קניתי מיטה ברשת "מגה סלייפ", קבלתי בפועל מיטה אחרת, ורוצים עוד כ700 שקל תוספת למיטה - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מיטה ברשת "מגה סלייפ", קבלתי בפועל מיטה אחרת, ורוצים עוד כ700 שקל תוספת למיטה

Alexkmr

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה, הכי פשוט לבוא ולומר לך תעמוד על שלך ואל תוסיף שקל, בטח שלא על הובלה לתיקון טעות שהם עשו.

אבל, אני באופן אישי הייתי משלם כמו ילד טוב מהסיבה שאין לי סבלנות וסף העצבים מאוד נמוך, כל העניין היה תופס לי את המחשבות ומבזבז לי אנרגיות לחינם. אז 250 שקלים שווים לי את השקט הנפשי והעיקר לסיים את הסיפור! אבל זה כבר אישי, וזכותך לעמוד על שלך אם תרצה ללכת עם זה עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת תלוי בו אך השאלה היא האם שווה לוותר רק בגלל בירוקרטיה. הרי זה מה שחנויות עושות בד"כ - מנסות להתיש אותך. הוא כבר עבר טרטור ושווה להילחם עוד קצת, לא בשביל 200 שקל אלא בשביל העיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברתי היום עם עורכת דין בעבודה שלי, שלחתי לה את כל החומר שיש ברשותי והיא תחזור עם תשובה בנוגע לקייס שיש לי נגד החנות.

אני לא רוצה להישמע בכיין או משהו, פשוט קשה לי נפשית כבר להתמודד עם החנות.

נהיה יותר חכמים אחרי שהיא תעבור על החומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום

התייעצתי עם העורכת דין, היא עברה על כל החומר ואמרה:

שאפשר לתבוע אבל ממש לא בטוח שאני אזכה כי אין כאן שום דבר שהוא בגדר חד משמעי.

אם אני יביא רפד עם חוות דעת מקצועית שבדוק את המיטה שלי ואת המיטה ההיא. -אז זאת תהיה הוכחה ואני אזכה בטוח.

גם כשהמוכר היה אצלי בבית, מה שהוא אמר לא מספיק כי זה לא היה חד משמעי.

במקרה שלי מי שידע לשכנע יותר טוב את השופט יזכה.

מעבר לזה,

סיכמנו על מיטה חדשה לגמרי ב250 שקל כולל הובלה.

^ שזה אגב לפי עורכת הדין כבר מקרה שהם מודים שהם לא בסדר. ואם הפעם המיטה תהיה פגומה אפשר לתבוע.

כי לא סתם ככה הם יעשו מיטה חדשה ב250 שקל.

המיטה החדשה תגיע עד 14 ימים, והנוכחית תשאר עד החדשה.

תודה לכולם על העזרה, ובעיקר התמיכה (:

:mad0233:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה

אמ...לפי השיחה שלי עם המנהל, זה לא יקרה.

הוא נחוש בדעתו, ועיניין ה250 שקל נשמע כמשהו עקרוני בעיניו.

גם ככה הכריות של החנויות האלה זה לא משהו (מניסיון)

אגב,

הריי היתי בחנות אתמול, אתם לא מבינים איזה הבדל זה בין 2 המיטות ה"מקורית" נוחה בטרוף :s0432:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלם את ה 250 ותסגור עניין. החיים לא מושלמים, אין מה לעשות. העיקר שתהיה מרוצה בסוף. אז לא תהיה הישראלי המצוי ו"תדפוק" את החנות בחזרה. לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלם את ה 250 ותסגור עניין. החיים לא מושלמים, אין מה לעשות. העיקר שתהיה מרוצה בסוף. אז לא תהיה הישראלי המצוי ו"תדפוק" את החנות בחזרה. לא נורא.

בגלל אנשים כמוך והגישה הזו, החנויות מרשות לעצמם לעשות ככה ללקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך והגישה הזו, החנויות מרשות לעצמם לעשות ככה ללקוחות.

אם הגישה הצרכנית של כלל האנשים היתה כגישה הצרכנית שלי, המצב היה טוב מאוד.

לא הכל שחור ולבן, יש מצבי קצה ולא צריך תמיד ללכת עם הראש בקיר. הוא נקלע למצב מסויים והוא צריך לצאת ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...