בשקט יחסי וכמעט ללא התנגדות עבר לו "חוק הרעש" - כמה זמן עד שהוא ינוצל לרעה לדעתכם? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשקט יחסי וכמעט ללא התנגדות עבר לו "חוק הרעש" - כמה זמן עד שהוא ינוצל לרעה לדעתכם?

vic07

Recommended Posts

^ הוא תמיד יכול לטעון שהוא שמע מהחלון צרחות של "אני ארצח אותך, אני תכף מביא את האקדח", מה שיתן לו עילה לפרוץ לדירה בכוח.

זה לא שונה במהות מרעש, רק שבמקרה של רעש, כפי שכתוב מפורשות בהצעת חוק, הוא חייב קודם לבקש ממך רשות להיכנס, לאחר שהציג את עצמו. אתה נותן לו להכנס, ומה הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לחוק הזה אין שום קשר לרעש. עד עכשיו שוטר היה יכול לתת דו"ח על רעש בלי להכנס למרחב הפרטי שלנו, שזו דרך יעילה ביותר וכניסה לדירה אין לה שום מטרה נוספת למניעת הרעש.

החוק הזה הוא חלק מהרבה חוקים אנטי דמוקרטים (כמו חוק המישוש, חוקים בתחום השליטה והצנזורה באינטרנט ועוד) שנועדו לחזק את שליטתו של המשטר האוליגרכי בו אנו העבדים של הטייקונים והפוליטקאים הם השליחים שלהם. ואל תטעו, זה לא רק במדינה שלנו. זהו תהליך שמובל ע"י ארה"ב ומתממש ברוב המדינות, בחלק יותר ובחלק פחות. ע"ע "חוק הפטריוט" - חוק שאין לו שום קשר לטרור, אלא להגנת המשטר מפני התקוממות אזרחית.

הדמוקרטיה מתה - ומי שחושב שיש פוליטיקאי שמייצג את מעמד הביניים הוא טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ איפה בהצעת החוק/חוק אתה רואה את צירוף המילים "זה מקרוב"?

בעבירות מסוג פשע

סעיף 25 לפקודת סדר הדין הפלילי )מעצר וחיפוש(

]נוסח חדש[, התשכ"ט-1969 )להלן - הפקודה(, מסמיך

שוטר להיכנס לכל בית ומקום ולערוך בו חיפוש, בלא צו

בית משפט, אם יש לשוטר יסוד סביר להניח שמבוצעת

שם או שבוצעה שם זה מקרוב עבירה מסוג פשע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אנחנו מדברים על החוק שנוגע לרעש. החוק המאפשר כניסה כאשר יש חשד לעבירה מסוג פשע קיים כבר המון זמן, ולא עליו הדיון.

במקרה של רעש, העבירה צריכה להתבצע כאשר השוטר נמצא במקום, והכניסה הכרחית על מנת להפסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם מתרגשים ..

זה היה צפוי ,

אבל מה שמדהים הוא שזה אושר ברוב של ~40 ח"כ , כלומר שזה לא הזיז לאף אחד במר"צ , עבודה , התנועה , יש עתיד וכל המפלגות אשר דוגלות ב"דמוקרטיה".

זה עוד נגיסה ב"דמוקרטיה" של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ציפיתם כשלמפלגה הראויה היחידה לא נתנו (כלומר, קהל הבוחרים לא נתן) אפילו לעבור את אחוז החסימה ?

ומעניין למה מייד אחריי שקמה הכנסת התחילו לדבר על לעלות את אחוז החסימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה, למרץ עבודה התנועה ואחרים אין בעיות עם רעש ?

כי הם אוהבים לצייר עצמם כ"שומרי בסף" של הדמוקרטיה הישראלית .

והנה חוק אשר פוגע בזכויות הפרט , ולא שומעים אותם מצייצים ...

זכות הפרט - לשמוע מוסיקה באיזה ווליום ארור שתרצה , כל עוד זה לא בין 2 ל4 , ולא אחרי 2400 ..

דיקטטורה הנה אנחנו באים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

זכות הפרט - לשמוע מוסיקה באיזה ווליום ארור שתרצה , כל עוד זה לא בין 2 ל4 , ולא אחרי 2400 ..

דיקטטורה הנה אנחנו באים .

א. החוק הנוכחי רק נותן אמצעי נוסף (ואפקטיבי) לאכוף את החוק הקיים - זה שאוסר להרעיש בין 14 ל-16, ואחרי 23.

ב. אין לך שום זכות לשמוע באיזה "ווליום ארור" שתרצה גם טרם החוק (וטוב שכך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שברגעים מסויימים פשיסט כמוך (כרגיל, אתה גזען עם ה"מזרחית") הופך ל"סמולני" ומצביע מר"צ כמוני הופך לאדם ברוטלי שצנעת הפרט איננה מפריעה לו.

אז כן, אני חושב שזה חוק מבורך. בבניין שמול הדירה שלי יש גיטריסט שמנגן בשלוש בלילה (כן - זה מפריע לי למרות שזה לא "מזרחית"). צעקתי לו מהחלון שיפסיק כמה פעמים, אבל הוא לא קולט. אז כן - אני לא חושב שזה דבר רע שיכנסו לו לדירה ויחרימו לו את המגבר. לאדם אין זכות להפר לפלוש למרחב האישי של אחרים - ואנשים שעושים הרבה רעש עושים בדיוק את זה.

אפשר לדבר כמה שרוצים על כמה רע אפשר לעשות עם זה, אבל בפועל, כרגע, המצב הוא רע מאוד. אנשים לא מסוגלים להתמודד עם מפגעי רעש שהורסים להם את החיים.

גזען או לא גזען, לפי סטטיסטיקה מקור רעש של מוסיקה יבוא דוקא משועמי מזרחית.

אני לא אגיד שלא היו לי מקרים גם עם ראפ, אבל לרוב מקורות הרעש אצלי (ב2 המקומות שגרתי בעשור האחרון):

1. מישהו מדליק מוסיקה מזרחית מאחת הדירות

2. במקום להשכיר מקום, עושים ארוע בגינה או בלובי ממש מתחת לכל השכנים. ומה משמיעים? מזרחית, ופעם אחת אפילו הביאו projector ושמו לי שעורים של אמנון יצחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...