החלטתי לקנות מארז NAS חדש... U-NAS NSC800 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלטתי לקנות מארז NAS חדש... U-NAS NSC800

iakovl

Recommended Posts

טוב,

אז החלטתי סוף סוף לפצל כראוי את המערך שלי ולארגן לו מארז עצמאי

כל מי שחיפש גילה שזה לא פשוט או זול בימינו

אז הזמנתי מחול

http://www.u-nas.com/product/nsc800.html

3.jpg

משלוח FEDEX, נחת אצלי בבית אחרי 4 ימים ו240 מיסים ועמילות (כללי 1100~)

לא זול אבל טוב

התרשמות ראשונית, מאוד נחמד אבל קצת כבד

וכמו לא מעט אנשים ברשת המרווחים בין הקשיחים די "גדולים" לטעמי, מצד שני במחיר הזה אני לא מתלונן על מארז 8 קשיחים

יש לי כבר כמה רעיונות ל"שיפור" שלו

כרגיל אנשים צפו לביקורת

על הדרך, דיברתי עם החברה שמייצרת אותם... אולי נארגן משהו קבוצתי ונחמד במחיר טוב, המשלוח הוא סיוט

למרות שבמקרה שלי בגלל פשלה שלהם יצאתי בזול

2s.jpg

1s.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

נתקלתי בעבר במאמרי NAS שלך, ודובר על עדכונם. היכן ניתן למצוא אותם היום?

לגבי השאלה על הRAID - מדובר פה במארז בלבד (ואולי גם ספק). הוא צריך להתקין לוח אם ומעבד.

אופציות הRAID תלויות בלוח או בכרטיס החיצוני שהוא יתקין.

iakovl, אשמח אם תפרט על התוכניות למארז הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לתת קצת יותר הסברים? זה מתחבר בכבל רשת לראוטר ואז למחשב? או חיבור ישיר?

זה מארז... לא מחשב בפני עצמו

בפנים יהיה מחשב

יש אולי אפשרויות RAID? נראה מוצר מעניין.

ראה תשובה קודמת

תתחדש!

נתקלתי בעבר במאמרי NAS שלך, ודובר על עדכונם. היכן ניתן למצוא אותם היום?

לגבי השאלה על הRAID - מדובר פה במארז בלבד (ואולי גם ספק). הוא צריך להתקין לוח אם ומעבד.

אופציות הRAID תלויות בלוח או בכרטיס החיצוני שהוא יתקין.

iakovl, אשמח אם תפרט על התוכניות למארז הזה.

זה מארז בלבד, הוא יחובר למערכת שיש לי בצד ויעבור על SNAPRAID ואל RAID רגיל, למרות שהכרטיס RAID שלי עדיין עובד

מה שכן, וזה אולי גדול... יכול להיות שבסוף אני לא אשתמש במארז אלא אמכור אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-- ^ --

לגבי סנאפרייד - ראה כאן - http://hwzone.co.il/community/threads/506161-%D7%96%D7%94-%D7%A8%D7%A7-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%95%D7%94-NAS-%D7%A9%D7%9C%D7%99-%D7%90%D7%95-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%9C%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9D-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7-%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9D-NAS?highlight=NAS+%D7%A9%D7%9C%D7%99

היום הוא מכיל 3 דיסקים של 3 T ואחד של 1T (כמובן שאחד מהשלושה הוא דיסק פריטי).

בעתיד הקרוב מאוד יותקן דיסק פריטי של 4T, הדיסק המשמש היום לפריטי יחליף את הדיסק של 1T (והדיסק של 1T יחליף דיסק של 80G שמסיים את חייו במחשב אחר).

והערה - כשתראה במאמר הזה Meat או MeatRAID תחליף את ה Meat ב Snap. לאיש לא ברור למה זה קורה שם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל אנשים צפו לביקורת

על הדרך, דיברתי עם החברה שמייצרת אותם... אולי נארגן משהו קבוצתי ונחמד במחיר טוב, המשלוח הוא סיוט

למרות שבמקרה שלי בגלל פשלה שלהם יצאתי בזול

מצפה לביקורת

אהיה מעוניין במארז לארבעה כוננים אם יצא לפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-- ^ --

לגבי סנאפרייד - ראה כאן - http://hwzone.co.il/community/threads/506161-%D7%96%D7%94-%D7%A8%D7%A7-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%95%D7%94-NAS-%D7%A9%D7%9C%D7%99-%D7%90%D7%95-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%9C%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9D-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7-%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9D-NAS?highlight=NAS+%D7%A9%D7%9C%D7%99

היום הוא מכיל 3 דיסקים של 3 T ואחד של 1T (כמובן שאחד מהשלושה הוא דיסק פריטי).

בעתיד הקרוב מאוד יותקן דיסק פריטי של 4T, הדיסק המשמש היום לפריטי יחליף את הדיסק של 1T (והדיסק של 1T יחליף דיסק של 80G שמסיים את חייו במחשב אחר).

והערה - כשתראה במאמר הזה Meat או MeatRAID תחליף את ה Meat ב Snap. לאיש לא ברור למה זה קורה שם ...

אני קיוויתי ליותר פרטים על החלק התוכנתי - החומרה אצלי מורכבת ועובדת כבר שנה וחצי.

אני עדיין מתלבט האם להתקין שוב על DoK או על מחיצה באחד מהדיסקים. שימוש ב- DoK הוא ממש נוח, אבל מסיבה כלשהי (כנראה תקלה בלוח האם), אחת לשבועיים שלושה ה- DoK נעלם והשרת קורס, עד שאני מעביר אותו לחיבור אחר או עד שאני מוציא את המחשב מהחשמל ומחבר מחדש. מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיוויתי ליותר פרטים על החלק התוכנתי - החומרה אצלי מורכבת ועובדת כבר שנה וחצי.

אני עדיין מתלבט האם להתקין שוב על DoK או על מחיצה באחד מהדיסקים. שימוש ב- DoK הוא ממש נוח, אבל מסיבה כלשהי (כנראה תקלה בלוח האם), אחת לשבועיים שלושה ה- DoK נעלם והשרת קורס, עד שאני מעביר אותו לחיבור אחר או עד שאני מוציא את המחשב מהחשמל ומחבר מחדש. מעצבן.

את התשובה הזו אני כותב מהNAS. ממש עכשיו התקנתי עליו את ה 4T החדש, העליתי אותו במקום דיסק הפריטי המקורי ועכשיו (ובמשך 10 השעות הקרובות ...) אני בונה את הפריטי מחדש. אח'כ אעתיק אליו את התוכן של דיסק ה 1T ואז אנתק את ה 1T ואעביר אותו למחשב הרגיל שלי (שכרגע כבוי כי העברתי את המסך ל NAS).

מאז שהתקנתי את המערכת ה DOK לא עשה לי כל בעייה. סה'כ פרט לרגעי העליה/ירידה (ועכשיו, כשאני מריץ מערכת גרפית - KDE - על ה NAS) הוא לא ממש עובד.

אם יש בעיות - ייתכן שה DOK שלך בעייתי או מראש לא באיכות טובה או כמו שאתה אומר - תקלה בלוח האם. ספציפית אני משתמש בקורסייר וויאג'ר (USB3) של 32G עם שתי מחיצות (/ ו HOME). ה NAS עצמו כמו שאתה רואה מהמאמר הורכב מחלקים איכותיים (טוב, ה 1T הוצא מדיסק חיצוני ....) וזה מוכיח את עצמו.

אם אתה חיפאי, או נמצא בסביבה בערבים, אתה מוזמן לקפוץ ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...