מעוניין בחוות דעת על מפרט גיימינג שבניתי עד 10000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בחוות דעת על מפרט גיימינג שבניתי עד 10000 ש"ח

~Patriot~

Recommended Posts

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל הכרטיס מסך הזה בחנות אחרת ?

אין את זה ב- TMS נכון ?

והאם אפשר לקנות את זה מחנות אחרת ולהביא ל- TMS שירכיבו ? או שהם לא עושים דברים כאלה ?

אחרת אין לי ברירה ולבחור כרטיס מסך אחר כי אני בעצמי לא יודע להתקין כרטיס מסך חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יותר טוב..

לפי TMS המארז בא עם 2 מאווררים , לא נראה לך כדאי להוסיף עוד אחד ?

http://www.tms.co.il/product/12006

אבל הכרטיס מסך הזה בחנות אחרת ?

אין את זה ב- TMS נכון ?

והאם אפשר לקנות את זה מחנות אחרת ולהביא ל- TMS שירכיבו ? או שהם לא עושים דברים כאלה ?

אחרת אין לי ברירה ולבחור כרטיס מסך אחר כי אני בעצמי לא יודע להתקין כרטיס מסך חח.

אני לא מאמין שתיהיה להם בעיה להרכיב לך אותו , הם חבר'ה נורא נחמדים ומתחשבים , צור איתם קשר .

הבעיה היחידה היא שתצטרך להזמין מ-2 חנויות , קצת טרטור אבל שווה חסכון של 300 ש"ח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרכיב לבד זה לא אופציה , אני לא איש חומרה ואני מעדיף שלא להתעסק בחומרה במיוחד לא במחשב חדש חח

הרי בשביל זה אני משלם כסף לא ? :)

לגבי 2 מאווררים במארז , שמעתי שמועה שה - 2x 120 ב- R4 יחסית חלש בשביל מפרט חזק ,

אין לי מושג כמה זה אמין וכמה זה משמעותי אבל שמעתי שאם לוקחים את ה- R4 כדאי להחליף את המאווררים ל- 2x 140

ואור , אני לא חושב שנכנס מאוורר שלישי במארז של ה- R4 , יש מקום ל- 2 בלבד.

לגבי החנות של TMS , אין אפשרות ליצור איתם קשר ולהזמין את זה פשוט ? אולי לשלם 50 שקל אקסטרה בשביל ההזמנה ,

אבל לפחות אני לא יטרטר מחנות לחנות בשביל זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה קונה מחנות שילוש (ומעלה), זה נחשב מחשב חדש ולא אמורים לקחת תוספת על הרכבת חלקים אחרים.

באייבורי לא לקחו תוספת על פירוק של חלקים ממחשב ישן והרכבתם בחדש אז אני מניח שבTMS גם לא יקחו.

לעומת זאת, לא ברור איך זה ישפיע על האחריות אם פתאום אחד יאשים את השני ואתה תעבור טרטור בין 2 גורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מחבב את כרטיס המסך עם הפאנטום. ל-WF3 יש נטייה לעקם את הכרטיס באופן מפחיד.

דיברתי עם TMS, יש אפשרות לבקש חלון בבאנדל של R4, בתוספת ההפרש בין המארזים (80 ש"ח) ככה שאם זה ממש חשוב לך - לך על זה. לי יש R4 עם חלון ואני ממש אוהב :)

מאוורר שלישי ל-R4 - חובה. שניים מקדימה ואחד מאחור זה אופטימלי. קח את ה-140 של פרקטל, שזה גם מה שמגיע עם המארז. אבל אין להם מלאי שלו, כי הזמנתי שלושה והגיע רק אחד O_o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ואף מומלץ להוציא את חמש מגירות הכוננים העליונות - נותן זרימת אוויר חופשית לכרטיס המסך, וגם ככה לא צריך יותר משלושה כוננים קשיחים (פלוס שני מאחור) במחשב ממוצע.

אם אפשר, להוסיף עוד מאוורר למטה יהיה אפילו יותר אופטימלי, אבל זה בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה קונה מחנות שילוש (ומעלה), זה נחשב מחשב חדש ולא אמורים לקחת תוספת על הרכבת חלקים אחרים.

באייבורי לא לקחו תוספת על פירוק של חלקים ממחשב ישן והרכבתם בחדש אז אני מניח שבTMS גם לא יקחו.

לעומת זאת, לא ברור איך זה ישפיע על האחריות אם פתאום אחד יאשים את השני ואתה תעבור טרטור בין 2 גורמים.

אז אני פשוט אקח את ה- 4 GB מ TMS וזהו

Gigabyte GTX770 4GB OC Retail

ymac , בלבלת אותי לגמריי עם כל העסק של המאווררים.

ה- R4 מגיע עם 2 מאווררים נכון ? 2x 120 פשוטים ?

אז מה לעשות בעיקרון להזמין עוד מאוורר למארז ?

Fractal Design 140MM זה ?

והם כבר ירכיבו את זה בצורה שאני ייקבל תוצאה מקסימלית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-R4 מגיע עם שני מאווררי 140:

אחד מקדימה

אחד מאחור.

אני ממליץ להוסיף עוד 140 מקדימה ולהוציא את מגירות הכוננים הקשיחים העליונות (5 מתוך 8) כדי לאפשר זרימת אוויר טובה יותר.

אם אתה רוצה תמונה - בשמחה.

TMS מרכיבים מעולה, הטכנאי שמרכיב אמור להבין את זה לבד. כדי להיות בטוח תרשום בהערות של ההזמנה איפה למקם את המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...