מערך כרטיסים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערך כרטיסים

rroonnii

Recommended Posts

אגב במולטי רצוי לא לרדת מ60FPS .. כל ירידה .. מורידה מיכולתך כשחקן.שאל שחקנים אם אני לא מספיק :) .

.

שטויות! אני הייתי משחק במולטי של bf3 על FPS שנע בין 34-60 בגלל צוואר בקבוק עם המעבד והמשפט שאמרת סתם הסגיר אותך מבחינה שסתם בא לך לשדרג את הכרטיס,ותאמין לי גם עם שלושים FPS וגם עם שישים יכולותיך ישארו אותו דבר, מה שחשוב באמת לשחקן במולטי בעדיפות ראשונה זה הפינג מול השרת ולאגים למיניהם כל עוד הFPS שלך מעל 30 לא תרגיש בהבדל במשחקיות,חבל סתם לשדרג את 7970 שהוא כרטיס מצוין! חכה עוד קצת אני יודע שהבנצ'מארקים הראשונים לBF4 קצת מלחיצים אבל אל תשכח שזה אלפא והכל יסתדר בסופו של דבר,EA לא רוצה שרק שחקנים שקנו כרטיס מסך חדש יוכלו לשחק האינטרס הכלכלי שלה ימנע ממנה לעשות זאת....=]
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דאבל שטויות. אני מודע לכך.. שישנם שחקנים (בכל משחק) הסוברים שעל 30FPS ..המשחק מרגיש להם חלק.

אך אין להם מושג מה זה באמת חלק.פשוט הם המסתפקים ב30FPS וזה בסדר מבחינתם.

פינג גבוה נותן לך לאגים והרגשת כבדות במשחק.. אותו דבר 30 FPS נותן כבדות במשחק.

כנס למשחק BF3 תוריד את כל הגדרות הגרפיקה .. ותווכח שיותר כיף וזורם לשחקן על 60FPS .אפילו יש שחקנים שעושים זאת מראש.. גם שיש ברשותם מחשב חזק .

אני לא סתם מנסה לשדרג.דווקא מרבה לגנות חבר'ה שרוכשים מערכות לא מוצדקות בכלל ... למשל

http://hwzone.co.il/community/threads/527289-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%9B%D7%99-%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%AA-%D7%9B%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%AA

אני יכול בכיף לרכוש מחשב כמו שלו. זה לא יזיז לי. אך אני בוחר ללכת יותר חכם.. מסתם מחשב שיותר מידי מפלצתי שמימלא יתפשר עימו עוד 3 שנים בהגדרות.

לכן מבחינתי. הוספת הכסף ..הנה קטנה לרמת הביצועים שאקבל למשך זמן .

ונקודה חשובה: אני לא סגור על זה ב100 אחוזים.. שארכוש מערך כרטיסים. לכן נפתח דיון.

אני מודע לכך שהביצועים נעשו על אלפא וחוסר דרייברים. אך מניסיון ..7970 ו680 ... יהיו על הגבול עם פשרות כמו AA וכמה הגדרות מטה בשביל 60 FPS .

לגבי התחממות הכרטיס העליון, זה תלוי הרבה בקירור של הכרטיס התחתון..

לדוגמא קח את , הקירור dualx וגם ה vapor x בנוי כך שהרבה מאוד מהחום הנפלט עולה(בעצם נדחף הגוף קירור) ישירות למעלה וכך הכרטיס העליון סופג ושואב את רובו..

וברגע שאני שם חוצץ/משטח על הכרטיס התחתון זה מוריד כ5 מעלות מהכרטיס העליון במקרה כזה..

הכרטיסים שלך די צמודים אחד לשני?

לכמה מעלות מגיע הכרטיס הראשון?

הקירור סטוק מוציא את החום מחוץ למארז,הבעיה שאפילו בחיבור כרטיס בודד..מגיע ל80 מעלות במשחקים.אז לא רוצה לחשוב לכמה זה יגיע ...שניים כאלה צמודים.

אולי יהיה נכון לקחת אחד כזה לתחתון ולעליון אחד עם מתקדם?

איזה משטח אתה שם בניהם ואיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה7970 דיי צמודים בגלל הקירור המאסיבי שלהם, זה לא רלוונטי כמה מעלות זה מציג לי, כי אני משתמש בהם לכרייה והמתחים נמוכים.

הקופסאות הישנות והדקות של דיסקים מתאימות בול

cd_slim_case_black_ecoline_1_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכניס את זה בין הכרטיסים ,זה נצמד היטב...כיוון שזה בדיוק ברוחב של הריווח בניהם.

לכרטיס העליון אין במצב הזה שום טיפת מרווח לאוויר אך בכל זאת.. זה מוריד 5 מעלות.

