הרגשתם את רעידת האדמה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגשתם את רעידת האדמה?

Fkl0ster

Recommended Posts

עכשיו יש לי סיבה טובה לקנא בבעלי מחשב SFF למינהם :-[ וגם באלה שגרים בקומת קרקע :-X

היום בערך ב10:15 אני קם, ופתאום הכל מתחיל לרעוד, קפאתי במקום כמו גופה בפריזר וניסיתי לחשוב איך אני בורח עם המחשב שלי(ששוקל 20 קילו בלי המסך '19 ששוקל גם20+)מקומה הרביעת שבה אני גר :P

מזכיר לי את הרעידה בקישינב(כשהייתי בגיל3 או 4, לא זוכר בדיוק) כראיתי איך כל האנשים רצים במדרגות וכל רעד(הרבה יותר חזק ממה שהיה היום)

מדהים כמה אנחנו חלשים לעומת כוח הטבע :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא יש לימודים, יהודה.. :)

אני הייתי בדיוק באמצע שיעור פיסיקה.. אני וחבר שלי שישב לידי מתחילים לחפש מי מרעיד לנו את הכיסא והשולחן, ואז קולטים שכל הכיתה מחפשת בדיוק את אותו הדבר, והמורה שלנו אומרת בחיוך ואדישות מפתיעים: "רעידת אדמה...".

תוך שנייה כל הכיתה על הרגליים ובבהלה כמו משוגעים... מבחוץ כבר נשמעו קולות פק"ציות שצורחות כאילו אין מחר. אחרי כמה דקות הורו לכולם לרדת למטה לחצר.

בשלב הזה אני רוצה להדגיש שההוראות כיצד לפעול היו כ"כ גרועות...

כמו שאמרתי, בהתחלה אמרו לכולם לרדת למטה לחצר. בסוף השיעור הנוכחי הורו לכולם לחזור למעלה ללימודים רגילים.

עד שכולם עלו, עבר חצי שיעור, ובסוף השיעור הבא שוב אמרו לכולם לרדת למגרשים כי קיבלו הוראה לפנות את כולם עד 12:30.

ב-12:30 שוב עלינו למעלה ל"המשך יום הלימודים כרגיל", ואז מישהו הראה למרכזת הודעה בפלאפון שמשרד החינוך הורה לשחרר את כל התלמידים, אז היא שיחררה סוף סוף את כל השכבה שלנו הבייתה.

פשוט זוועה החוסר אחידות הזאת בהוראות.

נ.ב.- מישהו יודע אם הנפילה של ה-GSM (אורנג' וחלק מסלקום) קשורה לרעידה? במשך שעה בערך אחרי הרעידה הפלאפונים לא התחברו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.- מישהו יודע אם הנפילה של ה-GSM (אורנג' וחלק מסלקום) קשורה לרעידה? במשך שעה בערך אחרי הרעידה הפלאפונים לא התחברו...

אולי פשוט היה עומס כי כל אחד התקשר למיליון אנשים להעביר חוויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם ישנו . להזכירכם השעה כולה 10:30 בערך....

סחטיין עליכם, אין לימודים ואין עבודה . קשה קשה.

אני הייתי בקומה 7 באולמן בטכניון,

עושה מבחן בחדו"א 1 מ' :P

פתאום הכל רעד והבוחנת המוזרה נכנסה ללחץ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו, היינו בשיעור לשון בהתחלה

פתאום הריצפה רעדה, אז כעקרון בבית ספר המתפרק שלנו הרגשתי רעידות,

אבל לא חשבתי שמשהו קרה, זה היה ממש לאיזה 5 שניות די חלש בקושי מרגישים.

ואז כל הבנות בכיתה צועקות אמאלה וזה, המורה ללשון אפילו התחילה להתפקע מצחוק!

וכמובן עם השכל של הממשלה או מי שזה לא יהיה רק אחרי שיעור לשון, ואחרי הפסקה גדולה של 20 דקות,

ואחרי 10 דקות משיעור כימיה (שחכיתי לו כל השבוע.. :-\) ואז ילדה אחת נכנסת ואומרת מהר לרדת למטה,

אז כולם נבהלים ובורחים, גם המורה לכימיה.. ;D

כמובן שזה שטויות וחכיתי שכולם יצאו ואז לצאת בנוח מהכיתה בלי להמחץ.. :P

ואז המורים עלו בקומות ופינו את כל התלמידים מהקומות, תקעו את כל בית ספר (1000 ילדים + - )

בתוך רחבה, וכמובן שכולם ידעו שאין הזדמנות יותר טובה מזאתי לשקית מים עסיסית, וזרקו..

(אני לא מבין הפגועים..), ואז כעבור 20 דקות ברחבה השתחרננו הביתה.. :P

פליזזז שמחר גם יהיה!!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בבית...פתאום אני קולט את המראה (בדיוק סידרתי קוצים :D ) זזה...האמבטיה זזה :o...:)

א-י-ז-ה כ-י-ף !! :jump1:

לא כל יום פורים, אבל היה מגניב....

הלימודים שלי התחילו ב10:20, אז לא הייתי בבצפר בזמן הזה - בטח פיספסתי צחוקים :D

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו יש בי"ס מניאק! (עמל...למי שמכיר..)

הייתי בשיעור מקרא כשהתחילו הרעידות, המורה אמרה שזה בטח הילדים מהקומה למעלה משתוללים, פתאום המנהלת נכנסה להודיעה שעוד כמה דקות נצא החוצה כי יש רעידת אדמה...אז חלק התחבאו מתחת לשולחנות וחלק ברחו החוצה...אחרי שיצאנו אמרו שעד 12:30 צריך להשאר בחוץ, חיכינו 10 דקות, ואז אמרו שהכל בסדר וניכנס לכיתות! ולא שיחררו אותנו בכלל! ההוראה הייתה להישאר עד 12:30 בחוץ ונישארנו עד 10:50 בערך.....לגמרי מטורללת המנהלת... >:(

:P:):D ;D ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר אפשר לצפות מאיזור שיושב בול על שבר סורי-אפריקאי? ::)

ד"א אם סבתא לא הייתה מעירה אותי הייתי ממשיך לישון. לא הרגשתי ולו תחושת בטן. החלומות

שלי היו מאוד נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך סקרנות, למי שיש בע"ח כלשהו בבית(כמו חתול/כלב) הבחין בשינוי התנהגות שלו?

ידוע לי שחתולים וכלבים בדרך כלל נוטים לברוח זמן מסויים לפני שאנחלנו מרגישים את הרעש ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי בכתיה היחידה שלא הרגישו בה כלום :-\ :'(

כל הבית ספר רעד ומעדויות של חברים שלי ממש היה לונה פארק אבל הכיתה שלי (א'1 אנגלית) היינו בחדר הכי עמוק באשכול ולכן לא הרגשנו כלום.

אחי שבאותו זמן למד בקרוואן (בעל"ה) אמר שזה היה יותר כיף מכל רכבת הרים שהוא אי פעם ניסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בשיעור , במגרשים בחוץ.

לצערי לא הרגשתי... (אחרי הכל דבר כזה לא קורה כל יום)

:'(

אבא שלי שעובד באחד הבניינים הגבוהים בשדרות רוטשילד אמר ששם למעלה זה ממש כמו מטוטלת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...