לעשות את המחשב הכי מהר שאפשר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעשות את המחשב הכי מהר שאפשר

hardgore1

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשמע כמו מקרה קלאסי של אגירת זבל ( אני לא קורא לך זבל, אלא אתא יודע, עוגיות ושאריות מיותרות שנשארות לך בדפדפן).

תעשה ניקוי של עוגיות, תמחק הסטוריית גלישה וכל דבר דומה.

ישנן כמה תוכנות שאפשר להמליץ, אבל אני לא זוכר את שמן חוץ מאחת - cleanmen. פחות או יותר. התוכנה הזאתי רצה ברקע כל הזמן, היא סוגרת תוכנות מיותרות ברקע וככה זה מפנה לך יותר ראם לשימוש.

גם כן, הייתי ממליץ להוסיף עוד 4GB ראם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עם 4 ג'יגה ואני לא רואה סיבה להוסיף, יש לי E8400 וראם 800MHZ ועשיתי אובר קלוק ואיזון זמני ריצה וזה שיפר לי את השימוש ולפי המחשב ישתפר בכמעט 50 אחוז.

צריך לראות אם אתה יכול לעשות ואם תעשה את זה תעשה את בשביל איזון הזמנים בלבד. העלתי מ3 GHZ ל3.2 GHZ וזה ממש עזר לי והפסיק קריסות של משחקים לדוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא רוצה להסביר משהו שאני לא מבין בו יותר מידי אז אני ממליץ לך לכתוב בפורום של ...

בעיקרון עושים את זה בביוס אם הלוח תומך בזה, נקאה שבזמנו רוב הלוחות תמכו.

אם הראם שלך הוא 800MHZ אז תעלה את המכפלה של המעבד ל400 ואם הראם הוא 677 לא בטוח שיש לך למה לעשות כי יש סיכוי שהוא מאוזן.

בכל מקרה תפתח דיון מסודר עם מפרט מלא בפורום המתאים ויענו לך כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובר קלוק זה למי שוצה להתלהב ממספרים גדולים יותר ב CPU Z. לשימוש רגיל/טיפול בבעיה של "מחשב איטי" אין כל השפעה לאוברקלוק, מ שכן, הוא יכול רק לגרום למחשב להיתקע יותר כי המעבד (או רכיב אחר שעשית עליו אובר קלוק) מתחמם יותר

עכשו נניח שהפעלת את המחשב והוא מהיא והכול, השארת חלון דפדפן פתוח....

תפתח task manager, תסדר את התהליכים לפי ותעשה צילום מסך

אחריי כמה זמן תחזור ותשווה את ה של תליכים "כבדים" עכשו למה שהיה מקודם. אם תהליכים מסוימים (במיוחד : דפדפן) "מתנפחים" בזמן שאתה לא נמצא זה אומר שיש בעיה אם התוכנה, תנסה לשדרג לגרסה האחרונה

מילוי דיסק קשיח - יש לך מחיצה בדיסק שמלאה עד 80-90% ומעלה ? אם כן תפנה אותה (תמחוק מה שלא צריך, תעביר למחיצה פנויה וכו) ותעשה defrag - במיוחד קריטי אם המחיצה המלאה היא C. אם אתה צריך יותר מקום תקנה דיסק חדש

פלאש - היום השימוש בערך היחיד בו הוא לפרסומות ולפמים לאתרי שאינם . עצמו עובד ב HTML5. לדעתי אתה יכול להעיף אותו בכיף, רק תתקין את התוסף לפיירפוקס שפותח ב HTML5

דרייברים - אני מניח שכולם מותקנים ? במיוחד כרטיס מסך ?

דברים אחרים שיכולים להשפיע אבל פחות - אינדקסים במחיצות של הדיסק הקשיח, ערכות נושא (עיצוב של הדסקטופ) וכדומה אבל ההשפעה של אלה קטנה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים איתך, אחרי שמשחקים כמו הנסיך הפרסי עשו לי מסכים כחולים ושהרצתי ושהגעתי ל80 פרמים לשנייה הוא קרס ל1 והתחיל לעלות לבד.

חיפשתי פיתרון וחבר ביצע לי את האובר קלוקינג שדיברתי עליו שזה איזון זמני הריצה בין המעבד לראם

המעבד במקום 333X9 שנותן 3GHZ העלתי אותו ל 400X8 שנותן 3.2GHZ שזה מקביל לראם שלי שהוא 400X2 שנותן 800MHZ DDR2

הרצתי את המשחקים ושיחקתי שעות ולא היה לי מאז מסך כחול אחד (3 שנים מאז האוברקלוקינג במחשב) ו3DMARK עלה ב40-50 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב חלש יכול להיות איטי אבל זה לעולם לא אמור להביא לקריסה או מסך כחול. יש לך בעיה מסוג שונה לחלוטין, לא יםתור אותה אלא רק יכול להחמיר את הבעיה המקורית בגלל מאמץ יתר של רכיבים במחשב

של איזה חברה ספק הכוח שיש במחשב +תצלם תמונה כללית של המחשב כשהדלת פתוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צילמתי אבל אין שום כבל מנופח, והמעבד גם אחרי האוברקלוק לא עובר את 60 וקצת מעלות ב100% CPU.

http://imgur.com/XVf5MmO

אני מזכיר שהמחשב שלי ככה כבר 3 שנים עם אותו מפרט פרט לכרטיס מסך שהוחלף לפני חצי שנה בערך ומאז האוברקלוק המחשב לא עשה לי מסך כחול אחד ולא התקנתי אותו מחדש והמשחקים רצו הרבה יותר טוב...

המפרט של המחשב,

E8400 400*9 שזה נותן 3.6 GHZ (שכחתי שלפני שנה העלתי אותו)

ראם 4*1 (4 סטיקים שונים) CLI4 של קורסיר 800MHZ

קירור של זאלמן על המעבד

לוח אם ג'יגה בייט, GA-P35-DS3P

ספק של 600MHZ

וכרטיס מסך 4850 ATI (בעבר היה לי 8800GT EVG)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...