המעבד החדש שלי, יש קצת בעיות (intel 3Ghz) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבד החדש שלי, יש קצת בעיות (intel 3Ghz)

War-Hammer

Recommended Posts

טוב, אז לפני יומיים קיבלתי את המעבד החדש שלי, הרכבתי אותו, הכל הלך בסדר, הדלקתי את המחשב, הוא זיהה אותו כמו שצריך, שם לי את זהזכרונות בדואל והכל על דיפולטס, בעליה של הווינדוס הוא כל פעם עשה ריסטרט כשהוא התחיל לחשוב, אז הבנתי שמשהו עם הזכרונות לא בסדר, הלכתי לביוס העלתי להם מתח מ 2.55 ל 2.65 הווינדוס עלה ועבד, ורק אחרי איזה שעה הוא שוב עשה לי ריסטרט, אז העלתי את המתח ל 2.7 וזה היה יותר יציב, אבל שוב קיבלתי מסך כחול (לחצי שניה ) ואז ריסטרט, עכשיו אני עובד עם מתח של 2.8 לזכרונות והכל פסדר, איך זה יכול להיות?

לא עשיתי שום לשום דבר, הזכרונות שלי אמורים להיות פצצות לגבות והם עושים לי בעיות, דברו איתי אנשים אני לא מבין מה הולך פה, הכל על הדיפולט ואין לי מושג מה הבעיה פה...

מפרט בצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל כשאתה שם קטגוריית מתחים בביוס לדיפולט(מבלי לעשות OC או שינוי בתיזמונים), הביוס אמור לזהות כמה מתח צריך הזיכרון שלך.

במידה והוא זיהה מתח שגוי(מה שיכול לגרום לריסטים >:() תבדוק דגם המדוייק של הזיכרון שלך ותראה כמה מתח הוא דורש ע"פ היצרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

865PE/875P boards have problems with tight timings, there's a reason the SPD timings are 2-3-2-6 and not 2-2-2-5. Run the memory at 2-3-2-6 with 2.6V it should be fine, and make sure you didn't activate any performance acceleration option in the , those often cause stability issues.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהראם שלי דורש מתח של 2.6, וזה מה שהלוח אם נותן לו על הדיפולטס אבל זה לא מספיק לו!!

לגבי התזמונים אני לא ממש בטוח, הלוח קודם זיהה אותם כ 2.5-2-3-6 וזה נראה לי דיי בסדר, יש גם מצב שהתזמונים המקוריים הם 2-3-2-6 או דברים בסגנון, אבל אני לא יודע בדיוק אז ניסיתי דבר כזה: העלתי את התזמונים ל 3-3-3-8 אבל המחשב לא נתן פוסט בכלל!!

ואני לא ב Performance mode

הנה, עכשיו בדקתי ותראו תמונה של מה שהלוח מזהה כדיפולטס (איפסתי ביוס על ידי הוצאת הסוללה)

נ.ב, ככה זה עדיין עושה לי את הבעיית מתח, ככה אני חייב לתת מתח גבוהה יותר כדי שיהיה יציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, היום הוצאתי סטיק אחד וכתבתי כל מה שכתוב עליו ואז ניגשתי לאתר של קינגסטון וחיפשתי את הדגם אבל הוא לא מוצא לי את הדגם המדוייק, הנה הדגם: KHX3200K2/1G הוא מוצא לי רק את ה KHX3200K2/2G קבלו:

http://www.ec.kingston.com/ecom/configurator/PartsInfo.asp?ktcpartno=KHX3200K2/2G

אבל התזמונים האלו לא נראים לי הגיוניים אז תראו מה מצאתי:

חיפשתי תחת הדגם KHX3200 ויש כמה תוצאות, צפו בהם:

http://www.ec.kingston.com/ecom/configurator/Parts.asp?KingPN=khx3200&SearchType=KingPNFind

מה שנרא לי הכי קרוב זה ה KHX3200AK2 שהתזמונים שלהם הם 2-3-2-6 וזה באמת עובד לי טוב ככה עם מתח של 2.6 אז פתרנו בעיה אחת עכשיו...

