מערך כרטיסים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערך כרטיסים

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדרייברים של נוודיה לא יותר טובים זה סתם הכול בראש שלך תחפש בפרום כמה אנשים עם מסכים כחולים בגלל הדרייבר שלהם

וגם הבדיקה של המשחק זה רק בגרסה חצי אפויה ולא בגרסה הרשמית שעוד לא יצא אז זה לא אומר כלום

וגם ידועה שכרטיסים של נוודיה זוללים יותר זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה גם בכמה חודשים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עכשיו ברשותכם שאלות שלא קיבלתי מענה. שדי חשובות במידה ואלך בסוף על מערך כרטיסים.

1.במידה ואלך על מערך כרטיסי מסך. הסלוטים בלוח האם אצלי די קרובים,..כך שהשאלה עם כרטיס בעל קירור מתקדם אפילו שלושה מאווררים לא יתחמם יותר מידי? (מעל 85 מעלות)

2. האם ניתן (אין בעיות) לחבר שני כרטיסים בעלי אותה ליבה (שני 7970) אך שונים בחברות. השאלה מתייחסת גם לנוודיה ואולי המצב אצלם שונה.

3. קשור לסעיף 2. במידה ואפשרי . האם כדאי ללכת על כרטיס בסלוט הראשון בקירור מתקדם ובסלוט השני בקירור סקוט/ מופח ..המוציא את החום מחוץ למארז.. וכך זה טוב לכרטיס העליון.

מארז והלוח האם

Gigabyte GA-Z68MA-D2H-B3 for 1155

....

Lancool Midi Tower -K62B Black Window

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נק אני מקווה שלא התכוונת ברצינות למה שרשמת בקשר לזה שהוא לא ירגיש הבדל בעין בין 30-60fps.. ואם אני אומר לך שמתחת ל-50 fps המשחק לא שחיק בשבילי ואני מזהה ישר גם בלי לבדור עם תוכנות כגון fraps.

אתה יודע מזה לשחק על 30fps? המשחק פשוט לא זז..איטי להחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי עדיף עם כבר שני כרטיסים עדיף שהיו זהים ועדיף של הכי משתלם היום למרות שאני לא חסיד של שני כרטיסים

זה סתם מיותר עדיף לחסוך ולקנות אחד יותר חדש כאשר יוצא באמת כרטיס חדש עם DX חדש יותר והרבה יותר חזק ולא סתם שהחברות משנות רק את השם של הכרטיס או ניתנים לו שנויי מזערי בבצועים אבל המחיר יקר ולא משתלם ועד שהמחיר שלו היה סביר כבר יצא דור חדש של כרטיסים ואז הוא היה פחות משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשדרג לכרטיס אחד , לא משתלם, כיוון שרמת הביצועים המתקבלת לא כזאת גבוהה על פני 7970. אז רק בעוד שני דורות ככה,יהיה שווה לשדרג לאחד.

למערך כרטיסים אתה גם לא ממליץ. לא מובן ,למה?

יהיה קשה למצוא כרטיס זהה לשלי ביד 2 ועוד במחיר הוגן. לכן עד כמה בעיות יש (אם בכלל) ..בחברות לא זהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי עדיף להישאר עם כרטיס אחד של ורק שיצא הדרייבר החדש עם משתלם תוסיף עוד אחד

למרות שאני לא ממליץ להחליף לנוודיה אחד או שניים לא משתלם בעניי ורשמתי למה

עדיף לחקות עוד קצת ולהיות יותר חכם מאשר לצאת מופסד גם שלא יודעים מה היה עם הדרייבר

וגם בגלל הבעיה של הזיכרון בכרטיסים של נוודיה

וגם לא משנה עם יש לך כרטיס אחד או שניים המסך מחשב מוגבל ל 60FPS

כך שליותר אין צורך זה לא ישפר את מה שהמסך לא מסוגל לתת

זה רק ישפר את הריצה של המשחק לא של המסך רק עם יש לך מסך 120HZ אמתי או יותר

זה היה מוצדק כי היה שפור גם במסך עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי העין שלך על אנושית אחי.....אני משחק משחקי מולטיפלייר עוד מימי CS1.4 איפשהו בשנת 2003-2004תחשוב כמה מחשבים עברתי, שיחקתי פעם עם 60FPS קבוע ושיחקתי במשחק אחר עם פחות מזה בהרבה והרמה שלי בכל משחק ומשחק הייתה קבועה ,ושוב כל עוד המשחק לא יורד מתחת ל 30 fps ואין נפילות, המשחק בטח ובטח ששחיק ,אז אם אתה רוצה לתרץ את הרמה שלך בזה שאין לך 60 FPS קבוע (כי לכולם בעולם יש 60 FPS נעול פרוק ונצור) תבורך! אני אומר לך ותקנה שלישיית כרטיסים ותקרע את העולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...