סיכום: עדיף מחנק מאשר לקיחת אוויר חם מהכרטיס השני.

................

הייתי מעוניין לראות עוד דעות בעלי ניסיון לגבי השאלות שהצגתי.

כי המטרה משחקים.

כרטיסי נוודיה .אפשר להרכיב שניים בעלי אותה אך חברות שונות?

וכן האם מומלץ ללכת על כרטיס תחתון בקירור סטוק (מוציא חום מהמארז) וכרטיס עליון בעל מתקדם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בשביל מה אתה צריך להחליף את הכרטיס של HD7970 עם 3GB זיכרון לא לאחד לשניים GTX760 שיש להם רק 2GB

לפי מה שרשום באתר ובאתרים אחרים רוב המשחקים החדשים זה גבולי 2GB במיוחד ברשת במולטי שיש הרבה שחקנים

והרבה אקשן פיצוצים או מפות כבדות לא ממליץ כי שתי כרטיסים ביחד לא ייתן לך 4GB ביחד אלה רק 2GB לכרטיס וזה גבולי היום

לפי דעתי עדיף לחקות לכרטיסים GTX עם 4GB זיכרון במחרים נורמליים ועדיף אחד שהיה עדיף משני GTX עם 2GB זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמעכשיו לעוד שנתיים הבאות ..לא תהיה כל כך בעיה עם 2 ג'יגה זיכרונות .

במולטי אשחק רק BF4 . לא יצא לי לשחק שום משחק מולטי בשנתיים הקרובות.כי במולטי משחק רק באטלפילד. וכעבור שנתיים שוב אשדרג (מרבית המחשב) .

אין לי בעיה לחכות לירידת מחירים ..אך בעלי זכרונות שמעל 2 ג'יגה מחירם יקר מאוד . ובמערך כרטיסים אני מתכוון לרכוש רק נוודיה.

לפי דעתי עדיף לחקות לכרטיסים GTX עם 4GB במחרים נורמליים ועדיף אחד שהיה עדיף משני GTX עם 2GB זיכרון

אתה יודע מתי זה יקרה?.. עוד שנתיים. שימצא כרטיס כזה ... שחזק יותר ,השווה גם שידרוג על פני שני 760 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה קונה כבר עוד כרטיס שהוא מוגבל היום ל2GBזיכרון וזה לא מומלץ סתם בזבוז עדיף כבר לקחת את הכסף ולקנות כרטיס אחד חזק עם 4GBזיכרון

וכך אתה לא תהיה מוגבל ב3 שנים הבאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה.

שאין שום כרטיס בודד ששווה את הכסף ביחס לביצועים על פני 7970.

3 שנים? זה כבר מצחיק. ניקח את ה770 בעל 4 ... בכמה חזק מ7970? במעט. הכרטיס הזה לא יוכל להריץ משחקים באופן גבוה.. בעוד שנה וחצי. כי מלבד הזכרונות שלא יגבילו אותו הוא כלעצמו לא חזק מספיק.

מצד שני. אם אפשרי (אין בעיות ) לחבר שני כרטיסים בעלי חברות שונות ..אז מצידי גם לרכוש שני 680GTX . עוד כמה חודשים בטח ימצא אחד ב1000 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשווי גם אתה מגיעה למסקנה הנכונה שהיום לא שווה להחליף את הכרטיס של בכרטיס אחר שיש לו רק 2GB זיכרון ועם מחלפים אז עדיף אחד עם 4GB זיכרון

ולפי דעתי הכי משתלם היום זה עם כבר שני כרטיסים של HD7970 אין מערך אחר שיותר מומלץ במיוחד שכבר היום

יש שפור במערך של שני כרטיסים ועוד לא יצא הדרייבר הרשמי של אז יש לעוד מה לחקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ב4 יהיה צורך ביותר . השאלה עד כמה. כי כמו שציינתי .. אין לי שום משחק מולטי שאשחק בו בשנתיים הקרובות

בוודאי שהייתי הולך על עוד 7970 כי הוא כבר בעל 3 גיגה . מה יעזור לי הדרייבר הזה?

מדוע כולם מדברים עליו? אנשים משחקים בBF3 כבר עוד מעט שנתיים.. והוא עושה להם בעיות.

מה לגבי המשך עדכוני דרייבר.? מי נותן ערובה שלא יהיו בעיות איתם. זה לא כמו נוודיה שהרבה יותר טובים בדרייברים ובמערך כרטיסים.

חבל חבל שאין לנוודיה כרטיסים כמו 680 בעלי יותר .שניתן לרכוש במחיר טוב ביד שנייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...