אמרתי נמשיך הלאה לכיוון המטרה שלי (אוברקלוק אוברקלוק!! לנצל את הזכרונות האלו כבר!) אז עשיתי דבר כזה, העלתי את הבאס ל 220 ואז המעבד עבד ב 3.3 ג'יגהרץ והזכרונות ב 440 מגה הרץ, של 40 מגה הרץ, לפי דעתי זה לא אמור להכביד על הזכרונות אבל המחשב נתקע במהלך העליה של ווינדוס, אז כבר השתגעתי, העלתי מתח בחזרה ל 2.8 לזכרונות ואז המחשב עלה, התחלתי לשחק באנדרגראונד וראיתי סימנים (הפרעות בטקסטורות) כמו שקורה כשעושים לכרטיס מסך (הכרטיס שלי לא באוברקלוק כרגע) המשכתי לשחק ולא עברה דקה והמחשב קפא!, ניסיתי להעלות מתח למעבד ל 1.600 אבל זה לא עזר, אני כבר גמור חברים, אני זקוק לעזרה ועידוד ממכם, השקעתי אלפים במערכת הזאת ולא הולך לי איתה! בבקשה בבקשה תעזרו לי... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי את אותה בעיה עם חדש שקניתי , עם מסך כחול ואז הוא עשה רסטרט. עד שלא העלאתי מתח ל2.8 זה לא עבד. יכול להיות שהזכרונות שלך פשוט צריכים את כל עמוד החשמל של 2.8 , כי שלי למשל גם צריכים את כל המתח הדרוש. ועוד משהו , כשעשית את האוברקלוק לא נגעת במתח של המעבד בכלל? על כמה הוא נמצא עכשיו? מה הטמפרטורה של המעבד ? על פניו זה נראה שאתה צריך להעלות ל2.8 ומעבד עוד קצת. איזה ספק יש לך ? אתה צריך לתת קצת פרטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, לפי הייצרן הזכרונות שלי דורשים 2.6 וולט

כשעשיתי ל 3.3 ג'יגהרץ נזכרונות עלו ל 440 מגה הרץ ובלי מתח לזכרונות הווינדוס לא עלה, אחרי שהוספתי מתח ל 2.8 הווינדוס עלה אבל כשהתחלתי לשחק בניד פור ספיד אנדרגראונד היו הפרעות במסך כאילו שעשיתי לכרטיס מסך, אז חזרתי לביוס והעלתי למעבד מתח ל 1.650 אבל זה לא עזר...

ספק כח מחברה דיי טובה (לא ג'נריק ולא משהו סוף הדרך) 400 וואט

המארז שלי מאורר בצורה פנטסטית והמעבד בלי משחה תרמית ב 45 מעלות במנוחה אני בקרוב ישים לי ארקטיק סילוור שלוש (כשיהיה לי כח)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לעצמי, נלך על קטן...

אז העלתי את הבאס ב 5 מגה הרץ ל 205 וזה עדיין עושה הפרעות באנרגאונד לעיטים רחוקות, כמו שאמרתי זה כמו כשעושים לכרטיס מסך, זה סה"כ 10 מגה הרץ לזכרונות וזה עושה בעיות!!

המחשב יציב "וכל זה" נעשה בלי שנויי מתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי משחה תרמית למעבד ולצ'יפסט (ארקטיק סילוור 3)

המעלות ירדו פלאים..

המעבד ירד מ 45 במנוחה ל 34-35 והגשר הצפוני ירד מ 36 ל 25

עשיתי של 10 מגה הרץ לבאס ועכשיו המעבד עובד ב 3160 והזכרונות ב 420 מגה הרץ, הזכרונות במתח של 2.7 ויש עדיין את ההפרעות האלו כמו שציינתי מקודם, זה לא ממש מפריע לי אבל זה מראה על משהו לא תקין, הזכרונות עכשיו בתזמונים של 2-3-2-6 והמחשב יציב אבל כמו שאמרתי יש את הקצת הפרעות האלו, מה אתם אומרים הלאה?

נ.ב אתמול הורדתי את היחס של המעבד:זכרונות ל 5:4 והעלתי את המעבד ל 3.75 ג'יגהרץ עם מתח של 1.65 וולט והזכרונות היו ב 400 מגה הרץ והמחשב קפא אחרי כמה דקות של משחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התייאשתי :-\, לא עושה אוברקלוק!

רק הורדתי את התזמונים לזכרונות ל 2-2-2-5 והחלטתי שהמערכת שלי מספיק מהירה בשבילי לבנתיים, בעתיד אני כבר אחליף ללוח שתומך PCI-X וגם כרטיס מסך ואז אני כבר אמשיך את הדיון הזה :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...