מחפש מפרט למחשב כללי טוב לכמה שנים באזור ה 5000 ש"ח - עמוד 7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט למחשב כללי טוב לכמה שנים באזור ה 5000 ש"ח

debilz

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האם לחנות הזו בעת קניית מסך 24" איכותי יש מדיניות החלפת מסך מפיקסל שרוף ראשון ?

והאם הוספת 226 ש"ח תעזור לי במשהו כרגע ? בשביל הרצת משחקים (שוב, לא מטורף) על 1900 על 1200 (למרות שיהיה עוד מסך כרגע של 20", אבל לא למשחקים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

We found that the MSI N760 OC, for the most part, allows a better experience compared to the HD 7870 MYST Edition. Raw framerates on the MSI N760 OC were consistently faster than the HD 7870 MYST Edition, even in the games where the experience was the same.

http://www.hardocp.com/article/2013/06/25/msi_n760_tf_2gd5oc_gtx_760_video_card_review/1

ואני הוסיף - physics , יותר מוצלחים (בדרך כלל...) , חווית שימוש עדיפה כשהfps דומה ועוד כל מיני תוספות.

לamd יש את tressfx , שזה תנועת שיער טבעית יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות היא 3 שנים , ואני חושב שיש להם אחריות על פיקסלים שרופים או תקועים כמו בכל מסך lcd.

רק תבין שאין פאנל מושלם , ולכל פאנל יש איזה דפקט קטן , רק חשוב שהדפקט הזה לא יהיה משמעותי - כמו למשל , אזור טיפה יותר כהה במסך , אבל שמים לב לזה רק אם מתאמצים והמסך לבן לגמרי בבדיקה , אז זה לא באמת משמעותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה קשה מאוד למצוא השוואה ישירה נוספת בין הגרסה המיוחדת - 7870XT לGTX 760.

אני אוהב את הפירוט של הבדיקות באתר, אבל לא אוהב שהם לא מריצים את כל הכרטיסים באותן ההגדרות.

לפי TPU (התמונות המצורפות):

GTX 760 חזק בממוצע מHD 7950 ב-8%.

HD 7950 חזק בממוצע מHD 7870 XT ב-3%.

אז אנחנו מקבלים בממוצע עוד 11% ביצועים (+חוויית משחקיות טובה יותר, לפי האתר) תמורת תוספת של 20.5% במחיר (1325 ש"ח לעומת 1099 ש"ח).

המחיר צריך לרדת קצת כדי שהכרטיס יהיה משתלם כמו HD 7870XT.

וזה לפני שמחשיבים את חבילת המשחקים.

פותח הדיון, האם אתה תשחק בbioshock infinite וtomb raider? אם כן, חוששני שזה הופך את GTX 760 לאפילו פחות משתלם מהתמונה שמוצגת לעיל.

הערה: האחוזים לא מדוייקים לגמרי מאחר שהרזולוצייה לא בדיוק תואמת ב2 התמונות, אך ההבדל אמור להיות שולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאני לא גיימר מטורף, כרגע אני משחק STARCRAFT 2 ו ASSASSIN CREED, אני מניח שבעתיד אני אשחק ב SKYRIM ו 4. אין לי יותר מדי זמן להתפרע עם עוד משחקים רציניים (אז יש פה ושם משחקים שהם גם ככה בדיחה מבחינת דרישות).

מאיזה אתר התמונות הללו ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

האחריות היא 3 שנים , ואני חושב שיש להם אחריות על פיקסלים שרופים או תקועים כמו בכל מסך lcd.

רק תבין שאין פאנל מושלם , ולכל פאנל יש איזה דפקט קטן , רק חשוב שהדפקט הזה לא יהיה משמעותי - כמו למשל , אזור טיפה יותר כהה במסך , אבל שמים לב לזה רק אם מתאמצים והמסך לבן לגמרי בבדיקה , אז זה לא באמת משמעותי...

אני מדבר על דברים ברורים. למשל אם יש פיקסל שרוף, זה די DOWN בשבילי, בטח במסך חדש שעולה כלכך הרבה. מעניין אותי לדעת האם מישהו בפועל יודע מה האחריות שהם נותנים (ב הנוכחי שלי שקניתי לפני כמה שנים היה החלפה על כל פיקסל שרוף בהתחלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות מהאתר TechPowerUp:

http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_760_WindForce_OC/

באשר למדיניות ההחלפה באחריות הרשמית של דל:

פיקסל אחד בהיר או 6 פיקסלים שרופים, לפי הכתוב בקישור הבא:

http://hwzone.co.il/community/threads/357710-Dell-Dead-pixel-policy-%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%A1%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%9D-DELL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...