מחפש מפרט למחשב כללי טוב לכמה שנים באזור ה 5000 ש"ח - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט למחשב כללי טוב לכמה שנים באזור ה 5000 ש"ח

debilz

Recommended Posts

א. אין ממש סיבה ולא נתתי את הדעת על המשמעות של זה, אשמח להמלצה לקירור יותר טוב (מה המשמעות של LOW PROFILE ?)

ב. ד"א איך 2 המארזים, ה DS1 וה R4 לעומת ה P182 מבחינת שקט ונוחות התעסקות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

lp זה קירור נמוך , זאת אומרת שהצלעות קירור קטנות יותר , ולכן יכולת פיזור החום שלהם נמוכה יותר.

ככל שהצלעות קירור גדולות יותר , וגוף הקירור גדול יותר , אז יכולת הקירור טובה יותר (בקירור אוויר כמובן) .

אין לtms יותר מדי אפשרויות.

הבעיה עם Scythe JAPAN GRAND KAMA CROSS היא שהמאוורר שלו אופקי , וזה לא מומלץ, מכיוון שזה פוגע ביעילות הקירור.

אז מה שמשאיר לך לפי דעתי , את:

Scythe MUGEN 3 REV B

http://www.tms.co.il/product/11458

או , מכיוון שאנחנו כבר הגענו למחיר גבוה , קירור מים פשוט כמו Asetek 510LC.

http://www.tms.co.il/product/12009

קירור מים כשהוא תקין צריך להיות שקט יותר מקירור אוויר , שקט שלא תשמע אותו בכלל , אבל הוא עלול להצריך התעסקות מדי פעם , והוא פחות אמין מקירור אוויר.

זה גם יותר מאפשר זרימה טובה יותר של אוויר בתוך המארז.

תקנה מה שבא לך , אני רק מביא לך אופציות.

יש לי את R4 , והוא מארז מצוין , זרימת אוויר טובה , שקט , נוח מאד ויפה.

אני כמובן בניתי את המחשב שלי , אז אני גם יכול להעיד על קלות ההרכבה , וזו פשוט חוויה.

הds1 לפי מה שהבנתי , צריך להיות דומה מאד לR4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, תודה על המידע, שיניתי גם את הלוח אם בשביל הכרטיס רשת של אינטל, מים = התעסקות = לא בא לי להתעסק עם המחשב:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4570 3.2Ghz (3.6Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪934

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

כמות: 1 - מחיר: ₪209

לוח אם:

Gigabyte GA-H87-D3H for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪575

מארז:

באנדל NANOXIA Deep Silence 1 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪850

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪146

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series

כמות: 1 - מחיר: ₪499

כרטיס מסך:

Sapphire 7870 XT 2GB GDDR5 with BOOST - בקניית מחשב חדש בלבד כולל חבילת משחקים

כמות: 1 - מחיר: ₪1099

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4458

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4369 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/vtdalrx7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lp

אז מה שמשאיר לך לפי דעתי , את:

Scythe MUGEN 3 REV B

http://www.tms.co.il/product/11458

או , מכיוון שאנחנו כבר הגענו למחיר גבוה , קירור מים פשוט כמו Asetek 510LC.

http://www.tms.co.il/product/12009

קירור מים כשהוא תקין צריך להיות שקט יותר מקירור אוויר , שקט שלא תשמע אותו בכלל , אבל הוא עלול להצריך התעסקות מדי פעם , והוא פחות אמין מקירור אוויר.

זה גם יותר מאפשר זרימה טובה יותר של אוויר בתוך המארז.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הקירורים שהצאתי לו יהיו שקטים באותה מידה , זאת אומרת לא יעשו רעש בכלל על מעבד כזה.

מבחינת יכולת קירור , על מעבד כזה אין משמעות ליכולת הקירור , כי גם מאווררי יקררו אותו כמו שצריך , זאת לא הבעיה.

לקירור מים יש את היתרון שהוא לא יוצר מחסום לאוויר בתוך המארז , משמע טוב יותר של הלוח ושל שאר חלקי המארז. (אווירודינמיקה).

אני הייתי בוחר בMUGEN , בעיקר בגלל כל העניין של ההתעסקות בקירור מים והמחסור באמינות.

חוץ מזה , שאני יכול להעיד על המחשב שלי , שמה ששומעים(אם שומעים משהו) , זה את המאווררים של הכרטיס מסך , וזה רק כשהוא במאמץ מיוחד (לא תוך כדי משחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם Scythe JAPAN GRAND KAMA CROSS היא שהמאוורר שלו אופקי , וזה לא מומלץ, מכיוון שזה פוגע ביעילות הקירור.

אני הזמנתי לאחרונה מחשב בתצורה מאוד דומה לזו אליה התכנס פותח האשכול ובחרתי בכוונה בקאמה קרוס אחרי שקראתי עליו ביקורות טובות מאוד, בעיקר בהיותו חרישי (מה שהיה מהותי לי ונראה כחשוב לפותח האשכול).

אמנם הקירור פחות יעיל בהשוואה ישירה לקירור טאוור, אבל למעבד שאינו עובר עד כמה זה ישנה?

מצד שני המבנה שלו להזרמת האוויר לכיוון לוח האם אמורה לתת מענה מסויים לבעיה של קירורי הטאוור, שהם מקררים היטב את המעבד אבל לא את הרכיבים שסביבו, שמעבד סטוק כן היה מטפל בהם.

בכל-מקרה, לפותח האשכול, התצורות האחרונות שהגעת אליהן, מבחינת מעבד, לוח-אם, קירור מעבר לסטוק, (אם כי אצלי בסטיק יחיד) ומארז זהות למערכת שלי, ואני מצטרף בחום להמלצות עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוגם ביעילות הקירור של המארז , לא של המעבד....

ללוח יש של עצמו , וככל שהלוח מיועד לשימוש של מעבד עם צריכה גבוהה יותר , אז כך הוא מקורר טוב יותר , וזה לא התפקיד של הקירור מעבד לקרר את הלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכבר ציינתי כאן, או באשכול אחר, שאני לא (על PC), אבל מנסיוני שימוש בשני צגים לעבודה שוטפת מול מחשב משפר מהותית את החוויה והאפקטיביות של העבודה. על-כן שני צגים מאוד מומלץ למי שיכול.

מדוגמאות שראיתי, כולל של עידן, שימוש בשלושה צגים למשחקים נראה מדהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...