החלטתי לקנות מארז NAS חדש... U-NAS NSC800 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלטתי לקנות מארז NAS חדש... U-NAS NSC800

iakovl

Recommended Posts

תודה, אני מהמרכז.

זה DoK של . הסידרה הפושטית שלהם, אבל עדיין. ניסיתי גם אחד אחר, אותן תוצאות. בהתחלה איתחול היה עובד, אח"כ המצב החמיר - לא מספיק לאתחל, הייתי צריך להוציא את הספק מהחשמל או לנתק את ה- DoK כשהמחשב כבוי ולהעביר אותו לפורט אחר כדי שהוא שוב יזוהה. כמובן שבפעם הבאה שזה היה קורה, הייתי יכול לחזור שוב לפורט המקורי.

אני לא רואה איך ה- DoK יכול לזכור באיזה פורט הוא היה, כך שנראה לי שזו תקלה בלוח האם. כל עוד עבדתי עם RAID5 בתוכנה, לא היו לי יותר מידי אפשרויות - אין לי שום כוונה להקריב דיסק לצורך מערכת ההפעלה שתופסת כמה מאות מגה בלבד - אבל ביום שבו אעבור ל- SnapRAID, שמאפשר גם לגשת לכל דיסק בנפרד, אני אוכל להתקין את מערכת ההפעלה על מחיצה באחד מהדיסקים.

אגב, איך הביצועים? הבנתי שמאחר ש- SnapRAID רצה ב- user space, הביצועים נמוכים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-- ^ --

לגבי המהירות :

לא משתמשים בסנאפרייד בגלל ביצועים. בכל מקרה, בנייה מלאה של דיסק הפריטי (ולזכור שיש לי דיסק דטה של 3T מלא לגמרי ואדח כמעט מלא לגמרי) לקחה 10-11 שעות. כמובן שבחיי היום יום אתה ריצות שוטפות מדי פעם ווהזמן שלהן משתנה לפי כמות השינויים (לרוב לוקח אצלי בין 10 ד'ות לכחצי שעה).

לגבי ה DOK - במהלך השינויים העברתי אותו בין פורטים שונים - לא שינה כמובן דבר כך שאכן נראה שיש לך בעייה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...