטטורות , לא יודעים לחוקק ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי את הצעת החוק. אתה?

עד החוק הנוכחי, לא ניתן היה לאכוף עבירת רעש. חוצפן כמוך יכול היה להדליק ב"ווליום ארור" כרצונו ב-3 בלילה, ולמשטרה לא הייתה שום יכולת פרקטית לפעול בעניין.

אם תקרא את החוק תגלה שהסמכות לפרוץ לבית היא לא אוטומטית, אלא אם אתה מסרב לאפשר לשוטר להכנס לאחר שהציג את עצמו, והכניסה לבית הכרחית להפסקת הרעש.

אם היה פתרון אחר - אני בעד. הבעיה שאני לא רואה כזה.

אגב, כשאתה הולך ברחוב, לשוטר סיור פשוט יש סמכות לעכב אותך לחקירה בתחנת משטרה, על הרבה פחות ממוזיקה בפול ווליום שבוקעת מהבית שלך באמצע הלילה.

אפשר לשאול בבקשה מדוע השוטר לא יכול :

1)לדפוק בנימוס על הדלת.

2) לקבל סירוב של הכנסה שלו לדירה.

3) לשים דו"ח בסכום סביר וללכת.

4)אופציונלי- להסביר שיחזור תוך חצי שעה ואם יהיה רעש לשים עוד דו"ח.

הרי בכל מקרה זו ההרתעה היחידה בסיטואציה כזו (יש גם מאסר 6 חודשים). אחרת, השוטר מגיע לוחץ על כפתור הכיבוי ו"מפסיק את הרעש", הולך, ואתה מתחיל מחדש.

התיקון הזה מצד אחד פוגע אנושות בכל מי שלא מעוניין שיכנסו אליו שוטרים הביתה ומצד שני לא מוסיף תמריצים לא להשמיע ב 3 בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח..

מה לעשות שהמוזיקה הים תיכונית היא המוזיקה השמחה והמקפיצה יותר.

כשאתה הולך לאירוע גם הקהל האשכנזי קופץ לצלילי מוזיקה ים תיכונית..שהפכה למיינסטרים בארצנו הקטנה.

אורך החוף של הים התיכון : 46000 קמ

אורך חוף הים התיכון של מרוקו : 1835 קמ ( 4% )

הבננו את הנקודה ?

אורך חוף הים התיכון של כל אפריקה : 8200 קמ ( 18% )

אורך חוף הים התיכון של כל אסיה (כולל ישראל) : 8500 קמ ( 18.5% )

אורך חוף הים התיכון של צרפת _בלבד_ : 3427 קמ ( 7.5% ) (יותר ממרוקו וישראל ביחד)

אורך חוף הים התיכון של יוון _בלבד_ : 13676 קמ ( 30% ) (יותר מכל אפריקה וישראל ביחד)

אורך חוף הים התיכון של כלל מדינות אירופה : 29000 קמ ( 63% )

מקור

לקרוא למוסיקה שקהל השומעים שלה הוא יוצאי מדינה אחת שיש לה 4% נוכחות בים התיכון "מוסיקה ים תיכונית", זה טיעון שלא הייתי מצפה לשמוע ממי שלמד גיאוגרפיה (בהנחה שלא הבריז משיעורים כדיי לעשן נרגילה ולשמוע מוסיקה "ים תיכונית")

גם לפניי הוצאת החוק הזה שוטים היו מגיעים לדירות אם היה יוצא רעש בשעות לא סבירות. אבל האם זה אומר שמעכשו גם אסור לקדוח, לעבוד אם קונגו או להזיז רהיטים גם ב 12 ביום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מה קשור לאורכי חופי הים?

ככה נקרא סגנון המוזיקה הזו ״ים תיכוני״.

בכל אופן לבחור שרשם למה אי אפשר לדפוק?

כי האנשים האלו שמים בווליום כל כך חזק שגם אם תצלצל בפעמון או תזרוק רימון הלם בחדר המדרגות הם לא ישמעו...

מוזיקה ים תיכונית:

מוזיקה מזרחית או ים-תיכונית או הזמר המזרחי הישראלי, הוא כינויה של סוגה מוזיקלית בזמר העברי שנוצר בישראל ומזוהה עם המסורת המוזיקלית של בני עדות המזרח. למרות הזיהוי עם מסורת עדות המזרח, זמר זה מושפע מהמוסיקה המזרח תיכונית וכן ממוזיקה תימנית, יוונית וטורקית ומרוקאית ומהמוזיקה הארצישראלית ההגמונית משנות ה-30 ועד שנות ה-50.

במהלך השנים סבלה המוזיקה המזרחית מאפליה ממסדית ומהתנשאות תרבותית והייתה מזוהה עם מאבקים אנטי ממסדיים של ישראלים בני עדות המזרח כגון מאבקם של הפנתרים השחורים. החל משנות ה-90, חדרה זו ללב הזרם המרכזי של המוזיקה הישראלית, כך שגבולות המוזיקה המזרחית טושטשו. למוזיקה המזרחית מגוון סגנונות, החל מהסגנון ה"קל" והקליט, סוג של פופ מזרחי, של זמרים כמו אייל גולן , ועד לסגנון ה"כבד" של זמרים כמו עופר לוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן לבחור שרשם למה אי אפשר לדפוק?

