קניתי מיטה ברשת "מגה סלייפ", קבלתי בפועל מיטה אחרת, ורוצים עוד כ700 שקל תוספת למיטה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מיטה ברשת "מגה סלייפ", קבלתי בפועל מיטה אחרת, ורוצים עוד כ700 שקל תוספת למיטה

Alexkmr

Recommended Posts

מי שזוכר זוכר אבל קניתי לפני 6 חודשים מיטת ספר בחנות די ארקה והיא לא הגיע, אחרי כחודשים ביטלתי את העסקה...(על פי תנאי החוזה) חפשתי וחיפשתי מיטת ספר נוחה במקום אחר ומצאתי בחנות בשם "מגה סלייפ" בראשון לציון MEGA-SLEEP... הזמנתי הגיע בזמן. עכשיו המיטה היא מיטת ספר...לא ברור לי אבל הבסיס שלה כבד מאד, הרבה יותר מהמיטה ספר הישנה שלי, ולדעתי הרבה יותר מאשר בחנות. המזרון לא בידיוק תואם את המזרון שהיה בחנות(ויסקו) למרות שהיא דיי נוחה, הלילה ניראה עד כמה נוח אם בכלל... אבל בד הכיסוי התפור למיטה. יוצאים קיפולי עודף באמצע כאשר המיטה נמצאת במצב ספר, בצורה קצת חריגה. מצד אחד זה הגיוני שיהיו שאריות, אבל בחנות לא היה בכלל שאריות כאלה גדולות או שבכלל לא היו אז מה עושים?:kopfpatsch: לא מבין מה הבעיה לייצר את מה שמבקשים...אז שיבקשו עוד כמה שקלים סעמקק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש מעצבן שצריך להתעסק עם זה במקום לישון בנוח...

ו המזרון מרגיש לי יותר ויותר לא ויסקו אלה ספוג כחול פשוט

מחר חברה שלי תיגש לחנות אני מקווה שהשירות לקוחות שלהם שווה משהו

* שילמתי באשראי אתמול, יש אפשרות לעקב את העברת הכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות הראשונה הייתה במרכז לריהוט ברשלצ

המקום הנוכחי היה באזור המרכז לריהוט שם החברה מגה סליפ.

המקום ניראה על פניו ממש טוב..,השירות, מבחר וכו

היום דיברתי עם המוכר ומחר צריכים לבוא לבדוק אותה... הם טוענים שאין מצב שהמפעל שם מזרון אחר, ושדבר כזה בחיים לא קרה להם...

אני רק לא יודע איך אני אצתרך להתמודד עם הסיטואציה שכשהבודק יגיע ויגיד שהמזרון זה אותו אחד, שזה קשה ככה כי זה חדש או כל תרוץ אפשרי אחר... אשמח לטיפ

כשאני אהיה בבית אני אצלם את הפגם השני, שזה עודפי בד כשהמיטה מקופלת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...