Lian LI PC-V354 PROJECT-FINAL - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lian LI PC-V354 PROJECT-FINAL

amadey

Recommended Posts

אין שום בעיה לחבר את הניקוז למקום הכי נמוך בלופ, להיפך - אפילו מומלץ. (משאבה, כרטיס מסך.. תלוי במבנה של הלופ)

שוב, זה גם לא צריך להיות מגושם, ולהריץ צינור שלא קשור לכלום, "הכנה" גם תעשה את העבודה, פשוט תחבר צינור לפתח הניקוז, פתח את הברז ושלום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת לא קשור -

אני צריך המלצה למברג אוניברסלי - כזה שיתאים לפירוק מארזים\חלקי חומרה (כרטיסי מסך) \ הרכבת רדיאטורים וכו

דבר חשוב - מברג "איכותי" שלא יהרוס את הברגים.

וושהיה ידני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר ב"חור: וחוץ מהום סנטר אין פה כלום בערך...רציתי לבצע הזמנה מאיזו חנות מומלצת בארץ אבל אני צריך שמות של "דגמים".

אה וגם את הכלי "יד שלישית" (עדי יודע) אני צריך לכלול בהזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי להום סנטר לקנות את ה"מברג" ועל דרך הוספתי גם סכין איכותית אם לא האיכותית ביותר וכל זה כמובן עם נזק של 60 ש"ח..(מיותר לציין שהערך האמיתי של המברג והסכין עומד על 10 ש"ח +- אבל היי! הום סנט הכי טוב בבית).

rIJUIg8.jpg

עכשיו כדי לא לבזבז סתם פוסט ספאם מיותר וחסר כל חשיבות , יש לי שאלה עיניינית!

קיבוע המשאבה לתחתית המארז:

יחד עם המשאבה מגיעה סקוטש דו צדדי כזה שמדביקים צד אחד על המשאבה וצד שני בתחתית המארז..אז אני לא אוהב את זה , בנוסף אני לא חושב שזה ביטיחותי כול כך.

אז אני מחפש פתרון יותר ביטיחותי + אלגנטי... הרעיון הוא לקבע את המשאבה ישירות לתחתית בעזרת ברגים..

יצא לכם לראות משהו בסגנון? ב PCS יש את זה:

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_439_775&products_id=37014

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_439_775&products_id=28764

איך אני עובד עם זה בצורה נכונה (בנוסף אני חושב שחסר עוד כמה ברגים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לך,

אולי תצחק אבל אני רכשתי, כן... חח. את הסקוטץ' הזה במיוחד, אם שלך איכותי כמו שלי אז.. תגזור אותו במדוייק ותחסוך לנסות להתאים את המיקום לתכנון של הקייס אלא להפך, שים אותה איפה שהכי נוח לך.

אגב הסט ביטים לא רע, קניתי כזה בול, שים לב שהמגנט שלו חלש מאוד, מומלץ לעשות מוד Ghetto ולהדביק לו איזה מגנט חזק יותר בצד עם סלוטייפ חח.

בהצלחה

צ'או.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש mcp35x2 ואני כן השתמשתי בפד הדביק הזה.

אני יכול לומר שזה סופר חזק ויציב וגם משכך את המגע בין המשאבה למארז בצורה טובה מאוד.

אבל החסרונות ברורים אם אתה רוצה לשנות את המיקום בעתיד אז תצטרך לקנות חדש וגם להילחם עם שאריות הדבק...

אז לשיקולך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את הלוג של עדי, גם עם אפשר להוציא יפות - תשקיע כמה דקות בללמוד טיפים פשוטים שיתנו שיפור עצום.

בלוק סקסי יש לך שם, מה עם שאר הציוד? כמה של המארז ? :beerchug:

איזה רדיאטור הוחלט בסוף בפרונט? 200? 240?

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אני לא משקיע בתמונות במהלך הפרוייקט ..אני שם דגש בבניה\תכנון - תמיד אני נזכר לצלם בדיילי ו"על הדרך".

זה למה אין תמונה של המארז - החזרתי אותו לקופסא ורק אחר נזכרתי שאני צריך לצלם, אבל בהמשך הוא עוד יופיע פה ושם.

אבל כמובן שאת התוצר אני אצלם , כלומר אני אזמין צלם מקצועי :biggrimjackbox:.

הרד' 200 מקדימה + 120 (הכי קטן שמצאתי זה ה EX120) בצד -אני ממש מקווה שהוא יכנס כי זה על המילימטר.

שאר הציוד - אני אדכן כשהו יגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...