מחשב מלוכלך. - עמוד 7 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מלוכלך.

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה זה הגיע כבר למצב שצריך לגרד את זה ופה צריך להזהר ולא לגרד למשל עם מברג ולהפעיל לחץ אלא לקחת סכין יפנית ללא המחזיק, לגרד מהצד עם כל שטח להב הסכין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה, יש את האלה בצבע כסף/זהב "האקסטרים" שמשתמשים שמים כדיי שיקררו טוב יותר. ההבדל בהשוואה לחומר אפור גנרי הוא במקסימום 1-2 מעלות, עכשו החומר אקסטרים האלה מתייבשים כמו בטון, פשוט לא יורדים, ובנוסף ל "יתרונות" האלה הם גם מוליכים חשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל הפנטיום המעאפן הזה? נראה לך שהוא שווה את ההשקעה? לעומת זאת, אני חושב שהמברשת הסיבובית הזו של רופאי השיניים (המברשת הפניאומטית הזו שמסתובבת ממש ממש מהר) הייתה יכולה להועיל פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחה הייתה בצבע צהוב. לא הצלחתי אפילו לקלף אותה..

בסוף מצאתי את האצטון של אמא, שהוא בכלל ללא אצטון.. (מסיר לק ללא אצטון.שיהיה.)

הוא מכיל כל מיני דברים וביניהם Isopropyl ו Alcohol,

אז פשוט שמתי על צמר גפן והנחתי על המשחה לקצת, זה ריכך אותה והיא ירדה עם טישו בסוף. (הרבה שפשופים.. ._.)

ולנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סער : השואב אבק לא יוצר זרימת אוויר מספיקה כדיי למשוך את האבק מהמקומות שבהם הוא תקוע עמוק יותר או נצמד לשטח. מברשת תעזור כאן משמעותית אבל גם אז השואב פשוט לא מספיק חזק. רצוי שתנקה את המחשב על ידיי לחץ אוויר שמעיף את האבק ולא ששואב אותו. אתה יכול להשתמש למשל אם משאבה לניפוח מזרון מתנפח ודברים כאלה, או שתיקח את המחשב למפעל וכו' שבו תוכל לעשות לחץ אוויר

משה : מערכת עולה כסף. הפנטיום 3 שנמצא בבית מאז 2000 לא. חוצמזה ואם אנחנו כבר מדברים על , המחשב שכרגע אני עובד עליו הוא 4 בסוקט 478 והוא עף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11 עמודים העוסקים בענייני ניקוי בסיסי של מחשב.

ככל הנראה פותח השרשור עמד בהצלחה רבה במשימה זו, ואפילו נראה שהמחשב שרד זאת.

אני משוכנע שמיצינו.

מכאן והלאה כל דיבורי החוויות מהעבר והמלצות לשרת קבצים חסכוני יעברו לה"פ או לפורום מתאים אחר.

מי שיש לו עדיין מה להוסיף בעניין הניקוי מוזמן לעשות זאת כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופחית לחץ אוויר, אני אצטרך להטיז על גוף הקירור לאחר שאוציא אותו או שהוא מורכב? ואפשר להטיז אותו גם על הארד דיסק וכאלה?

שואב האבק דווקא כן הצליח לנקות אבק.. לא יודע למה התכוונתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...