שינוי במהירות UPLOAD בכבלים ובבזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי במהירות UPLOAD בכבלים ובבזק

avrahmvip

Recommended Posts

בואו ונעשה צדק במדינה הדור הישן במהירות UPLOAD אתם הלקוחות של והוט בואו נעשה עצומה גדולה לחברות התשתית שגורמות לנו לסבל כדי לשלוח תמונות וסרטונים בזמן של מלחמה על ה DOWNLOAD הסטנדרט של 100 מגה בואו כל מי שמפריע לו הנושא UPLOAD בואו ניתנתק מהחברות האלו ותראו איך תהיה פה מהפכה מקווה שתעשו משהו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם את מחירי החשמל צריך להוריד.

בואו כולנו נתנתק מחברת חשמל ותראו איך תתחרטו על כך.

אתה יודע מה, בואו כולנו נקשור את עצמנו לגדר, ונפתח בשביתת רעב להעלאת קצבי הUPLOAD.

לא תודה.

שביתת רעב היא לא אלטרנטיבה שפויה.

וגם לא תוביל לשום מקום חוץ מלרעב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נראה נראה לך שתיהיה כמות מספקת של אנשים שיהיו מוכנים להתנתק מהאינטרנט (לתקופה לא מוערכת) על מנת לגרום לספקיות והתשתית לחשוב על העניין (שלא לדבר על הסיכוי הנמוך שזה ישפיע)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ישפיע, רוב האנשים לא מודעים בכלל לעניין הזה ובכלל, אין סיכוי בזמן הקרוב אם בכלל שהחברות יעלו את ה UPLOAD כיוון שהדבר יסב להם נזק כלכלי עצום, הם מוכרים קווים עם העלאה גבוהה לעסקים במחירי עתק, לא חושב שהם ירצו להפסיד את זה.

אני חושב שהדרך היחידה אם בכלל זה יקרה שהאפלואד בישראל יעלה למשהו נורמלי שלא צריך לשלם עליו עוד 50 שקל עבור תוספת מזערית היא ברגע ששר תקשורת עם ביצים ירים את הכפפה ויחייב את החברות.

מעבר לזה, אין שום סיבה בעולם שהם ישנו את המצב הקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה שהUL יעלה היא אם התקשורת תבליט את הבדלי הUL בין הוט לבזק בכל הזדמנות.

כשהציבור יקבל את הרושם שהחבילות של בזק פחות טובות בגלל הUL הנמוך, והנושא יעלה הרבה בשיחות עם מחלקת המכירות שלהם, אז לכל הפחות בזק יעלו את המינימום ל2mbit, שזה כבר צעד בכיוון הנכון.

איך אני אוהב את הטיפשים השימושיים שבאים ואומרים לי, את הציבור זה לא מעניין, מה הציבור מבין.

עובדה שפרסום של חנויות מחשבים בעבר(כשאנשים הבינו אפילו פחות מהיום) בהם צוין "מארז מהיר" "כונן מקצועי" "מסך מואר" "10 משחקים חינם" "אנטי-וירוס מפואר" גרמו לאותו ציבור מפגר לשאול בחנויות את המוכר, זה מגיע עם "אקטיב-סינוס מפואר"? בטח!!! בטח!!!! אקטיב-סיליוס הכי מפואר שיש!!

ואז אותם טיפשים שימושיים חכמים בלילה אומרים "הציבור לא מבין" גם כשהציבור רוצה משהו שהוא לא מבין בו.

אם הציבור רוצה או לא רוצה משהו שאינו מבין בו אינו תלוי בציבור אלה במה קיים בתודעה הציבורית, אז כל הטענה המפגרת הזאת לא רלוונטית.

פשוט צריך להפוך את הUL לISSUE בתקשורת בכל כתבה על , ובכל פעם שמציינים מהירות חבילה.

ולתת לכוחות השוק לעשות את שלהם.

ללא תודעה ציבורית וודאי שלא יקרה כלום.

מספיק היה אם כל פעם שכותבים חבילת 100 מגה יכתבו 100/1.5 מגה.

ואם כותבים 100 מגה 20 פעם בכתבה שיכתבו במקום 100/1.5 מגה 20 פעם בכתבה.

מהר מאוד אלפי!!!!! 100 מגה בעיתונות יהפכו אלפי!!!! 100/1.5 ו100/2 ו100/3 מגה.

תאמינו לי שהציבור יודע טוב מאוד לעשות חשבון פשוט, גם אם הוא לא מבין מה זה.

ההסתרה המכוונת של מהירות הUL בהתייחסות למהירות החבילות היא היא הפשע הגדול שמונע מהציבור להיות מודע לעניין.

ומקורה בהודעות לעיתונות ובפרסומים של ספקיות וחברות התשתית של האינטרנט, שבכוונה תחילה מסתירות את המידע מהציבור.

מה שמדגים איך כמעט כל!!!! העיתונאים והכתבים אינם אלה שופרים חסר בינה הפועלים בעיוורון תחת מצג שווא, להפצת אינטרסים קלוקלים של חברות מסחריות.

וכשמעמתים אותם עם העניין הם עונים "ככה זה" ומתעקשים לשמור על הסטטוס קוו, גם כשהסטטוס קוו פוגע בציבור(או מונע אפשרות לשיפור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תודעה ציבורית בעשירון העליון(של משתמשי המחשבים).

לא בכלל הציבור שעליו בעיקר מתבססים הרווחים.

וגם התודעה של העשירון העליון היא חלקית מאוד לגבי מהירויות.

הרבה מהאנשים כאן לא ידעו מהי מהירות העלאה של חבילת ה100 מגה החדשה של כשזו יצאה.

