מדריך מצולם להחלפת המשחה הפנימית במעבדי IVY ו-HASWLL - עמוד 13 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך מצולם להחלפת המשחה הפנימית במעבדי IVY ו-HASWLL

idanmal

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין שאני אומר את זה . כי כל מה שמעניין לי במחשבים זה אוברקלוק...לנסות להמהיר מעבדי IVY וגם- HASWLL זה לשחק בקקי...לאחר 18 מעבדי 3770K ו-7 מעבדי 3570K וגם זוג 4770K שעברו לי בידיים.הגעתי לשום מקום...עשית אחלה מדריך עידן שחוץ מלבטל אחריות על המעבד לא נותן תוצאות אוברקלוק משמעותיות...רק להזכיר לכם שבדור ה-AMD462 וגם תושבת 370 של אינטל גוף הקירור היה יושב ישיר על הליבה ללא פחית מגן...תנסה מה יכול להיות...עידן אם אתה זקוק לקירור מים אמיתי לכמה ימים אני ישמח לתת לך את שלי...ולסוף אני אומר לכו תז........את כל הטכנולוגיה וכל המחשבה שלכם הולכים לכיוון הניידים והטאבלטים.אותנו אנשי ה-OC שכחתם...מוות לאינטל...זהו פרקתי. :behead::behead::behead::behead::behead::behead::mad0233:MAD:mad0233::mad0233: 2222288441111165665565651424556856

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לא לבחור במעבד אייבי לאוברקלוק. נכון, לבטל אחריות, אבל זה לאחר שמוצאים את השבב האיכותי ביותר. אין שום סיבה לא לעבוד על מערכת אייבי עם משחה מוחלפת תחת 4.7 גיגה-הרץ בשבב איכותי. אופטימאלי.

בעיה עם אנשים זה שהם עושים מאוד שטחי ופשוט תוך כדי התעלמות מתזמוני שעונים, תדרי מייצבי מתח וערכים אחרים שישבחו את היכולים ולאחר מכן מתלוננים שאין לאיפה להתקדם. תשקיעו, בשביל להגיע לאוברקלוק איכותי באמת צריכות להתבצע בחינות ונסיונות במשך כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לא לבחור במעבד אייבי לאוברקלוק. נכון, לבטל אחריות, אבל זה לאחר שמוצאים את השבב האיכותי ביותר. אין שום סיבה לא לעבוד על מערכת אייבי עם משחה מוחלפת תחת 4.7 גיגה-הרץ בשבב איכותי. אופטימאלי.

בעיה עם אנשים זה שהם עושים מאוד שטחי ופשוט תוך כדי התעלמות מתזמוני שעונים, תדרי מייצבי מתח וערכים אחרים שישבחו את היכולים ולאחר מכן מתלוננים שאין לאיפה להתקדם. תשקיעו, בשביל להגיע לאוברקלוק איכותי באמת צריכות להתבצע בחינות ונסיונות במשך כמה ימים.

תוכל לעשות מדריך בנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה 2600K שלא עשה 5.0G אצלי ורובם יותר.ועברתי מעל 40 כאלה.אפילו ה-2500K ששרפת לפני כמה חודשים עשה אצל ברק 5.4G וגם אצלי לא פחות במתח דיי נמוך...

נו באמת

תראה לי 2600K שעושה 5GHZ יציב (כלומר 12 שעות פריים) במתח <1.4V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשאל שוב שאלה וקצת אחרת..

במידה והמעבד שלי מגיע רק ל4.6 יציב, על איזה מהלוחות הייתם הולכים, GD65 של MSI או ה-Z77X של GB, אני על מתח של 1.35.

פשוט קיבלתי פה תשובה מצח שקצת בילבלה אותי:

http://hwzone.co.il/community/threads/527931-OC-ל-3570K-על-Z77X-של-גיגבייט-אשמח-לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעבור 1.275 - אתה שוחק אותו

בכל מקרה עדיף לך לעבוד עם offset אז הZ77X הוא הכי עדיף

הא ??? מאיפה המידע הזה ???? עשית איזשהו סקר סטטיסטי גדול על מאות לאורך זמן והם הספיקו להשרף על המתח הזה תוך שנה גג אני מבין (המעבד רק הושק Q2 2012) ??

ובנוסף, עידן, פרוש מהג'יגהבייט. בשביל להשתמש בOFFSET אתה צריך לשים מתח "NORMAL" ואז יהיה רשום לך בצד נגיד 1.1V , ואז אתה תעשה OFFSET +0.1 למשל אם אתה רוצה 1.2V , ואז שתעשה ריסט אתה תקלוט שכתוב שם כבר משהו אחר ושהמעבד שלך יהיה על 1.4 וולט או יותר ... דפוק לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...