כי האנשים האלו שמים מוזיקה בווליום כל כך חזק שגם אם תצלצל בפעמון או תזרוק רימון הלם בחדר המדרגות הם לא ישמעו...

.

אז זהו שלא בדיוק.

אתה יכול להיכנס לדירה רק אחרי שדיברת עם בעלי הבית, הזדהית כשוטר, ביקשת להיכנס והם מסרבים לאפשר לך.

טוב אני רואה שרבים פה לא קראו את הצעת החוק. הנה:

http://knesset.gov.il/Laws/Data/BillGoverment/765/765.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם החוק הזה מגדיר "שעות מסוימות" ?

--

רואים שיש כמה אנשים שחושבים שמטרת סגנון המוסיקה שלהם, מערכת הסטריאו שלהם, והאמונה שלהם באלוהים (שמוזכרת ב 99% מהשירים המזרחיים) להשתלט על כולם ולייצג את כולם, לכן מן הסתם יקראו למוסיקה של עצמם "מוסיקה ים תיכונית"

רק שאין להם יותר זכויות על השם הזה מאשר ליוצרי מוסיקה אירופאים מארצות הים התיכון השונות (להזכירך, מהי היבשת שתופסת 63% מחופי הים התיכון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא בדיוק.

אתה יכול להיכנס לדירה רק אחרי שדיברת עם בעלי הבית, הזדהית כשוטר, ביקשת להיכנס והם מסרבים לאפשר לך.

טוב אני רואה שרבים פה לא קראו את הצעת החוק. הנה:

http://knesset.gov.il/Laws/Data/BillGoverment/765/765.pdf

ובלבד שיש צורך שאינו סובל דיחוי בהפעלת הסמכות כאמור לצורך

הפסקת העבירה,

אם השאלטר בחוץ למה פרצת את הדלת ?

חוצמזה בוא לא נשכח שלפרוץ דלת זה לא שוטר , אלא כבאי .. (אולי יס"מ - לא סיור רגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בסביון עושים ארועים בחצר של הבית , ועושים הרבה רעש ומשמיעים מוסיקה.

העובדה היא שרוב האנשים בארץ שומעים שאתה קורא לה "מזרחית" , ונדיר שתראה אירוע שלא משמיעים בו כזאת.

ג'אז , ים תיכונית ופופ הם סוגי המוזיקה הנפוצים ביותר בארץ , ובמיוחד בארועים.

צפיתי בדוקו אודות פושעים אנגליים. הם ערכו מסיבת שיחרור מהכלא לאחד מהם והשמיעו רוק אנגלי נהדר ושמחו איתו. באופן דומה הבריטים (לא רק פושעים כמובן) נהנים בחתונות, רוקדים ואף מתפרעים (בשילוב לא מעט אלכוהול) עם רוק אנגלי משובח (ולפעמים מעט פחות) אחר.

לאומת זאת, בארץ, כדי לשמוח חייבים להאזין לשירים מזרחיים. מדובר לרוב כמובן על אלא מהסוג הנחות עד נחות מאוד מאוד. קרי, לא חס וחלילה לחנים מעניינים או אולי מילים איכותיות או אף סבירות כשל אביהו מדינה או עמיר בן עיון. כדי לשמוח יש צורך במשהו בסגנון יאללה-עוף-מהמרחב-הציבורי-שלי-מוטי וחדשים בהרבה מכך שלאומתם שיר זה נראה כשקספיר. אחרת לא ניתן לשמוח.

כנראה רק הישראלים (החכמים והמפותחים מכולם) היה ומעוניינים לשמוח, הדרך היחידה בה ניתן לעשות זאת היא בשילוב מזרחית נחותה.

איכס.

לא שאילו מדובר היה ברוק אנגלי, ישראלי (או בטהובן) בקולי קולות ב- 0400 זה כן היה בסדר. אבל כאן במקרים לא מעטים מדובר על שילוב.

אגב, נראה שלא הבנתי משהו, האם אתה אומר שג'אז הוא סוג המוזיקה מהנפוצים ביותר בארועים? באמת??

אתה מתכוון לחתונות וכאלה ולרחבת הריקודים או לארועים בשבלול?

כי אם כן, כנראה איכשהו הצלחתי לפספס את כל הארועים בהם ברחבת הריקודים התפרעו לצלילי ג'אז ואיכשהו נכחתי רק באלה בהם הג'אז והקלאסית הופיעו בעיקר בקבלת הפנים שלפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט ילדותיים.

מדיון נורמלי על החוק הגעתם ל"מהי טוב".

בתור אנשים מבוגרים אתם צריכים להבין ש"על טעם וריח אין להתווכח",

ושכל אחד אוהב איזו סוג שהוא רוצה.

תפסיקו להתיימר להיות טובים יותר כי אתם לא שומעים מזרחית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...