מערך כרטיסים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערך כרטיסים

rroonnii

Recommended Posts

עכשיו שהושק ה760GTX .. חשבתי ללכת על שניים כאלה (להמתין כמובן למחיר שווה יותר) .

כל ההתלבטות ..באה מהלוח אם ומארז (מפרט בצד,טוב אציג

Gigabyte GA-Z68MA-D2H-B3

Lancool Midi Tower -K62B Black )

... שכן החריצים די קרובים , ואין לי מאוורר בדלת המארז (אין בכוונתי לעשות מודינג). לכן חושש מחום שיקבל הכרטיס בחריץ הראשון.

עוד דבר, ללכת על כרטיס בעל קסטוק/מפוח או מתקדם יותר?. מניסיוני ..כרטיס מפוח לבדו מגיע בקלות ל80 מעלות במשחקים. ובעל מתקדם ל 60/65 . כך שאם יהיו צמודים... יגיעו לחום רב יותר אך אולי לא מעל ל85 מעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אני לא באמת 100 אחוז החלטי עם המערך שכזה.

עם מה לא יסתדר ? בBF4 למשל.

אם אלך על מערך.. אקנה GTX760 רק במחיר של 1250 שח ומטה .. אין לי בעיה לחכות 4 חודשים לרכישה שכזאת.

לא שלמתי הרבה עלה 7970 .. היה לי לפני כן 660TI המעבר בינו ל7970 עמד על תוספת של 200 שח . אפילו על ה660TI לא הוספתי הרבה לעומת הקודם 570GTX.

100שח :) .

אין בעיה למכור את ה7970 ב1250 שח .. ולקנות במקומו 760 + הוספה 1250 שח לעוד אחד. התוצאה? הרצה הרבה יותר חזקה ולטווח ארוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך הייתי נשאר עם ה - HD7970... (שעדיף במעט על GTX 760 בודד גם ככה)

ומערך כרטיסים זה מוגזם למדי בכל מקרה ל - 1920X1200 לדעתי, ולאור השמועות האחרונות תהיה עדיפות לכרטיסי ב - BF4 (שלא יהיה כבד בטירוף להערכתי, ממש לא יותר מ - Crysis 3)

נ.ב:

שדרגת GTX 570 ל - 660TI ? מי ירגיש בהבדל ביניהם בכלל...

נראה לי שאתה יותר נהנה מהחלפת חומרה ופחות מתחשב בתמורה האמיתית שלה להרצת משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לAMD לא נראה לי, אפילו שיש להם חסות למשחק..תמיד הכרטיסים של נוודיה מביאים תוצאות גבוהות יותר.

הובא ביצועים מהאלפא...,נכון שזה לא משחק המלא וחוסר דריברים אך כבר שם נוודיה שולטת.

כמו שאמרתי ..בין 570 ל660TI הוספתי רק 100 שח. בטח שהרגשתי הבדל.. גם עשיתי OC די טוב עליו. וברור שלא חכם יהיה לקנות במחיר שמוצג בחנויות לעומת 570 ..

המנוע בדרך כלל יותר טוב משל Crysis 3 ..אך מי יודע עד כמה יפציצו בגרפיקה. תראה איך נראת סביבת היער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את ה"שולטת" שאתה מדבר עליו.

נוידיה יצאו עם סדרה חדשה, עדיין לא,

בגלל זה הצמרת מלאה בירוק ולא באדום.

בכל מקרה, למה לא להוסיף 7970 נוסף?

תראה אם הדרייברים המיוחל אכן יתקן את הבעיות שיש לAMD,

ואם כן תוכל להוסיף אחד כזה בזול (המחיר יורד בינתיים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את ה670 לעומת ה7970.. אפילו ה660TI די קרוב אליו. כמובן שברוב המשחקים 7970 שולט.

להוסיף עוד 7970? מי יודע מה עם הדרייברים של . למה לקחת סיכון. גם למשך זמן.

אני יכול למכור את 7970 באותו מחיר שקניתי. כך לא הפסדתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך שיחקתי עם ה7970 .. רק GRID2 וBF3 . בכללי הוא מספק....

בBF3 שיא הגדרות וAA4 .. לרוב נראה לי 75FPS אך יש מצבים מתחת לFPS60 ... וזה עוד BF3 .

אני יכול להשאר עם הכרטיס אך אני יודע שאתפשר בBF4 ... תחילה לשחק בלי שום AA .. ולהוריד בטח כמה הגדרות כמו צלליות וכאלה... ועדיין לקוות שלא תהיה ירידה יותר מידי מ60FPS .

לא איכפת לי לחכות. אבל תמיד יש בעיות לAMD עם הדרייברים. מי נותן ערובה שאחרי תקופה .. זה לא יקרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה סתם יותר מדי מגזים.

