Lian LI PC-V354 PROJECT-FINAL - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lian LI PC-V354 PROJECT-FINAL

amadey

Recommended Posts

Lian LI -V354 PROJECT

:SpecificationIntel I7 4770KAsus Maximus Gene VI Vengeance PROeVGA 670 GTX FTW SLISSD SAMSUNG PRO 840 256GBSeasinuc X-76Lian-Li -V354

Water Cooling System

CPU Block - EK-Supremacy Clean CSQ - NickeGPU EK-FC680 GTX - NickelEK-FC680 GTX Backplate.Swiftech Pump MPC35X PWRBitspower DDC mini water tankXSPC EX120240 Black Ice StealthBitspower FittingsCorsair 120SP 2300RPM FAN X 3

Here we go

Hardware

:Lian-Li -V354

9BnMPpW.jpg

eIXo0Io.jpg

6z5TVXn.jpg

VaVrQZS.jpg

0qKpyK9.jpg

:Intel I7 4770K

j9Xhg8C.jpg

:Asus Maximus Gene VI

lEfTfDv.jpg

w8LYbKo.jpg

4GrQAk4.jpg

:Corsair Vengeance PRO

sJNQFWz.jpg

qMoprgi.jpg

:eVGA 670 GTX FTW SLI

BPGbPEv.jpg

SrRWzgi.jpg

A7kOqlo.jpg

:SSD PRO 840 256GB

Zrcrl81.jpg

VprncnT.jpg

ta53pca.jpg

Water Cooling System

zd4nA8P.jpg

CPU Block - EK-Supremacy Clean CSQ - Nicke

TURq5xz.jpg

ObVEOpI.jpg

CY3Gd20.jpg

GPU EK-FC680 GTX - Nickel

6rDHJY5.jpg

rLKkJlh.jpg

RoHCKyz.jpg

6Qy8zwB.jpg

Oc4GgOj.jpg

E9dVByi.jpg

Bitspower DDC mini water tank+.Swiftech Pump MPC35X PWR

fkfFP99.jpg

XSPC EX120

EzqmCsk.jpg

QiK5uXU.jpg

240 Black Ice Stealth

fNQppv4.jpg

pby292B.jpg

Bitspower Fittings

mGLVkEJ.jpg

H9vQmAl.jpg

Mayhems red xt

jRtBPhS.jpg

Crosair 120SP 2300RPM FAN X 3

CRZNVHa.jpg

Sleeving

Tools

MHzuzXt.jpg

xRWYcNL.jpg

Xbu74c3.jpg

dkTTnsT.jpg

rRrLGBW.jpg

MDPC

zt3RsGk.jpg

QkXtJS2.jpg

18 AWG wire black

GZjeOUI.jpg

And…..

1ye8dJX.jpg

95KTWin.jpg

JaNJheX.jpg

djV0ss7.jpg

ayKtNd7.jpg

Lif4Rde.jpg

Caa1O6R.jpg

gck6mXH.jpg

twD2Afo.jpg

LtxE2Qe.jpg

Working in progress

wwzsFq7.jpg

fOQ5Q8l.jpg

vdoGdoR.jpg

HokaQox.jpg

rBMkPeb.jpg

jpfdZvw.jpg

lywDAdB.jpg

gxakOxu.jpg

JaPBys4.jpg

חורים למשאבה:

NX5EbFy.jpg

פירוק וחיתוך של כלוב הכוננים:

pioosvd.jpg

XzSlsZ9.jpg

FXuycOs.jpg

FoSyCKU.jpg

חלון\דלת

17opO89.jpg

rKAUkC7.jpg

rDR7oQE.jpg

rITzoz2.jpg

GT4X פנייה לפינאל....

.....GT4X רשאי לנחות.

WRztUCM.jpg

ctMbcuI.jpg

FvDMxqj.jpg

9GR0QDH.jpg

5acKb40.jpg

5ZlzDb8.jpg

KEuY3Xe.jpg

GlfLSgN.jpg

fHfJDIh.jpg

אז זהוא סיימתי עם הבנייה הזאת...בכללי ח** של מארז :janana: עשה לי צרות והספק הורס את המסיבה אבל חיצונית המאראז ניראה מעולה!