חלקם חשבו שמדובר ב3 מגה UL כי הם לקוחות הוט, ובזק יצאו בעבר הלא רחוק בקמפיין פרסומי על ה3 מגה כאילו אצלם הUL עלה בכל החבילות מ20 מגה ומעלה.

אני בעצמי לא ידעתי מה קורה.

באף כתבה לא ציינו את העובדה חוץ מאיזכור אחד קטן באמצע כתבה עמוסה בנתונים לא רלוונטים של YNET, שפיספסתי בקריאה ראשונה(אולי הוסיפו בעדכון דף במהלך היום, דבר שקורה שם הרבה).

גם בכתבות כאן בHWZONE אף אחד!!!! לא ציין זאת.

אף אחד!!!!!!

כי כולם העתיקו מהעיתונים, שקיבלו כך את המידע המגמתי והחסר מבזק.

באתר של בינלאומי עצמם כל מה שמצאתי זה 3 מגה UL, רק שבדיעבד הסתבר כי מדובר רק על חבילות ללא מבצעים.

המקום היחידי שבזק מציינים את מהירות העלאה של חבילות ה1.5 מגה זה בדף השני של חוזה החבילה.

כמה וכמה חברי HWZONE עברו לחבילות המבצע של מבלי לדעת שמדובר על 1.5 מגה UL.

והופתעו כשגילו.

אז אל תגיד לי שיש תודעה ציבורית.

קודם שיתחילו לכתוב קיבינימט את מהירות הUL בכתבות "חדשותיות" בעיתונים ואתרי חדשות באינטרנט על חבילות ומסלולים.

ולא רק פעם אחת בכתבה אחת מתוך 10 כתבות בהן אמרו 100 פעם 100 מגה ופעם אחת 1.5 UL.

אפילו לאנשים שמבינים מה זה UL והיו רוצים יותר, קשה לדעת מה לעזאזל קורה בלי לחקור את העניין או לקרוא עליו בדיעבד מאנשים כועסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ישפיע אם זה כלכך מפריע לאנשים כי אני רואה שהרבה פה מודעים לעניין הזה

כמות האנשים המודעים לעניין ושזה גם מפריע להם לא מכסה אפילו משכורת של נציג עם שכר מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות האנשים המודעים לעניין ושזה גם מפריע להם לא מכסה אפילו משכורת של נציג עם שכר מינימום.

אני לא כל כך מסכים איתך.

אני אישית אפילו הייתי מעדיף להמיר חצי ממהירות ההורדה שלי למהירות העלאה. סתם כדי שאוכל לנהל שיחות כמו בן אדם, או סתם לשלוח לחברים.

אולי אפשר לנסות לכתוב עצומה ולהעלות לאתר עצומה, לנסות לעשות קצת רעש בפייסבוק. ברגע שזה יעלה למודעות ציבורית אולי משרד התקשורת ישים לב.

אחרי הכל, לדעתי, מהירות העלאה חשובה לא פחות ממהירות ההורדה, ובארץ זה פשוט יחס מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חיים בסרט אין מצב שהם יעלו את מהירויות העלאה וזאת משום שהעסקים שצריכים את זה משלמים הון

ואם תהיה חבילה סימטרית אפילו של 5 מגה הרבה עסקים שמשתמשים בהעלאה יעברו אליה זה לפי דעתי יתומחר יותר זול ממה שהם שילמו עד כה.

חוץ מזה העלאה גבוהה נדרשת היום בכל משק בית היום המשתמש הביתי מעלה את התמונות, שיצר ומדבר בוידאו קונפרנס עם בני משפחתו וכו'.

אני לא מבין איך עד היום אין חבילה סימטרית אבל לפי דעתי רשמתי את התשובה בפוסט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתנתק לא יעזור בשיט, אף אחד לא יעשה את זה חוץ ממך...

מה שכן אפשר לעשות זה להציף קבוצות שונות בפייסבוק! יש לזה כוח מטורף היום ואפשר לנצל את זה.

אני חושב שצריך שכולם פה יכתבו הודעות בדף של שר התקשורת, בדף של , בדף של ופשוט להציף אותם! נגיד ויהיו מעל 10 הודעות כאלה לכל עמוד זה כבר יעשה משהו! אני אומר מנסיון, עשינו בעבר פניות לעיריית כפר סבא וזה פשוט עבד! אני בכמת מאמין שאפשר לעשות משהו אם יהיו פה מספיק אנשים רציניים (ויש).

אני לפני חודש בערך כתבתי על הנושא לבזק ומלא אנשים שאני לא מכיר עשו לייק ושיתוף. תחשבו מה יקרה שכולנו נכתוב להם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתנתק לא יעזור בשיט, אף אחד לא יעשה את זה חוץ ממך...

מה שכן אפשר לעשות זה להציף קבוצות שונות בפייסבוק! יש לזה כוח מטורף היום ואפשר לנצל את זה.

אני חושב שצריך שכולם פה יכתבו הודעות בדף של שר התקשורת, בדף של , בדף של ופשוט להציף אותם! נגיד ויהיו מעל 10 הודעות כאלה לכל עמוד זה כבר יעשה משהו! אני אומר מנסיון, עשינו בעבר פניות לעיריית כפר סבא וזה פשוט עבד! אני בכמת מאמין שאפשר לעשות משהו אם יהיו פה מספיק אנשים רציניים (ויש).

אני לפני חודש בערך כתבתי על הנושא לבזק ומלא אנשים שאני לא מכיר עשו לייק ושיתוף. תחשבו מה יקרה שכולנו נכתוב להם!

:party0023::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...