Lian LI PC-V354 PROJECT-FINAL - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lian LI PC-V354 PROJECT-FINAL

amadey

Recommended Posts

אם אתה צריך חוט, יש לבחור הזה שקנית ממנו את הרדיאטור. הוא קנה מלוטרו וכנראה לא ישתמש בזה... יש לו איזה 70 מ' אאל"ט (שחור וגם לבן).

אני לא זוכר אם זה המק"ט המדוייק באתר של ליאון אלקטרוניקה אני צריך לבדוק אצלי במועדפים. בכל אופן, גם עם המק"ט הנכון, הם מוכרים את החוטים האלה בסליל של 300 מ'. בזמנו התקשרתי ועברתי כמה נציגים עד שנפלתי על אחד שהיה ממש נחמד, אמר שיש גליל פתוח אז הלך חתך כמה שרציתי ועשה לי הזמנה. שניסינו פעם אחרונה להזמין משם הם אמרו שיש רק גליל ואין אופציה אחרת.

אם יש לך את הטלפון של הבחור מאז, תרים לו טלפון. יחסוך לך הרבה כאב ראש.

עריכה: זה נראה כמו המק"ט הנכון. צריך להיות גם בלבן. שמתי לב שגם שרשום שם שזה בא בגליל של 30 מ'. אולי מאז עדכנו ואפשר לרכוש בגליל קטן. אם כן, זה אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

כן.. כבר הערתי בעבר שאין טעם להתעסק עם החוטים המקורים. במיוחד מהסיבה שחלקם 18 גייג' וחלקם 16 ובדר"כ גם בצבעים שונים. מה גם שאי אפשר לשמור את הכבלים עבור ספק אחר אלא הם יצטרכו ללכת יחד עם הספק אם רוצים למכור למען שדרוג וכו'.

כמו שאפשר לראות, אפשר סוף סוף להזמין גליל של חוט 18 גייג' איכותי של אלפא וייר.. זה בדיוק החוט המומלץ גם לשרינק-לס וגם לשרינק. אני מציע לכל מי שמתכנן כזה פרויקט, להזמין שניים שלושה גלילים כאלה כדי להיות מכוסה. 2 בשחור ואחד בלבן (משמש רקע לצבעים בהירים כמו לבן, צהוב, כתום וכו').

הקונקטורים לא עולים הרבה אפשר להזמין הכל מלוטרו.. קרימפים אפשר לקנות ATX פה בארץ, יש אפילו את הקרימפים המוזהבים של מולקס שעולים קצת יותר.. למי שאוהב בלינג. כמובן מקורי והכל. את שאר סוגי הקרימפים אפשר להזמין מנילס או מלוטרו. שימו לב אגב שנילס מודע לתחרות העזה שנוצרה והוא חתך מחירים בצורה די רצינית. למשל הלוחץ שלו עולה עכשיו חצי ממה שעלה שאני קניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני רוצה להכין את הכבל של הלוח אם (24 פינים) ואיי צריך עזרה בחלק הקשה - תכנון של ההצלבות בין הכבלים.(לא ההלחמה , המיפוי).

רעיונות איך להקל על העבודה?

הספק ss x760

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://lh5.googleusercontent.com/-E7cVtpIuXzI/Tr2_Ku9VD_I/AAAAAAAAB9g/lVdfY-_vCPk/s800/Power%252520Connectors.jpg

שכחתי שיש כאלה.

גם המדבקות רעיון טוב.

עריכה:

המיפוי הוא עד פין מספר 18 (צד ימין)

צד שמאל עד 24..

איפה יש פיצול נוסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך פה אשכול עם סידור של החוטים בסדרת איקס: http://www.overclock.net/t/1190821/seasonic-p1000-x-850-24-pin-connector-pinouts/0_20

עכשיו דבר חשוב מאד שצריך לשים לב אליו וזה המספרים שנמצאים על הקונקטור פלסטיק. אתה צריך לקחת את הקונקטורים שלך ולשים אותם באותה אוריאנטציה כמו בתרשים ולראות שהמספרים שכתובים על הקונקטור נמצאים באותו מיקום כמו בתרשים. ממש 1:1. הסיבה לזה היא שיש קונקטורים מיצרנים שונים שמשתמשים בתבניות שונות לייצור הקונקטור ואז המספרים לא בסדר סטנדרטי וקבוע. כלומר, יכול להיות שהקונקטור שלך שתשים אותו עם הלשון כלפי מעלה, המספרים יופיעו בסדר הפוך ממה שרשום בתרשים. זה חשוב מאד לשים לב לזה כי במידה והמספרים לא תואמים, אתה עלול להכניס את כל החוטים למקומות הלא נכונים! זה כמעט קרה לי, אבל עליתי על הטעות יחסית בזמן. בקיצור, אתה צריך לראות שהמספרים באותו מיקום ולא להסתכל על התרשים לראות "אה 1 הולך ל 10" ואז ללכת לקונקטור שלך, לחפש 1 כי יכול להיות שהוא בכלל לא באותו מיקום כמו בתרשים.

הבנת? אם לא, תגיד ואנסה להסביר יותר טוב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

לא יצא לי להתעסק עם הבנייה המון זמן וכדי להעביר את הדיון ל 2014 -עדכון קטן.

SAMSUNG 840 PRO

hm5j6tY.jpg

Lo2mQZQ.jpg

uT1ZyjR.jpg

Bracket צבועים בשחור

HIwykW7.jpg

מוד קטן למגירה של ה DVD:

לפני-

gIk05Yj.jpg

אחרי -( 2 כאלה)

6M0PcyF.jpg

2jT7bhN.jpg

צבע למים- mayhems red xt

pZSr1Me.jpg

וזה.... (צריך לשחק עם התאורה כדי לקבל תוצאה טובה בכל מקרה זה מצב "זמני")

4KNY1vj.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...