בעתיד אני אמשוך את הספק טיפה אחורה (בעזרת מתאם חיצוני) ואעשה כמה שינוים:

- מחלקת ה GPU תעבור שדרוג לכרטטיס מסך יחיד חזק.

- הלוח יוחלף לאחר ( יש לי איתו בעיות..).

-מחלקת העיצוב תקבל ערכת צבעים חדשה ואולי צנרת אקרילית.

כל זה ועוד בדיון נפרד.

תודה לכל מי לי בזמן הבנייה במיוחד ל arkadur ו adi518 toast.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נחמד מאד, נראה שתכננת היטב עד כה.

שים לב, כדי להכניס תמונה לפורום, אתה לוחץ בסרגל כלים על הכפתור שיש לו אייקון של תמונה, וזורק או הקישור לתמונה או:

מדביק את הקישור ומכניס משני צידיו תג IMG, ככה:

[img=hwzone.co.il/test.jpg]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל עצה,

בעניין הרזרבויר, אל תקנה XSPC, תקח את של Alphacooling, כמוך חיפשתי כזה לסינגל ביי, הסיבה פשוטה, אם תרצה לעשות לו fill port, תאלץ לרכוש מתאם M20 - G1\4 כי ברוב טפשותם XSPC פשוט עשו חור ענקי למילויו. והמתאם הזה עולה 9-12 דולר בלי משלוח. פרט לזה הם כמעט זהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו, אם ההפרש מחיר לא גדול, אולי שווה לך לקחת את הרזרבואר של קולנס? מוצר יותר אקזוטי ומיוחד מה- XSPC.

בכלל, נראה לי ש XSPC הם בעיקר מוצרי תקציב כאלה, למרות שכן יש להם כמה מוצרים יוצאים מן הכלל כמו רדיאטור AX, הרייסטורם הנהדר וגרסת הכרום שלו. אני לא אומר ולו לרגע, שזו חברה לא טובה, היא מעולה. פשוט כל מותג וקהל היעד שלו.

כרגע, אני לא מת על הרזרבוארים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XSPC אמנם זולים בהשוואה למתחרים, רק אל תטעה הם לא באיכות נחותה, לעיתים, כמו במקרה הנל, התנכון שלהם קצת לקוי.... היתה להם כוונה טובה, שנוכל להשתמש בפולר בקלות יתר, אבל הפכו את האופציה לפילפורט לבעייתית קצת. בדקתי, ואפשר להשיג את האפלא קולינג בהפרש זעיר, קולנס זו חברה שמסיבות אישיות לא אמליץ עליה אף פעם. לא בגלל האיכות, אלא בגלל שהשירות שלהם זוועתי. כשכבר יש איתם בעיה, זו בעיה שלך, להם לא אכפת פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך קולנס...בטח שאני רוצה רק חבל שהוא עולה 80 דולר!

וכן אתם צודקים בקשר למאגר של xspc ... לקחתי אותו רק בגלל שיש פלטה בצבע שחור שמסתירה את רוב הפרונט (המאגר ישתלב יפה עם הפנאל של המארז)....אולי ב*טעות* יחליק לי העכבר על המאגר הלא נכון..מי יודע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא חושב שהבלוקים של קולנס מי יודע מה פופולריים. EK עכשיו חזרו לדרך המלך עם בלוקים נקיים מעיגולים ועיצוב נקי. נראה שבעיות עם הניקל כבר אין, אז וואלה הייתי הולך עליהם. :)

יש אגב, עוד אופציה מעניינת שכדאי לשקול, לא יקרה גם: http://www.ebay.co.uk/itm/Aquacomputer-Cuplex-Kryos-CPU-Waterblock-for-Intel-1366-1156-1155-775-/400451340777?pt=UK_Computing_Water_Cooling&hash=item5d3cc289e9

בלוק יפייפה!

