מחשב מלוכלך. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מלוכלך.

saarxee

Recommended Posts

קניתי את המחשב שלי מלפני שנה וחצי בערך ומאז לא ניקיתי אותו כלל..

יצא לי לפתוח אותו היום ולראות שיש די הרבה אבק בגוף הקירור של המעבד, ורציתי לנקות שם. הטמפ' ב-HWMONITOR טובות למרות זאת והמחשב לא חם, האם כדאי בכל זאת? ובמידה ואני אסיר את הקירור אצטרך למרוח שוב משחה.. האם באמת כדאי להחליף אותה? המעבד ב-40 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאני עושה זה כול כמה חודשים פותח את המחשב ומנקה אותו מאבק עם שואב אבק ומברשת בלי לפרק יותר מידי(רק כרטיסים מהלוח אם ואת המאוורר מהמעבד) ואני לא שם שום משחה מחדש וכבר יש לי את אותו מעבד על אותו כבר 3 שנים כמעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם אני בגישה לעזור (כל עוד אתה לא תלך ראש בקיר).

ניסיתי לומר, מה זה משנה אם צריך לפרק אותו?

נראה לי שהוא התכוון רק להוריד את המאוורר (כל עוד גוף הקירור שלך מאפשר זאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו, אם אתה לא רוצה לפרק אפשר עם מברשת ולחץ אוויר בעדינות להוציא את האבק, אני מעדיף לפרק הכל ולנקות ב-100%.

לניקוי רציני יותר אני משתמש באלכוהול 99% על גוף הקירור, אבל לא עשיתי את זה כבר חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המברשת לא תהרוס את המאוורר, תשתמש במכחול עבה, אם אתה מסיר את המעבד, עדיף להחליף משחה כיוון שחלק מהמשחה מתייבש ונדבק לאחד הצדדים או המעבד או גוף הקירור ולהחזיר אותו כדי שיגע בכמה שיותר שטח מהמעבד לא ניתן, אלא אם המשחה עדיין רכה ולא עבר יותר מדי זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מברשת ומקור לחץ אוויר טוב (מוסך, מפעל וכו) זה מספיק כדיי לנקות שם טוב ובלי שתצתרך לפרק את הצלע מהלוח

1 תזיז את האבק אם המברשת שיהיה מפורר ולא צמוד לצלעות (בזהירות כדיי לא לשבור כנפיים של המאוורר אם המברשת)

2 תחזיק את המאוורר שלא יסתובב (כי אם הוא יסתובב וייגע במשהוא הוא יישבר) ותעיף את הכול אם לחץ אוויר גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך בבית פן לשיער זה גם אפשרי, אבל תהייה זהיר מאוד, אל תקרב אותו יותר מידי לחומרה וגם על תשים אותו על חום.

בגלל החשמל הסטטי שנוצר בגלל המנוע החשמלי יכול חהגרם נזק בלתי הפיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...