תחכה לדרייבר, תחכה למשחק, תחכה לבנצ'מרקים של הכרטיס במשחק.

מקסימום יעברו כמה חודשים והכרטיס שלך ירד בערך בכמה מאות שקלים,

אבל מנגד גם המחיר של הכרטיסים האחרים ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על הכיוון שלך. למרות שכרטיסים חדשים עדיין ירדו פחות . פשוט אמרתי אמכור עכשיו את ה7970 .. כדי שלא תהיה ירידה רבה מאוד..... ובנתיים יהיה עם איזה 570 של גיסי. אחר תקופה אראה היכן עומד ה760.. ואפילו על קנייה קבוצתית מדברים כאן.

אני מוכן להתערב איתך.. שה7970 בכלל לא ישרוד עם AA במשחק. ואפילו בלי.

באופן אישי אין לי בעיה לשחק על שיא הגדרות וללא AA .. אך שוב .. לא ניתן לדעת איך הכרטיס יתמודד.. ולחכות .. מביא ירידה במחיר ל7970 ...

רבונו של עולם .כולה 1250 שח הוספה לכרטיס שני. זה כמעט מה שמרוויח יומי (לא נטו).

אז בואו תנסו להשיב להודעה הראשונה שלי. אפליו אם לבסוף לא ילך על זה. אני רוצה לפחות לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך שיחקתי עם ה7970 .. רק GRID2 וBF3 . בכללי הוא מספק....

בBF3 שיא הגדרות וAA4 .. לרוב נראה לי 75FPS אך יש מצבים מתחת לFPS60 ... וזה עוד BF3 .

אני יכול להשאר עם הכרטיס אך אני יודע שאתפשר בBF4 ... תחילה לשחק בלי שום AA .. ולהוריד בטח כמה הגדרות כמו צלליות וכאלה... ועדיין לקוות שלא תהיה ירידה יותר מידי מ60FPS .

אין לך אישית שום יכולת להבדיל בין 30 ל- 60 FPS במבחן עיוור.

המדד הנכון ביותר הוא האם המינימום FPS לא יורד מ- 30. זה מה שחשוב על מנת להבטיח חלקות אנימציה תמידית,

כאשר Vsync עובד ואתה על 30 רציף.

לא איכפת לי לחכות. אבל תמיד יש בעיות לAMD עם הדרייברים. מי נותן ערובה שאחרי תקופה .. זה לא יקרוס.

מה יקרוס, מי יקרוס ?!?! :smiley7:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vsync עובד.. אז המשחק רץ על 60 .

מורגשת בהחלט כל ירידה מתחת ל60FPS ...רק שמעל לא מורגש.

אגב במולטי רצוי לא לרדת מ60FPS .. כל ירידה .. מורידה מיכולתך כשחקן.שאל שחקנים אם אני לא מספיק :) .

בסינגל אפשר לשרוד עם 35 40 FPS . וגם זה תלוי במשחק עצמו..כיוון שכאלה שמרגישים יותר כבדים אפילו על אותו FPS ... שחק שעה בכאלה משחקים (מלבד השחמט ) וכך תצא:rolleye0018: .

אני די " אוכל " אותה עם לוח האם הזה, לא רק שהחריצים קרובים ,הסלוט השני.... ברגע שאחבר אליו כרטיס.. הוא יחסום את חיבוריי הSATA.

(בכל אופן אעשה בדיקה עומד מעט.. על ידי חיבור כרטיס לסלוט השני)

עריכה: זה אכן חוסם את כל החיבורים הכחולים (SATA 2 ) ,שם מתחברים דיסק -קשיח וDVD אך מלבד זאת ,אפשרי לחבר ללבנים..(SATA3 ) .. להבנתי אין בעיה לחברם לSATA3 ..שכן יש תאימות לאחורה וקדימה.

לוח האם

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3855#ov

אני לא יכול לתת אימון על הדרייברים של .

אפשר גם להביא שני 680GTX מיד שנייה מאשר שני 760 .אגב ,אין שום בעיות ..אם הכרטיסים הם מאותה הליבה אך לא זהים בחברות.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התחממות הכרטיס העליון, זה תלוי הרבה בקירור של הכרטיס התחתון..

לדוגמא קח את , הקירור dualx וגם ה vapor x בנוי כך שהרבה מאוד מהחום הנפלט עולה(בעצם נדחף הגוף קירור) ישירות למעלה וכך הכרטיס העליון סופג ושואב את רובו..

וברגע שאני שם חוצץ/משטח על הכרטיס התחתון זה מוריד כ5 מעלות מהכרטיס העליון במקרה כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...