שים לב לגבי, PPCS: שהחבילה לא תעבור את ה 500$ כי אז הם מחייבים אותך לשלם ביטוח והערך המוצהר על החבילה הוא הערך האמיתי.

אם עברת, חלק את כל ההזמנה לשני משלוחים ואתה כבר יודע מה לעשות.

אגב מי שמעולם לא הזמין משם ורוצה לדעת איך עובד המשלוח לארץ אז זה פשוט...

הם מעבירים ל USPS בשיטת PRIORITY שזה משלוח מהיר (ההבדל בין זה ל EMS, הוא ש EMS זה תהליך מזורז של מכס ולכן החבילה לא נתקעת שבועיים. הזירוז = עמלות) שגם עובר במכס בדיקה קפדנית יותר. למעשה החבילה נמצאת במכס הרבה יותר זמן מאשר בחנות או בשילוח. יום-יומיים אחרי שרשום במעקב של דואר "המוצר נשלח מארה"ב בתאריך X", זה למעשה כבר הגיע ארצה. במכס המטומטים האלה, אם היה להם שכל, היו מכניסים בעדכוני מעקב שהחבילה כבר הגיעה, אבל במדינת חלם זה לא קורה. שבוע וחצי-שבועיים זה יושב בבית המכס עד שהם מגיעים לחבילה ורק אז אתה מקבל אותה וגם בבום המעקב מתעדכן "נכנס למכס, יצא מהמכס, עבר לסניף". בקיצור חוסר אונים משווא וחלם, אבל ככה זה עובד במדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בלוקים לכרטיסי מסך של קולנס..

מצד שני אורך חייו של בלוק למעבד גבוהה בהרבה מבחינת תאימות-מקסימום קונים פלטה אחורית.

אני אחשוב על EK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את הבלוקים של EK גם כי הם לא גורמים לכרטיס לשקוע, מה שקורה בהרבה כרטיסים שהם ממש על כל ה PCB.

עדכנתי את התגובה שלי לפני זאת במידע נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הבלוקים שיש לי כבר אני אשאיר (אין טעם לקנות בלוקים חדשים לכרטיסים מהדור הקודם).

מה שכן אתה צודק הבלוק אכן מעקם את הכרטיס אבל בעזרת הפלטה האחורית (evga חידשו את המלאי ותוך דקה וחצי אזל ..כיף) הכרטיס מקבל *תמיכה*.

עכשיו לגבי הבלוק למעבד - אני צריך באמת לחשוב על אחד שיתאים לבלוק העתידי של כרטיס המסך.

לא יצא לי עוד לראות את הסדרה של ek בלי עיגולים..אבל אני לא מחפש בלוק שקוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה ידידי!

לגבי המילוי ווהניקוז אם אין לך מקום להריץ צנרת עבור מילויי וניקוז ישנו פיתרון פשוט

מילוי - מחבר צינור לטופ של המיכל, אם צריך, להשאיר שם איזה מתאם 90 קבוע שיקל על החיבור ולהתחבר אליו במידת ההצורך

ניקוז- מהחלק התחתון של המיכל, אם אין פורט פנוי, בעזרת קוביה מפצלת דוגמת ה q connector של bp, ואז הצינור יתחבר לחלק שממשיך ישר מהקוביה והחלק התחתון של הקובייה ישמש לניקוז, רק תתקין ברז עם פקק ותתחבר אליו בשעת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המילוי:

FKesfWb.jpg

73eEE87.jpg

עם הניקוז יש בעיה קטנה - אין מקום בין המאגר לרדיאטור 200MM לכן אי אפשר להוסיף מחבר בתחתית המאגר (למאגר של קולנס יש שני פתחי G1\4 בתחתית אבל זה לא יעזור לי:().

בנוסף המאגר נמצא במקום הכי גבוהה בלופ ככה שאני לא רואה דרך לנקז את כל המערכת כי...כוח המשיכה וזה.

אז חשבתי אולי לחבר ברז (או משהו דומה) למשאבה - היא נמצאת במקום הכי נמוך בלופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...