מחשב מלוכלך. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מלוכלך.

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תפרק שום דבר, פשוט תקנה מיכל לחץ אוויר גבוה שבא עם קשית שמתחברת לפיה ואתה יכול להגיע לכול מקום, ולנקות בצורה יסודית כול פינה בתוך המחשב. ברחוב הקישון 75 בתל אביב אצל הלל סלי ובנו טל'' 03-6821615 תוכל לרכוש מיכל כזה תמורת 25 ש"ח חצי ממה שיגבו ממך בחניות מחשבים רק אל תשכח לציין שאתה רוצה מיכל בלחץ גבוהה. אני נוהג כך כבר כמה שנים ושומר על מחשב נקי מאבק.

ביחוד לפני הקיץ מומלץ לעשות כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה יכול לקרות אם נותנים להם להגיע למהירות על ואז משהוא עף לתוכם. אז ניתן להחזיק אותם שלא יסתובבו כשעושים עליהם אוויר, או כמו שהוא עוזה לעבור מהר בכל פעם לפניי שהמאוורר מגיע למהירות גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dandy23 לייק :)

השיטה הכי טובה לניקיון היא בעזרת המפוח.. לא צריך לפרק צלעות ושום דבר לא נשבר.

כמעט כל חנות מחשבים מקצועית מחזיקה במפוח.

חשוב לציין שצריך לדעת איך לנקות איתו את המחשב לכן כדאי לקחת אותו למעבדה מקצועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אף אחד לא הראה את זה עד עכשיו?

הזכרת לי את מישל דור מYnet מנקה את המחשב עוד לפני הסרטון הזה.

מדריך: להעיף אבק מהמחשב(גלגלו מעט לאמצע המדריך ושם יש את הסרטון ותעבירו לדקה 1:30) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני חושש מלהוציא את המעבד ולחטא אותה משום שחבר שלי ניקה את המחשב, הוציא את המעבד ולא ידע איך להחזיר אותו בצורה נכונה (יש לו 1155 גם), וכתוצאה מכך עיקם את הפינים...

וחושש שלאחר חיטוי המשחה וכל ההתעסקויות האלו, המחשב יהיה איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני חושש מלהוציא את המעבד ולחטא אותה משום שחבר שלי ניקה את המחשב, הוציא את המעבד ולא ידע איך להחזיר אותו בצורה נכונה (יש לו 1155 גם), וכתוצאה מכך עיקם את הפינים...

זה כי הוא טמבל. אם אתה זהיר אתה תחזיר את המעבד בלי בעיות.

וחושש שלאחר חיטוי המשחה וכל ההתעסקויות האלו, המחשב יהיה איטי.

נהפוך הוא, המעבד יהיה קר יותר והביצועים יהיו טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...