קניתי מיטה ברשת "מגה סלייפ", קבלתי בפועל מיטה אחרת, ורוצים עוד כ700 שקל תוספת למיטה - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מיטה ברשת "מגה סלייפ", קבלתי בפועל מיטה אחרת, ורוצים עוד כ700 שקל תוספת למיטה

Alexkmr

Recommended Posts

בלי קשר למיטה.

ממתי עושים רהיטים לא מעץ?

הרי היום עושים את כל הרהיטים מסנדביץ או סיבית\MDF, פעם היו עושים מעץ.

מה השתנה מפעם לעכשיו שעושים כאלה חרא רהיטים?

בררתי עם נגר כמה יעלה לי ארון קטן שידה, ושולחן מחשב מעץ סנדביץ הוא רצה בין 8-13 אלף שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל מיקרים כאלה אני אף פעם לא אוהב לשלם סכומי כסף גדולים בתשלום אחד, אלא אם כן התשלום מועבר בפייפל.

תמיד טוב לחלק ל-2 תשלומים רק בשביל שתוכלו לבטל את התשלום השני במידה ומשהו כזה קורה. ככה תמיד אפשר לדפוק את החנות בחזרה :)

אגב, אני כבר צופה תגובות בסגנון של "אז החנות תתבע אותך כי אתה חייב לה כסף", אז זהו, שלא. אם החנות או מי שבא כוחה עשו לכם עוול, הם לא ימהרו ללכת למשפט. יאיימו בתביעה, כן, אבל בפועל זה עדיין לא קרה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב רהיטים באופן כללי, אם אתה רוצה ריהוט איכותי בזול (יחסית) ויש לך ידיים טובות וזמן פנוי, תבנה לבד. עץ אורן חתוך לפי מידה לא עולה כ"כ הרבה בנגריות, וניתן לצביעה בהרבה גוונים שונים. לי יש מיטה למשל צבועה בגוון כהה (ונגה) של טמבור וזה נראה כמו עץ טבעי לחלוטין, למרות שמדובר בנסיון הראשון שלי בצביעת עץ. הברזלים למיניהם גם לא ממש יקרים, ולרוב ניתנים לצביעה בקלות בריסוס אם אתה לא אוהב את הצבע המקורי.

כמובן שייצור רהיטים עצמאי דורש תכנון מסויים, גם מבחינת חוזק ואסטטיקה (החלק האחרון הוא פחות מטריוויאלי - למשל, לדאוג שבמוצר המוגמר לא יראו מבחוץ ראשי ברגים) וגם מבחינת נוחות הרכבה (וגם פירוק לצרכי הובלה במקרה הצורך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ..

מצאתי את המקום הזה, הם אמרו לי שמספיק לבוא עם שרטוט בסיסי, והם יתקנו אותו.

הבנתי מהם שהם מכינים את המוצר להרכבה עצמית בבית.

אני אמצא זמן השבוע ואסע לשם...

אגב, פלטות עץ אורן מתחיל מ18ממ שזה יוצא שהוא יתפוס הרבה מאד שטח במידה ואני יעשה ממנו שידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...